Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paluszek

Paluszek

Warszawa, Polska

BARTOSZ GŁODOWSKI, vel "Paluszek".

Pomysłodawca "Jedynych podwójnych paluszków". Prezes Beer Fingers sp. z o. o. Studiował na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. ukończył Podyplomowe Studia Zarządzania Sprzedażą w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Od 2006 roku zajmuje się dystrybucją, sprzedażą i promocją "Jedynych podwójnych". Za pomysł na ten biznes oraz za jego realizację otrzymał tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości Akademickiej”. Uczestnik programu Youth Business International, w ramach którego prezentował produkt przed Księciem Karolem (Tak, tak - przed TYM Karolem :D ). W 2011 roku wygrał prestiżowy program telewizyjny "Dragons' Den - jak zostać milionerem". Jak dotąd nim nie został, ale poza tym, nieźle się trzyma...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

132 PLN z 65000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2017.

'GłoDOWOZY'- budujemy flotę sklepików na rowerach.

O projekcie

To my, Beer Fingers od Głodowozów. Brzmi skomplikowanie? Już wyjaśniamy...

Pragniemy podzielić się z Wami naszą ideą i prosić o jej wsparcie.

Kim jesteśmy? co wymyśliliśmy ?

Jesteśmy małą, kilkuosobową firmą ze 100% kapitałem polskim.

Produkujemy jedyne w Polsce, opatentowane podwójne paluszki.

Dostarczamy nasze paluszki na zamówienie - przy pomocy sieci ekologicznego dowozu. Nasza flota transportowa składa się z mobilnych stanowisk reklamowo -sprzedażowych, zaprojektowanych na trójkołowych rykszach rowerowych. Nazwaliśmy je GŁODOWOZAMI.

W ramach idei eko-transportu, omijamy szerokim łukiem „tradycyjny” system sprzedaży. Stawiamy na tani, lokalny handel oraz bezpośredni, ludzki kontakt z Klientem.

Przy pomocy "Głodowozów" prowadzimy sprzedaż sezonową, oraz organizujemy promocje i degustacje w wybranych sklepach na terenie całego kraju. Ważnym elementem naszej działalności jest sprzedaż wiązana produktów partnerskich oraz oferowanie powierzchni reklamowej na rowerach.

Co za projekt, jaki CEL?

Obecnie, wiodącym dla nas projektem jest rewitalizacja i rozbudowa floty rowerów dostawczych. Na nią właśnie zbieramy pieniądze. 

Potrzebujemy funduszy na remont ośmiu rowerów, które u nas jeżdżą – część kosztów ich remontu już ponosimy. Plus na budowę dalszych sześciu - od podstaw.

 ZESPÓŁ BEER FINGERS. KTO TO WYMYŚLA I REALIZUJE?

 Gdy byłem mały, w paczkach paluszków, (regularnie podrzucanych mi przez rodziców razem z książką), znajdowałem od czasu do czasu jeden podwójny. Uważałem to zdarzenie za niezwykłe szczęście :) Gdy dorosłem - pomyślałem, że że można zadziałać od drugiej strony. Postanowiłem 'stworzyć' paluszki podwójne. No i stworzyłem. A nawet opatentowałem".

 

 

BARTOSZ GŁODOWSKI – Ojciec Jedynych Podwójnych.

 Pomysłodawca i prezes Beer Fingers Sp. z o. o. Z wykształcenia politolog, studiował na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu uzyskując tytuł magistra, ukończył Podyplomowe Studia Zarządzania Sprzedażą na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Od 2006 roku zajmuje się dystrybucją i sprzedażą  Jedynych Podwójnych paluszków. Za pomysł oraz jego realizację otrzymał od Urzędu Miasta Poznań tytuł „Poznański Lider Przedsiębiorczości Akademickiej”. Zajął pierwsze miejsce w konkursie „Start up your life” organizowanym przez Europejskie Centrum Doradztwa Finansowego. Uczestnik programu Youth Business Poland, w ramach którego "prezentował swoje paluszki" : ) przed Księciem Karolem na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2011 roku wygrał prestiżowy program telewizyjny "Dragons' Den - jak zostać milionerem".

W projekcie pełni rolę kierowniczo - wszędobylską.

 

MARCEL ADAMOWICZ  – Pan od publikacji.

Wychowany na paluszkach (dzięki Tato!)  Czujący podwójne. Copywriter z 20 - letnim doświadczeniem w korpo i nie tylko. Pomysłodawca nagradzanych kampanii reklamowych. Producent muzyczny. Self- marketingowiec. Autor tekstów piosenek, dowcipnych wpisów na fejsie oraz entuzjasta wszelkich eko rozwiązań. Miłośnik rowerów, zdrowego jedzenia i czystego powietrza. Ogólnie - pasjonat. W projekcie odpowiada za nagłaśnianie i pozytywne zamieszanie.

 

Dlaczego mielibyście nas wspierać?

Naszą ideą jest ekologiczny transport. Dokładamy starań, by dystrybucja produktów odbywała się bez użycia tzw. "samochodów służbowych".

W zamian oferujemy kolorowe ryksze rowerowe, które nie wymagają tankowania i oficjalnego parkowania. Co prawda, czas dostawy jest dłuższy, ale służy obu stronom. Taki rower przyciąga uwagę na ulicy, budzi zainteresowanie, ale przede wszystkim nie produkuje spalin.

Natomiast tworzy dobre, międzyludzkie relacje - (klient opowiada sąsiadom o nietypowej dostawie, sąsiedzi próbują lub nie - dyskutują, degustują...)... Na takich fundamentach budowano handel przez wiele stuleci. Nam się podoba :D

Reasumując, możemy docierać naszymi Głodowozami do miejsc, gdzie ruch samochodowy jest ograniczony, jeśli nie niemożliwy. Na przykład w góry czy na plażę. Bez hałasu i śmiecenia. Z własnym, świezym towarem, o każdej porze dnia. Dlatego, konsekwentnie przygotowujemy naszą flotę na kolejny sezon...

 

 

W jaki sposób spożytkujemy Wasze pieniądze?

Przykładowy koszt renowacji 'Głodowozu' na podstawie prac przy rowerze nr 21:

(z uwzględnieniem zakupu części, użycia specjalistycznego sprzętu oraz stawek godzinowych pracy serwisanta).

- wymiana i montaż przednich szczęk hamulca - 80 zł

- mocowanie i uszczelnienie podłogi przedziału towarowego - 360 zł

- mocowanie półek, montaż oklein "hamujących" do półek - 160 zł

- wymiana zawiasów drzwi, oklejanie folią reklamową - 420 zł

- uszczelnienie przeciwdeszczowe "budy" przedziału towarowego - 130 zł

- wymiana szczęk tylnego hamulca - 150 zł

- Instalacja led + zasilanie akumulatorowe - 310 zł

- montaż lusterek - 40 zł

- wymiana zamków - 40 zł

- montaż osłony łańcucha - 70 zł

- wymiana i mocowanie napędu tylnego - 460 zł

- konserwacja układu napędowego - 40 zł

- wymiana kompletu kół - 330 zł

- produkcja na folii, druk i oklejanie przestrzeni reklamowej - 870 zł

 

 Jeśli zbierzemy więcej - to co dalej?

Planujemy ROZWÓJ EKIPY ROWEROWEJ na terenie całej Polski. Konsekwentnie budujemy i remontujemy nasze "Głodowozy" i rozwijamy sieć ekologicznego transportu. Kwoty uzyskane "powyżej" naszych marzeń wykorzystamy na zbudowanie kolejnych pojazdów i powierzenie ich fajnym, młodym sprzedawcom. W sposób przyjazny dla środowiska, a zarazem z pożytkiem dla nas wszystkich.

Na dalszym etapie przygotowujemy nowe projekty opakowań. Ale to już inna historia...

 

 Wy nas wspieracie – My się odwdzięczamy. Nie tylko paluszkami...

Wsparcie naszego projektu to wymiana energii. Ty nas dofinansujesz - my Ci się odwdzięczymy. W ramach podziękowań, pragniemy zaoferować m.in.: nasze produkty, dystrybucję, powierzchnię reklamową oraz doświadczenie promocyjne.

Każda, nawet najmniejsza wpłata będzie przez nas doceniona.

Pełna oferta nagród w dziale NAGRODY :D

NAGRODY BĘDZIE MOŻNA ODBIERAĆ LUB OTRZYMYWAĆ (w zależności od stopnia skomplikowania wysyłki) po około trzech tygodniach od zakończenia akcji zbiórki pieniędzy.

 

KONTAKT:

zapraszamy na maila:

marcel@beerfingers.pl, bartosz@beerfingers.pl

lub przez nasz fanpage na Facebooku.

https://web.facebook.com/PodwojnePaluszki/

Możecie także  zadzwonić:

Bartosz Głodowski tel. 661 925 315

 

www.beerfingers.pl

 

 

 

  

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2017 00:12