Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Amp Futbol Polska

Amp Futbol Polska

Polska

Od października 2011 roku wprowadzamy do Polski ampfutbol, czyli piłkę nożną osób po amputacjach.
Organizujemy treningi, obozy i ampfutbolowe turnieje oraz promujemy ten sport na wszystkie możliwe sposoby.
W marcu 2012 roku powołaliśmy do życia reprezentację Polski, która rozegrała już 27 międzynarodowych meczów.
Gramy wiele meczów pokazowych w różnych miastach i zakładamy lokalne kluby.

Stowarzyszenie Amp Futbol
KRS: 0000421305
ul. Krośniewicka 15
03-601 Warszawa

Napisz wiadomość do Projektodawcy

23625 PLN z 22000 PLN

222 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.04.2014.

Piłkarze po amputacjach na Mistrzostwach Świata!

O projekcie

Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach ma szansę zagrać na Mistrzostwach Świata w Meksyku! Nasza drużyna istnieje dopiero od dwóch lat, ale rozegrała już 27 międzynarodowych meczów, w których strzeliliśmy 66 goli. Pomóż nam jechać na Mistrzostwa! Pomóż nam wygrywać!

Reprezentacja Polski Amp Futbol

Pierwszy trening ampfutbolu w Polsce odbył się w październiku 2011 roku. Chętni do gry zjechali się z całej Polski. Było ciężko, ale chcieliśmy grać. Pół roku później już jako reprezentacja Polski zadebiutowaliśmy na turnieju w Anglii, gdzie ogrywając Niemców 4:0 i Irlandczyków 2:1 i 2:0 zdobyliśmy drugie miejsce! 

Od tamtej pory rozegraliśmy już 27 międzynarodowych meczów. 

Zdobyliśmy drugie miejsca na turniejach Paddy Power Cup w Irlandii i 4Nations Cup w Anglii oraz dwukrotnie trzecie na warszawskim turnieju Amp Futbol Cup.

W październiku 2012 roku, zaledwie rok po pierwszym treningu, jako jedyny debiutant zagraliśmy na Mistrzostwach Świata w Kaliningradzie. Minimalnie przegraliśmy z ówczesnymi wicemistrzami świata Argentyńczykami 1:2 i po zwycięstwie nad Japonią w ostatnim meczu turnieju zajęliśmy 11. miejsce na świecie.

Teraz chcemy poprawić ten wynik! 

Polska v Argentyna

Mistrzostwa Świata piłkarzy po amputacjach odbędą się na przełomie listopada i grudnia tego roku w meksykańskim mieście Culiacan i weźmie w nich udział około 24 drużyn. Od wielu miesięcy przygotowujemy się do udziału w tej najważniejszej ampfutbolowej imprezie.  

 Amp Futbol Polska

Chcemy nie tylko pojechać na Mistrzostwa, ale również odnieść na nich sportowy sukces. Dlatego ciężko trenujemy zarówno na zgrupowaniach kadry, jak i między nimi. Niektórzy z nas trenują w ampfutbolowych klubach, kilku zawodników dołączyło też do „zwykłych” drużyn, gdzie trenują z pełnosprawnymi piłkarzami.

trening Amp Futbol

Na cały wyjazd potrzebujemy około 100 000 zł, ale 60 000 zł mamy już zapewnione z Ministerstwa Sportu oraz od sponsorów i naszych kibiców. Brakuje nam więc 40 000 zł. Jeżeli uda nam się zebrać więcej, to będziemy mogli polecieć do Meksyku kilka dni wcześniej i lepiej przygotować się do turnieju.

Pomóżcie nam, a my na Mistrzostwach Świata damy z siebie wszystko!

Nasz sukces będzie też waszym sukcesem, bo zagramy tam właśnie dla was!

radość po golu Amp Futbol  

Zapraszamy was na nasze treningi i mecze.
Wpłacając odpowiednią kwotę możecie dostać nasze zdjęcie, koszulkę z podpisami lub kartkę z Meksyku. Możecie też wziąć udział w naszym treningu, strzelić gola naszemu bramkarzowi podczas wrześniowego turnieju w Warszawie albo zagrać z nami mecz.

Przede wszystkim możecie współnie z nami wygrywać mecze na Mistrzostwach Świata! 

Pomóż nam wygrywać!

O nas w mediach: 

natemat.pl

CANAL+

niepelnosprawni.pl

Dzień Dobry TVN

radiowa "Trójka"

Pytanie na Śniadanie

weszlo.com

 

Polska v Ghana Amp Futbol

Polska v Irlandia Amp Futbol

hymn Amp Futbol

Mistrzostwa Świata 2012

Media o Twoim projekcie:

Amp Futbol w Polsat News

rutube.ru | 2014-04-27

Serce rośnie – dzięki wam ampfutboliści pojadą na Mistrzostwa Świata!

www.weszlo.com | 2014-04-16

Pamiętacie jeszcze nasz apel sprzed kilku tygodni? Prosiliśmy wówczas o wsparcie dla zespołu ampfutbolistów, którzy nie posiadali środków na organizację wyjazdu na turniej Mistrzostw Świata w Meksyku. Biorąc pod uwagę ich zaangażowanie, profesjonalizm oraz serce do gry – zwyczajnie nie można było pozwolić im na ominięcie takiej imprezy. Na szczęście wy mieliście identyczne zdanie. Dziś w portalu polakpotrafi.pl, poprzez który odbywała się zbiórka pieniędzy na wyjazd, obok wymaganej kwoty widnieje zielony napis: zebrano 106% wymaganej kwoty.

Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach ma szansę pojechać na mistrzostwa świata

eurosport.onet.pl | 2014-04-10

Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach istnieje zaledwie od dwóch lat, ale ma już za sobą 27 meczów i sześć międzynarodowych turniejów. Polacy w ostatnich turniejach ograli między innymi reprezentację Niemiec (12:0), Belgii (6:0), Holandii (5:1) i Irlandii (3:0), a teraz chcą jechać na mistrzostwa świata do Meksyku. Żeby móc się tam dostać i powalczyć z najlepszymi drużynami świata uruchomili swój projekt na portalu polakpotrafi.pl.

Ampfutbolowa reprezentacja Polski odnosi sukcesy, ale potrzebuje wsparcia

sport.interia.pl | 2014-04-10

Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach istnieje zaledwie od dwóch lat, ale ma już za sobą 27 meczów i sześć międzynarodowych turniejów. Polacy w ostatnich turniejach ograli między innymi reprezentację Niemiec (12-0), Belgii (6-0), Holandii (5-1) i Irlandii (3-0), a teraz chcą jechać na mistrzostwa świata do Meksyku.

Udało się! Reprezentacja w amp futbolu pojedzie na MŚ

sport.tvp.pl | 2014-04-10

Reprezentacja Polski w amp futbolu w ciągu dwóch lat wystąpiła na sześciu międzynarodowych turniejach. Teraz spełniło się kolejne marzenie kadrowiczów. Dzięki pomocy kibiców pojadą na mistrzostwa świata do Meksyku!

Futboliści AMP – piłkarze z prawdziwym charakterem!

poprostufutbol.pl | 2014-04-07

Po ostatnich występach podopiecznych Adama Nawałki mamy mieszane uczucia i narzekamy, że kadrowiczom brakuje motywacji oraz zaangażowania – nie można tego powiedzieć o AMP Futbolistach. Walka, ambicja oraz nieustępliwość to ich domena, a my możemy być naprawdę z nich dumni. Reprezentanci Polski w AMP Futbolu mają szansę pojechać na Mistrzostwa Świata do Meksyku, lecz potrzebują naszego wsparcia – pomóżmy im!

Z miłości do piłki

www.polskieradio.pl | 2014-03-25

25 marca, wtorek godz. 21.14, Program 1. Ampfutbol to piłka nożna dla ludzi po amputacjach kończyn.

Walczą o wyjazd na mundial. Brakuje im 40 tys. zł

radiokolor.pl | 2014-03-25

Przemysław Świercz, zawodnik i Mateusz Widłak, trener reprezentacji Polski w Ampfutbolu, piłce nożnej mężczyzn bez kończyny górnej lub dolnej.

Futboliści po amputacjach walczą o wyjazd na mundial. Brakuje im 40 tys. zł

www.rmf24.pl | 2014-03-24

Polscy futboliści po amputacjach kończyn regularnie wygrywają z najlepszymi piłkarzami na całym świecie. Drżą przed nimi Niemcy, Holendrzy czy Belgowie. Mają pewny udział w mistrzostwach świata w amp futbolu w Meksyku. Do wyjazdu brakuje im jednak 40 tysięcy złotych. "Mamy już 60 tysięcy od sponsorów i z ministerstwa sportu. Próbujemy dozbierać resztę. W tym roku nie otrzymamy finansowego wsparcia z PZPN" - mówi w rozmowie z reporterem RMF FM Grzegorzem Kwolkiem prezes Stowarzyszenia "Amp Futbol" Mateusz Widłak. "Jesteśmy nowym krajem w tej dyscyplinie, ale odnosimy sukcesy. Amp futbol to coś, co daje siłę ruszyć się z domu i walczyć ze swoimi ograniczeniami" - dodaje.

Reprezentacja Polski ma szansę pojechać na mistrzostwa świata

wspieramyklub.pl | 2014-03-19

Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach istnieje zaledwie od dwóch lat, ale ma już za sobą 27 meczów i sześć międzynarodowych turniejów. Polacy w ostatnich turniejach ograli między innymi reprezentację Niemiec (12:0), Belgii (6:0), Holandii (5:1) i Irlandii 3:0), a teraz chcą jechać na Mistrzostwa Świata do Meksyku. Żeby móc się tam dostać i powalczyć z najlepszymi drużynami świata uruchomili swój projekt na portalu polakpotrafi.pl.

Wyślijmy Amp Reprezentację Polski na MŚ

futbol.org.pl | 2014-03-16

Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach istnieje zaledwie od dwóch lat, ale ma już za sobą 27 meczów i sześć międzynarodowych turniejów. Polacy w ostatnich turniejach ograli między innymi reprezentację Niemiec (12:0), Belgii (6:0), Holandii (5:1) i Irlandii (3:0), a teraz chcą jechać na Mistrzostwa Świata do Meksyku. Żeby móc się tam dostać i powalczyć z najlepszymi drużynami świata uruchomili swój projekt na portalu polakpotrafi.pl.

Pokonali Niemców 12:0!

zielonedrzwi.tvn.pl | 2014-03-14

Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach istnieje zaledwie 2 lata. W tym czasie udało im się rozegrać 27 spotkań międzynarodowych. Pokonali między innymi reprezentacje: Niemiec, Holandii czy Belgii. Na mistrzostwach Świata zajęli 11 miejsce, teraz chcą ten wynik poprawić! We wtorek spotkamy się z nimi w Zielonych Drzwiach! Zapraszamy o 10.20

REPREZENTACJA POLSKI MA SZANSĘ POJECHAĆ NA MISTRZOSTWA ŚWIATA!

www.sport1.pl | 2014-03-13

Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach istnieje zaledwie od dwóch lat, ale ma już za sobą 27 meczów i sześć międzynarodowych turniejów.

Pomóż ampfutbolistom pojechać na Mistrzostwa Świata

www.weszlo.com | 2014-03-13

Drużyna ampfutbolu to jedni z największych kozaków w polskiej piłce nożnej i sądzimy, że zgodzą się z tym nawet najbardziej waleczni z rodzimych futbolistów. Nasi czytelnicy mieli ich okazję poznać na przykład za sprawą tekstów Pawła Muzyki oraz Jakuba Olkiewicza albo czytając relację z organizowanego w Polsce turnieju tej dyscypliny (TUTAJ). Kto nadal ich nie zna - odsyłamy do powyższych, dla reszty mamy z kolei ważną informację.

Polscy ampfutboliści chcą wyjechać na MŚ. Uruchomili projekt

www.niepelnosprawni.pl | 2014-03-12

Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach istnieje zaledwie od dwóch lat, ale ma już za sobą 27 meczów i sześć międzynarodowych turniejów. W ostatnich turniejach Polacy pokonali między innymi reprezentacje Niemiec (12:0), Belgii (6:0), Holandii (5:1) i Irlandii (3:0); teraz za cel stawiają sobie wyjazd na mistrzostwa świata do Meksyku. Żeby móc się tam dostać i powalczyć z najlepszymi drużynami świata, uruchomili swój projekt na portalu Polakpotrafi.pl.

Pomóż reprezentacji w amp futbolu pojechać na MŚ!

sport.tvp.pl | 2014-03-12

Reprezentacja Polski w amp futbolu w ciągu dwóch lat wystąpiła na sześciu międzynarodowych turniejach. Teraz marzeniem kadrowiczów jest wyjazd na mistrzostwa świata do Meksyku. Do tego potrzebne są jednak środki, które kadra zbiera za pomocą serwisu polakpotrafi.pl.

Reprezentacja Polski na Mistrzostwach Świata w Meksyku!

www.przegladsportowy.pl | 2014-03-12

Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach istnieje zaledwie od dwóch lat, ale ma już za sobą 27 meczów i sześć międzynarodowych turniejów. Polacy w ostatnich turniejach ograli między innymi reprezentację Niemiec (12:0), Belgii (6:0), Holandii (5:1) i Irlandii (3:0), a teraz chcą jechać na Mistrzostwa Świata do Meksyku. Żeby móc się tam dostać i powalczyć z najlepszymi drużynami świata uruchomili swój projekt na portalu polakpotrafi.pl.

Wyślijmy kadrę na mundial!

sport.fakt.pl | 2014-03-12

Chcą jechać do Meksyku, by wziąć udział w Mistrzostwach Świata. Reprezentacja Polski piłkarzy po amputacjach potrzebuje wsparcia kibiców. Czy pomożesz uzbierać im brakujące 20 tysięcy złotych?

Biało-czerwoni zagrają na mundialu? Reprezentacja AMPfutbolistów potrzebuje finansowego wsparcia

ekstraklasa.net | 2014-03-08

Reprezentacja Polski w piłce nożnej nie zakwalifikowała się do tegorocznych mistrzostw świata w Brazylii, ale wciąż mamy szansę zobaczyć Biało-Czerwonych na mundialu w tym roku! Reprezentacja Polski w AMP Futbolu ma bowiem okazję wyjechać na światowy czempionat do Meksyku, który rozegrany zostanie w terminie 26 listopada-9 grudnia w Culiacan.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.04.2014 18:06