Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

magdalena.daniel3

magdalena.daniel3

Warszawa, Polska

Aktorka, lalkarka i wokalistka. Absolwentka Akademii Teatrelnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku , kierunek: aktorski oraz Pierwszej Prywatnej Szkoły Muzycznej \"Muzyk\" w Kielcach, Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, kierunek: wokalistyka w klasie: prof. Marty Wilk. Studentka Diecezjalnego Studium Organistowskiego w Kielcach w klasie: prof. Michała Przygodzkiego. Asystentka w Akademii Teatralnej prof. Jana Plewako przy przedmiocie Gra aktora lalką - Jawajką. Na codzień związana z Teatrem Lalki i Aktora \"Kubuś\"w Kielcach oraz Teatrem TeTaTeT. Związana z nowatorskim, resocjalizacyjnym projektem \"Teatr, mama tata i ja\". Zafascynowana teatrem formy oraz klasyką muzyki rozrywkowej, uwielbia łączyć ze sobą rożne gatunki sztuki. W pracy tworczej uwielbia wychodzić z improwizacji, ktora pozwala na zupełnie nowe doznania wyrażenia artystycznego. W 2018roku, wydaje swoją debiutancką płytę Poetic Syntetic.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

لوقا دانيال

لوقا دانيال

Katowice, Poland

Egocentryczny, szowinistyczny, cyniczny i wulgarny hipokryta, który popadł w skrajny nihilizm i umiarkowaną anarchię... wykazuje się brakiem honoru i ambicji, przekupny, nieodpowiedzialny, fałszywy, banalny, neurotyczny i aspołeczny. Irracjonalny i nieprzewidywalny pozer, wymądrzający się nieuk i leń. Ekstremista, malkontent i bumelant z huśtawką nastrojów.


5050 PLN z 5000 PLN

38 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.04.2018.

Poetic Syntetic

O projekcie

Kochani :) dobiega końca moja praca nad moją debiutancką płytą POETIC SYNTETIC :) został jeszcze do zrobienia mastering oraz wytłoczenie płyt... właśnie teraz potrzebuje Waszego wsparcia.

 

Nazywam się Magdalena Daniel i jestem aktorką, lalkarką i wokalistką. Ukończyłam Akademię Teatralną im. Aleksandra Zewerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku oraz PPSM "Muzyk" w Kielcach Wydział Jazz i Muzyka Rozrywkowa w klasie p. Marty Wilk oraz Marty Złotnickiej-Godereckiej, od 6 lat związana jestem z Teatrem Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach oraz z niezależną grupą Teatr Bulwarowy.

 

Od ponad dwóch lat pracowałam nad całym materiałem. Starałam się dobrać teksty z którymi się najbardziej utożsamiałam, które czytając przeszywały moją duszę. Wybrałam osiem z nich. Autorzy którzy się znaleźli na płycie to min. Halina Poświatowska, Maria Pawlikowska-Janorzewska, Sylwia Gawłowska, Mateusz Wądołowski oraz Antoni Słonimski.

Muzykę napisali kompozytorzy z którymi miałam ogromną przyjemność pracować w teatrze. Pozwolę sobie ich wymienić z imienia i nazwiska bo to osoby niezwykłej wrażliwości muzycznej: Filip Sternal, Michał Górczyński, Sebastian Kaliński, Michał Dąbrowski oraz Paweł Sowa. Panowie dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie w ten projekt.

 POETIC SYNTETIC to również ogromne serce włożone przez mojego realizatora ze Studia Koliber: Anny Wiśniewskiej. Inspirowałyśmy się z Anią wzajemnie, dzięki temu nasza współpraca z każdą piosenką coraz ciekawiej się rozwijała. Aniu dziękuje Ci za wsparcie, doświadczenie i Twoje szalone pomysły :) 

 

Okładkę oraz grafikę zaprojektowała miłość mojego życia - Grzegorz Karkowski - niezwykła osobowość :) grafik z ogromnym doświadczeniem artystycznym :) 

W celu promocji płyty nagrałam dwa clipy - tutaj specjalne podziękowania dla Nikodema Rakoczy. Dziękuję za Twój bardzo cenny czas i Twoje zaangażowanie.

Podaję linki :

tutaj link do MAKING OF 

 

 

W clipach zagrały osoby, bliskie mojemu sercu : Maciej Łagodziński, Jolanta Kęćko, Andrzej Skorodzień,  Hanna Tokarska oraz Karol Górski :)

Kochani,

ponieważ cały materiał do płyty został już nagrany, przed nami jeszcze mastering, oraz wytłoczenie płyt. Potrzebuje na to kwoty 5000 zł, która ułatwi mi realizację mojego planu. Jeżeli okaże się, że wpłacicie większą kwotę, obiecuję znaleźć organizację, która będzie potrzebowała mojego wsparcia.

Chciałabym, by z każdej sprzedanej płyty 5 zł zostało przekazane na jakiś cel charytatywny.

Dlaczego polakpotrafi.pl :)

To fantastyczny portal, wspierający ciekawe pomysły. Jest to rodzaj artystycznej reklamy. Jest to projekt w którym dosyć szybko można osiągnąć swój cel. A przedewszystkim to Wy decydujecie, czy chcecie pomóc danemu artyście, bo to Wasze pieniądze nam pomagają :) 

Bardzo bym chciała zrealizowac mastering do końca czerwca. Oczywiście to może troche potrwać, ale bardzo bym chciała zrealizować ten plan. W tym czasie chcę przygotowywać się do koncertów, które planuję zrealizować w min. 8 miastach tj. Warszawa, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Białystok, Kielce, Poznań, Kraków. Planowany termin koncertów -  lipiec i sierpień tego roku 

 

Więcej o mnie możecie przeczytać na:

- mojej stronie internetowej https://magdalena-daniel.pl/pl/o-mnie/

- Facebook https://www.facebook.com/MagdalenaDanielPoland/

- Instagram https://www.instagram.com/magdalenadaniel6562/

- Twitter https://twitter.com/danielka1989

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.04.2018 22:10