Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Akademia Młodych Talentów

Akademia Młodych Talentów

Warszawa, Polska

Akademia Młodych Talentów została stworzona z myślą o uzdolnionych dzieciach i nastolatkach, które chcą kształcić się w kierunkach artystycznych. Inicjatywa skierowana jest do grupy dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 5-18 lat, zainteresowanej nie tylko tańcem, ale także aktorstwem i rozwijaniem zdolności wokalnych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10840 PLN z 10000 PLN

29 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.06.2017.

Pokaz musicalowy dzieci i młodzieży w teatrze.

O projekcie

Dzieci i młodzież oraz kadra z Akademii Młodych Talentów w Warszawie zawsze marzyli o wystawieniu pokazu podsumowującego cały rok pracy w prawdziwym teatrze. Po 3 latach istnienia szkoły musicalowej nasze marzenie się spełnia!

11 czerwca podopieczni szkoły wystąpią w Teatrze 6 piętro, co dla nas wszystkich jest ogromnym wydarzeniem :).

 

Poczyniliśmy już wiele kroków i spotkaliśmy "przyjazne dusze", które wspierają nas w realizacji naszego projektu.

Chcąc jednak aby nasi młodzi artyści mogli poczuć się profesjonalnie w tak dostojnym miejscu, potrzebujemy pomocy w sfinansowaniu kostiumów oraz oprawy technicznej ( nagłośnienie, oświetlenie,multimedia, oprawa graficzna pokazu ).
Łączny koszt to 10 000 zł.

Każda kwota powyżej założonego celu z pewnością zostanie wykorzystana na wzbogacenie scenografii oraz kostiumów.

 

Pokaz zrealizowany będzie w formie autorskiego spektaklu, opartego na znanych polskich i zagranicznych utworach muzycznych.

Tematem naszego przedstawienia będzie grajaca szafa, która jako portal przenosi do świata marzeń, gdzie wszystko jest możliwe. Wystarczy podążać za "Melodią". Podczas pokazu, widzowie wraz z bohaterami wybiorą się w muzyczną podróż podczas której spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie czym jest szczęście i jak je odnaleźć.

Nasi uczniowie przez cały semestr 2016/2017 brali udział w zajęciach z wokalu, aktorstwa i różnych technik tańca. Dla wielu z nich nasz pokaz będzie pierwszą okazją do zaprezentowania się przed szerszą publicznością :)

 

 

AMT to nie tylko szkoła artystyczna ale również wartości i idee jakie staramy się przekazywać naszym podopiecznym. Poprzez sztukę staramy sie rozwijać wrażliwość i empatię nie tylko w aspektach artystycznych, ale również zwrócić uwagę na potrzeby drugiego człowieka w życiu codziennym. W związku z tym przyłączamy się do akcji charytatywnych np "One Day" :

https://www.facebook.com/akademiamlodychtalentow/videos/1832192900328288/?autoplay_reason=all_page_organic_allowed&video_container_type=0&video_creator_product_type=0&app_id=6628568379&live_video_guests=0

oraz organizujemy warsztaty przy przy współpracy takich instytucji jak np. Niewidzialna Wystawa.

https://www.facebook.com/akademiamlodychtalentow/videos/1857089984505246/?autoplay_reason=all_page_organic_allowed&video_container_type=0&video_creator_product_type=2&app_id=2392950137&live_video_guests=0

 

Jesteśmy przekonani, że nasza szkoła jest miejscem dla każdego dziecka, które szuka możliwości ku spełnieniu swoich artystycznych marzeń. Staramy się więc robić wszystko co pomoże nam spełniać te dziecięce i młodzieńcze oczekiwania.

Stąd nasza obecność na polakpotrafi.pl.

Wierzymy, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie spełniać marzenia i inspirować, nowe pokolenia młodych artystów :)

 Z góry dziękujemy za każde wsparcie!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.06.2017 18:06