Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Przemo Urbaniak

Przemo Urbaniak

Poznan, Poland

Muzyka to praca i pasja.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8520 PLN z 14000 PLN

127 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

60%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.11.2019.

Podróże Wujka Ogórka - Płyta CD z piosenkami dla dzieci

O projekcie

Nazywam się Przemo Urbaniak, ale mówią na mnie Wujek Ogórek. Od 6 lat zajmuję się animacją muzyczną dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Piszę dla nich piosenki, wystawiam z nimi przedstawienia okolicznościowe (dzień mamy, dzień babci, jasełka, dzień dziecka...), koncertuję (ostatnio występowałem na Festiwalu Dzieci w Gdyni, a na co dzień w rodzimym Poznaniu), organizuję warsztaty wokalno-teatralne. 

Moje autorskie piosenki nagrywam na płyty, które dzięki Wam zostają wydane na CD. Już dwie płyty za nami, kolej na trzecią.

"Podróże Wujka Ogórka" to materiał o wspaniałych wyprawach w znane i nieznane krainy. 12 piosenek opowiada m. in. o Chinach, Francji, Arktyce, Sklepie z zabawakami, Wyścigówce... Album dedykowany jest dla dzieci w wieku 0-10. Merytorycznie płyta jest bardziej rozwinięta od poprzednich wydawnictw. Bedzie potrzebna współpraca z rodzicami, wychowawcami, opiekunami aby wspólnie wyruszyć w tę podróż i wytłumaczyć co to jest tundra, dlaczego w Chinach jest kamienne wojsko, co to znaczy "Je taime" i co to są koralowce. Zabawy przy tym będzie zapewne sporo, a i mam nadzieję, że dużo tańca. Całość jak zwykle nagrana a żywymi instrumetami i profesjonalnymi muzykami.

Nagrodami są zarówno płyty CD, utwory mp3, ale także dodatkowa niespodzianka w postaci mojej dorosłej płyty "Azyl", która dostępna jest tylko tutaj w zestawie z nową płytą dla dzieci. Można także kupić koncert z moim udziałem na rodzinną uroczystość, albo jako prezent dla przedszkola, gdzie uczęszcza Wasze dziecko. Wszystko po to, aby uzbierać odpowiednią sumę potrzebną na wydanie tej (najlepszej) mojej płyty. Potrzebne sa one na:

oplacenie muzyków: 4500zł

nagrania w stuio / mix / mastering: 4000zł

oprawę graficzną: 1000zł

 wytłoczenie / wydrukowanie: 4500zł

 

Premiera planowana jest na koniec listopada. 

 

Pozdrawiam! Do usłyszenia!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 13.11.2019 22:10