Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

arkadiusz.makow

arkadiusz.makow

Bloger, miłośnik podróży i jedzenia. Staram się realizować swoje cele życiowe, które w obecnej chwili w większości związane są z podróżowaniem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

340 PLN z 2000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

17%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2018.

Pocztówka z Suwalszczyzny

O projekcie

Witam wszystkich :),

 

Od kilku lat prowadzę bloga Smaczne Podróże na łamach którego opisuję swoje wszystkie wyjazdy, te bliskie i te dalekie.

 

Na blogu poprzez wpisy oraz akcję pocztówkowe staram się również promować rodzimy region, czyli Suwalszczyznę.

 

W ubiegłym roku we współpracy z fotografami, grafikami i artystami z regionu udało mi się wypuścić 6 kartek: "Wigry", "Suwałki Blues Festival" oraz cykl "Cztery pory roku na Suwalszczyżnie".

 

Koszt owych pocztówek pokryłem z własnej kieszeni. Niestety w tym roku, mój budżet został bardzo nadwątlony, a właściwie przez wyjazd na Grenlandię już go nie ma.

 

Uważam, że warto promować tak piękny region jakim jest Suwalszczyzna. Mam nadzieję, że z waszą pomocą uda mi się kontynuować projekt. 

 

W tym roku chcę zrealizować kolejną serię pt. "Zwierzęta Suwalszczyzny". Jak sugeruję nazwa na widokówkach znajdą się zwierzęta mieszkające w lasach i jeziorach Wigierskiego Parku Narodowego oraz Suwalskiego Parku Krajobrazowego

 

Na pierwszej kartce znajdzie się zimorodek - mieszkający na brzegach jezior.

 

Druga kartka będzie poświęcona łosiowi.

 

Na trzeciej zaś zagości bóbr, który jest logo Wigierskiego Parku Narodowego.

 

 

Czwarta kartka będzie zależała od Was. Będziecie mogli wybrać jedno z poniższych zdjęć udostępnionych przez fotografa Marcina Marczaka. Fotografia z największą liczbą głosów zostanie wydrukowana jako ostatnia.

 

 

 

 

Zebrana suma pozwoli mi na wykonanie 4 kartek w nakładzie przynajmniej 1000 sztuk każda, będą one wypuszczane kwartalnie w następujacej kolejności:

 

  1. Zimorodek
  2. Łoś
  3. Bóbr
  4. Wasza kartka 

 

Jeśli uda mi się zebrać kwotę wyższą niż zakładana, zorganizuję konkurs fotograficzny z nagrodami dla młodzieży szkolnej. Kwota nadwyżki zostanie przeznaczona na wykonanie plakatów promujących wydarzenie, nagrody dla uczestników oraz na wydrukowanie zwycięskiego zdjęcia w formie pocztówki. 

 

Jeśli suma zostanie podwojona, zorganizuję kolejny otwarty konkurs fotograficzny oraz wypuszczę kolejną kartkę, promującą wybrane wydarzenie w regionie. 

 

Pocztówki, które nie zostaną wysłane do darczyńców przekażę m.in. do Muzeum Wigier oraz Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach, gdzie zostaną rozdane odwiedzającym. 

 

Patronat honorowy nad akcją objął Wigierski Park Narodowy.

Serdecznie zapraszam do wsparcia akcji oraz do odwiedzenia Suwalszczyzny :). 

 

Pozdrawiam 

Arek

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2018 22:10