Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Klaudia Baj Ka

Klaudia Baj Ka

Polska

Imię me Klaudia, pochodze z malowniczego Słupska. Miałam tą przyjemność porzucić szkołę ledwo co osiągając pełnoletność i powędrować w świat, wszystko niby przypadkiem.. Wywieziona do Australii, poznałam wiele ludzi o gigantycznych sercach i umysłach, niosących pomoc chorym między innymi na raka, cukrzyce, malarie, AIDS. Po mniej wiecej rocznym pobycie wśród osób, które uswiadamialy mnie na temat farmaceutycznych oszustw , korupcji przemysłu i zakłamanej polityki ogarnęła mnie mania zgłębiania mądrości nieznanego dotychczas dla mnie świata alternatywnych możliwości życia! I tak po 8 latach barwnych wojaży, zostalam Tęczowym piratem, w służbie dla Matki Ziemi. Aho

Napisz wiadomość do Projektodawcy

713 PLN z 8000 PLN

16 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

8%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.11.2018.

POLANKA - SIEDLISKO BOGACTW MACIERZYSTYCH

O projekcie

 

 

 Zapraszam Was do wsparcia wirtualnego siedliska - POLANKA

Jest to projekt zawierający :

 • ŹRÓDŁO INFORMACJI
  o naszym Kraju

 • KALENDARIUM WYDARZEŃ:
  koncerty/ ceremonie/warsztaty/konwenty o tematyce uświadamiającej permakulturowo, rozwijające kreatywność, moc osobistą i kolektywną


 • STRAGANIKI 
  wirtualne stanowiska, czyli wizytówki twórców wszelkiego rodzaju:
  odżywczych produktów/ naturalnej biżuterii/ naturalnych kosmetyków/ wyrobów włókienniczych/ budowlanych/ fotografii i filmu/ instrumentów/ muzyki itd. • SKARBIEC LUDZI MOCY
  Polacy o własnych działalnościach, tworzący przestrzenie, niosący uzdrowienie , animatorzy , podróżnicy itd.

 • DEVY MOCY
  zebrane informacje i artykuły z polskich blogów, stron i książek.  Artykuły na poszczególne tematy, związane ze środowiskiem naturalnym

 • SŁOWA MOCY
  bogaty zbiór książek, poezji, afirmacji, cytatów i dokumentów o treściach naukowych, ezoterycznych, medycznych, permakulturowych, itp.

 • MIEJSCA MOCY 
   *
  Ludzką ręką karmione – siedliska rodowe, ośrodki duchowe, wioski i użytki ekologiczne, sanktuaria wszelkiego typu, akademie i instytuty, alternatywne miejsca rozwoju dla dzieci i młodzieży
  *Czakramy Ziemi- te mniej i bardziej znane, nowo odkrywane i czczone od dawien

 •     OSOBISTĄ PRZESTRZEŃ
  umożliwi stworzenie listy kontaktów i ulubionych Twórców, z własną mapą miejsc i ich opisem. Prywatny kalendarz interesujących wydarzeń, naniesiony na mapę, z ukazaniem kolejności ich przebiegu

 

 • ESENCJE MIEJSC - DUSZE NA EKRANIE
  krótkie filmy przedstawiające naturę Miejsc Mocy połączone z Mapą. Tworzone z obrazów i muzyki nagrywanych w danym okręgu.
 • MATECZNICĘ 
  forum rodzinne, o hermetycznej formie, widoczne po zarejestrowaniu się użytkownika.

 

 

BUDŻET

 Stworzenie strony internetowej o tego typu wymogach jak 
zaawansowana grafika & obszerna baza danych, jest rzeczą skomplikowaną i pochłaniającą wiele czasu.Taka praca opiewa pomiędzy 6000zł, a 15000zł. 

Pieniądze uzyskane z projektu na PolakPotrafi zostaną przeznaczone na:

 1. zapłatę programiście i grafikom za profesjonalne zbudowanie nowych fundamentów i całej strony www 
 2. zakup twardego dysku zewnętrznego na wszystkie programy i pliki tekstowe, dźwiękowe, filmy i zdjęcia używane do stworzenia portalu

 Naszym celem jest aby Polanka działała już prężnie zimą, przed świątecznym szałem zakupowym, czyli w Grudniu, tego roku. Zarażajmy rodaków pozyskiwaniem wyrobów najwyższej jakości, pełnych mocy, a przede wszystkim wytwarzanych z pasją.. 


W nowej odsłonie Polanki znajdziemy symbole wysoko wibracyjne i animacje o słowiańskim charakterze, służące jako odnośniki do podstron.
 Ważną cechą strony będzie również jej przejrzystość oraz możliwość uzupełniania przez zarejestrowanych użytkowników. 
Zależy nam, aby witryna była nie tylko pełna informacji, ale również miła dla oka.

Strona www.matecznica.wix.com/polanka ,stworzona była rok temu. Jest to wersja niepełna, demonstracyjna.

 

DLACZEGO CROWDFUNDINGOWO ?

 Weszliśmy w ten projekt już ponad rok temu ze szczerych chęci do dzielenia się  odkrywanymi skarbami Polski . Na różne sposoby promujemy i wspieramy zdrowe, aktywne w kontakt z naturą przedsięwzięcia. Pragniemy jeszcze bardziej wspierać wewnętrzną gospodarkę i rękodzieło.

 

Pomimo starań, a może właśnie przez nie.. dotarło do nas, że samotnie nie da osiągnąć się wyznaczonego celu.. Potrzebni są do tego ludzie - plemie-rodzina, którzy nie tylko pieniężnie, ale PRZEDE WSZYSTKIM ENERGETYCZNIE wesprą swoim uznaniem ten projekt.

Ta baza będzie tworzona dla Nas wszystkich. Bądźcie drogą i drogowskazem! Niechaj każdy wniesie to, czym dzielić się pragnie. Całym zespołem otwieramy ramiona i serca, niech spływa bogactwo waszego błogosławieństwa w takiej formie, jaką tylko poczujecie za słuszną.

 

 Siedlisko wita w domu.


KONTAKT

tel: +48 515088918

mail: matecznica@gmail.com Szczególnie dziękujemy :
       

     

 

praktykom BOWEN TECHNIQUE, Sztuka Szamania, Lalita Shakti i całej Polskiej Rodzince

 Realizacja niektórych nagród nastąpi automatycznie po zakończeniu projektu na PolakPotrafi, część zostanie zrealizowana w nowym roku.

 

BAJKA

Opowiem wam historię o łące..Polance... To miejsce, które zawiera w sobie czarowną różnorodność kwiatów, traw i drzew. Występują na niej zachwycające, unikatowe owady i gady, mniej i bardziej znane istoty z każdego królestwa życia. Panuje tam ciągły przepływ informacji poprzez świeże powietrze pełne radosnego powiewu rozkwitu. Otulają ją złociste promienie słońca, pomagając jej wzrastać i przekazywać dalej życiu to, co esencjonalne. Oddycha, a ja razem z nią, przytula mnie i pieści, wdziękiem i mądrością wieków darzy. Kocham ją, jestem nią i zachwycam się coraz to bardziej! W głębi i na powierzchni traw Miłość nie ustaje, ruchem transformacji zarządza i magią wypełnia przestrzenną całość.


Ludzie Dobrej Woli!

Mieszkamy, tudzież JesteśMy wielką Polanką i łączą nas silne korzenie. Stanowimy płodną ziemię, żywą wodę i to co chłoniemy swoim istnieniem z eteru... mistykę wyróżniającą indywidualną świadomość twórczą. Każdy z nas jest sobą, niepowtarzalnym Bogiem w działaniu. I .. tak sobie żyjemy.. w obfitości dzieł wytwarzanych ku szlachetnym, idealistycznym celom. Czy mieliście już przyjemność grać na tych dedykowanych szamańskiej ścieżce instrumentach? Słyszeliście rodzime Boginie uzdrawiające pieśniami utkanymi z anielskich barw? W całym kosmosie pełnym przeróżnych arcydzieł - od zdjęć przenoszących  w czasoprzestrzeni , fraktalnych plecionych instalacji, po inicjatywy wspierające Planetę i siejące permakulturę. Bywa, że przetwory taty koleżanki z Kłodzka, smakują jak od własnej babci z Mazur. Kosmetyki dla ciała karmią najwyższą świadomością i koją serce. Pełna mocy odzież szyta na miarę życiowych dziejów, nadaje blask i ochronę. Mantrowana biżuteria, tworzona z intencją i wzmocniona siłą kryształów, wspiera życiową postawę i otula tęczową aurą. Marzenia o  domach wylepianych zdrową dawką radości, teraz się urzeczywistniają... Polanka jest krainą, gdzie magowie chwil zabierają nas do świata fantazji, otwierając nam świadomość na wskroś i wylot, wznosząc ją na miliony znanych sobie sposobów poza struktury matrycy ograniczonego umysłu!

 

 

Ideą tej strony jest cierpliwe i staranne gromadzenie dóbr macierzystych wszelkiego typu- 
kompletowanie Mapy Miejsc Mocy - czakramów Polskiej Ziemi, jak i dopiero co przez nas projektowane osady i przestrzenie ekologiczne, przechodząc przez wielowymiarowe informacje o 
dewach i mistrzowskich energiach, obecnych tutaj na naszej Ziemi w rozmaitych obliczach. Docelowo kończąc na tym, czym my sami mamy pragnienie się podzielić. To, co kochamy i co niesie światła moc, niechaj poszerza swój widnokrąg. Wszystko jest dozwolone, od serca do serca.

 

O MNIE

 Nazywam się Klaudia i od kilku lat podróżuję po Polsce, doświadczając wskrzeszonych mądrości, które na nowo tworzą naszą kulturę. Kocham Polskę i Polaków. Kocham wynikające z naszego pochodzenia siłę i temperament. Szanuję i podziwiam wszelkie ruchy perspektywicznego działania- w imię lepszego jutra, dla przyszłych pokoleń.

'Profesjonalnie zajmuję się' spontanicznym wszędobyciem. Mimo szczerych chęci w przeszłości do całkowitego odcięcia się od Ziemi Polskiej, jak i rodaków... zaatakowała mnie Wielka Miłość, nie na żarty. Majestatycznie potężna, a przy tym urocza wydaje się nasza natura, ta wewnętrzna, jak i urodzajność zewnętrzna. Tu kolory, smaki i dźwięki przestrzeni urzekają równie intesywnie jak dzikie przełaje pełne wodospadów, skrywanych w zakamarkach tropikalnych dżungli. Jednak Polska jest Domem szczególnym i pragnę tu trwać i w jej imieniu działać !

Ogólnie - kocham Nas nieopisanie.

 NAMASTE

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.11.2018 22:10