Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

uniasportu

uniasportu

Żory

Unia Sportu Dzieci i Młodzieży to stowarzyszenie zajmujące się upowszechnianiem i popularyzacją kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Głównym obszarem działania jest realizacja klinik sportowych dla młodych zawodników, trenerów i rodziców. Idea stworzenia projektu pojawiła się podczas realizacji projektów Ministerstwa Sportu i Turystyki, dla nauczycieli, wychowawców, trenerów i czynnych sportowców. Celem programowych działań była pomoc osobom z obszaru zdrowia, edukacji i sportu, w ponad 60 polskich miastach. W prowadzonych szkoleniach udział wzięło ponad 5 tysięcy nauczycieli i trenerów z wielu szkół i różnych dyscyplin.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1051 PLN z 10000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

10%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2019.

Polish Basketball Clinic

O projekcie

Drogi Przyjacielu,

wesprzyj nasz projekt zakupu odzieży sportowej dla młodych zawodników i ich trenerów!

Pragniemy podzielić się z Wami naszą pasją, doświadczeniem i marzeniami.

Osoby odpowiedzialne za realizacje projektu to profesor Tadeusz Huciński, Ludiwk Maciejewski, Tomasz Wilczewski i inni.

Do tej pory, dzięki życzliwości osób wspierających projekt, udało nam się zebrać juz 15.000zł do celu brakuje nam 10.000zł. Całość kwoty zostanie przeznaczona na zakup wysokiej klasy odzieży sportowej dla uczestników naszych klinik.

Projekt Polish Basketball Clinic to, wydarzenie, w ktorym wymieniemy doświadczenia i tworzymy nową wartość dla polskiego sportu. Do tej pory udało zorganizować 7 ogólnopolskich obozów sportowych ze wspraciem psychopedagogicznym. Zaufało nam ponad 200 młodych zawodników i 70 trenerów i wielu rodziców z całego kraju.

Oferujemy wiele, prosimy o wsparcie. Tremin pierwszy obozów to 22.06.2019r.

Ukłony, Zespół Uni Sportu Dzieci i Młodzięży tel: 660-487-261

https://www.facebook.com/WilczewskiTomasz/

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2019 22:10