Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Iza Sadowska

Iza Sadowska

Gdańsk

Studentka ASP. Pasjonuje ją wszystko co związane ze sztuką, projektowaniem, modą i podróżami. Kreatywna! Ma milion pomysłów na minutę, lubi działać spontanicznie! Najchętniej zmieniałaby coś w swoim życiu co pięć minut! Mieszka w Gdańsku ze swoim psem Frankiem z którym chodzi na długie spacery nad morzem. Lubi jeździć na rowerze i aktywnie spędzać wolny czas.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1596 PLN z 5000 PLN

26 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

31%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.08.2015.

podróż za jeden obraz

O projekcie

 

 

 

Głównym celem projektu jest stworzenie malarskiej dokumentacji ciekawych lub nieodkrytych miejsc, a następnie rozdanie jej! Codziennie powstanie jeden obraz, który potem trafi w ręce osób wspierających nasz projekt. Iza będzie wykonywać rysunki i szkice malarskie, które roześlemy do naszych darczyńców. Planujemy zacząć podróż i malowanie już w Gdańsku. Każda praca będzie udokumentowana, stworzymy cyfrowy zbiór, mapę obrazów najróżniejszych miejsc. 

Planujemy odkrywać malownicze zakątki, o których nie wspominają przewodniki. Może to być klimatyczne podwórko, opuszczony dom zarośnięty bujnym bluszczem, a może po prostu zabytek z innej, mniej znanej perspektywy?

 

 

 


 

Przejedziemy od morza do morza. Z północy na południe Polski, przez polskie góry do Czech, przez Słowację i Węgry, aż do Chorwacji. Bardziej konkretnie? To Wy ustalicie dokładniejszą trasę przejazdu, prosząc nas o obrazy z konkretnych miejsc. Tym sposobem macie wpływ na kształt naszej podróży.

 

 

 

 

 

 

 

Iza – malarz projektu, typowa studentka Akademii Sztuk Pięknych, kreatywna, roztrzepana, lubi długie spacery z psem i ubierać się na czarno

 Piotr – siła organizacyjna projektu, kolarz, ma mnóstwo energii, zawsze opanowany, odpowiedzialny i zorganizowany, uzależniony od kawy i owsianki

 

 

 

 

 

 

 

Wierzymy, że platforma Polak Potrafi jest stworzona z myślą o takich projektach jak ten. Projektach w trakcie których powstaje coś, co nie przynosi dochodu, ale może przynieść dużo radości zarówno twórcy jak i obdarowanemu.

 

 

Iza Sadowska, rysuki ołówkiem, format 50x70, Francja, 2010

 

 

 

 

 

 

 

Planowany czas podróży to 2 tygodnie. W związku z tym potrzebujemy:

500 zł – przygotowanie samochodu do pierwszej dalekiej podróży. Niestety auto jest stare i wymaga małej naprawy i wymiany kilku części.
1500 zł - paliwo
1000 zł - materiały malarskie i rysunkowe. Niestety wszystkie akcesoria dla artystów są drogie, a zużywa się ich dużo. Potrzebujmy w szczególności farb, podobrazi, papierów dobrej jakości do rysunków i prac akwarelowych.
2000 zł – środki na życie dla dwóch osób, noclegi, jedzenie, sprzęt turystyczny

Jeżeli uda nam się uzbierać więcej pieniędzy to uzbieramy również więcej obrazów do stworzenia. Będzie to również oznaczało wydłużenie czasu trwania projektu.

 

 Iza Sadowska, rysunek ołówkiem, format 100x70, Sandomierz, 2007

 

 

 

 

 

 

 

 

W zamian za wsparcie oferujemy prace malarskie, rysunkowe, wykonane akwarelami i pastelami. Oprócz tego stworzymy katalog wszystkich obrazów. Katalog będzie miał formę dziennika z podróży. Każda z prac będzie opisana datą i miejscem w którym powstała. Do katalogu załączymy mapkę dokumentującą trasę jaką obrazy z nami przejadą.

Wszystkie nagrody zostaną rozesłane w przeciągu dwóch tygodni od zakończenia podróży. Niepowtarzalne, ręcznie robione pocztówki będą wysyłane bezpośrednio z miejsc w których powstaną! Jeżeli chciałbyś otrzymać obraz w konkretnym formacie albo kolorystyce, chcesz dopasować pejzaż do klimatu panującego w twoim salonie, masz konkretny pomysł na rysunek lub właśnie go nie masz i chcesz poprosić kogoś o zdanie lub poradę, napisz do nas! Chętnie stworzymy unikatową pracę dla Ciebie!

 

 

  Iza Sadowska, rysunek pastelami suchymi, format 100x50, Sandomierz, 2007

 

Nagroda „OBRAZ Z WYBRANEGO MIEJSCA” - wybierz dowolne miejsce z trasy naszej podróży (w obrębie krajów, które planujemy przemierzyć, czyli: Polska, Czechy, Słowacja, Chorwacja). Może to być miasto, ale może być to również konkretny zabytek czy podwórko.

 

 Jeżeli chcesz zobaczyć inne prace Izy, zajrzyj koniecznie na  https://www.pinterest.com/izasadowskakra/i-do/

 

 

NAGRODA ARTSY T-SHIRT

Ręcznie "plamiona" koszulka. 

Wybierz tą nagrodę, wesprzyj nas, a następnie napisz do nas wiadomość (najlepiej na polakpotrafi.pl) z informacjami (nazwa użytkownika na polakpotrafi.pl/ 1.jaki rozmiar wybierasz/ 2. damska czy męska/ 3. preferowana kolorystyka/ 4. inne uwagi). My zmajstrujemy dla Ciebie ręcznie "plamioną" koszulkę! Koszulki przeszły testy prania - farba jest utrwalona i nie spiera się! Można ją prać w pralce - przetestowaliśmy! 

Każda koszulka jest przygotowana na twoje indywadualnie zamówienie. Chcemy żebyś był usatysfakcjonowany po odbiorze nagrody, dlatego możesz poprosić nas dodatkowo o zdjęcia gotowej koszulki zanim Ci ją wyślemy. Koszulki na zdjęciach to wzory przykładowe.

Przesyłka - gratis.

Podajemy wam również rozmiarówkę koszulek, by ułatwić wam wybór rozmiaru (tolerancja rozmiarów +/- 2cm). Koszulki mają grubość od 140gsm do 180gsm.

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/podroz.za.jeden.obraz

 

https://www.pinterest.com/izasadowskakra/i-do/

 

[email protected] //

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.08.2015 18:06