Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Ignatowski / III Gdyński Hufiec Harcerzy Pojutrze

Piotr Ignatowski / III Gdyński Hufiec Harcerzy Pojutrze

Gdynia, Polska

Jestem instruktorem Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, działam w III Gdyńskim Hufcu Harcerzy \"Pojutrze\". Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Jestem oficerem Marynarki Wojennej RP.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1984 PLN z 1700 PLN

34 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

116%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.11.2015.

Poduszkowiec na niepodległość

O projekcie

Celem projektu jest twórcze uczczenie Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji młodzi gdyńscy harcerze chcą stworzyć poduszkowiec, który zaprezentują podczas parady 11 Listopada 2015r.

Jesteśmy wędrownikami 3 Gdyńskiego Hufca Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej "Pojutrze". Na potrzeby projektu stworzyliśmy zespół składający się z harcerzy z drużyn działających w naszym hufcu. 

Nazwa "Pojutrze" nawiązuje do akcji "Dziś, jutro, pojutrze" organizowanej w czasie wojny przez Szare Szeregi. Oznacza przygotowanie do pracy w wolnej Ojczyźnie. Dziś jako spadkobiercy tradycji Szarych Szeregów, harcerze naszego Hufca, kontynuują szczytny cel kształtowania charakteru i codziennej, uczciwej pracy. 

Budżet naszego projektu określiliśmy na 1700zł. Suma ta planowana jest na zakup potrzebnych urządzeń i materiałów. Na potrzebne do zakupu elementy poduszkowca składają się profesjonalne śmigła ( 300zł x 2 ), dwa silniki spalinowe do zasilania śmigieł ( 200zł x 2 ) , materiały do budowy kokpitu i mocowań silników ( ok. 500zł ) , okablowanie i olinowanie sterowania  ( ok. 200zł ). 

Jeżeli przekroczymy budżet projektu, lub uda nam się ograniczyć koszty, sumę uzyskaną dzięki Wam, hufiec przeznaczy na działalność programową, taką jak zimowisko dla gdyńskich harcerzy lub akcja letnia na obozach w lasach kaszub i kociewia. 

Nasz hufiec jako struktura Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej wpisuje się w społeczny i pozarządowy charakter organizacji, utrzymując się wyłącznie z składek członkowskich harcerzy. Wychowujemy młodych ludzi na odpowiedzialnych i pracowitych obywateli, przyszłych liderów i specjalistów. Jest to cenne dla wszystkich Polaków i dlatego zapraszamy do wsparcia nas w działaniu. 

Znajdziesz nas co tydzień w każdym zielonym zakątku Gdyni, szczególnie w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, gdzie w każdą sobotę organizowane są zbiórki harcerskie. Istniejemy także w internecie poprzez profil na fb : https://www.facebook.com/3GHH.Pojutrze  a także na stronie internetowej hufca : http://pojutrze.org 

W kwestiach naszego projektu zapraszam do kontaktu ze mną za pomocą fb: https://www.facebook.com/piotr.ignatowski.1  a także mailowo: smallignat@gmail.com

Nagrody za wsparcie naszego projektu zostaną częściowo zrealizowane podczas parady w Narodowe Święto Niepodległości czyli 11 listopada na Skwerze Kościuszki a częściowo podczas spotkań na które umówimy się już po paradzie, gdy emocje trochę opadną. 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.11.2015 18:06