Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Zolte Kalendarze

Zolte Kalendarze

Gorzów Wielkopolski, Polska

Zespół drepcze na brzegu, codziennie w przededniu wypłynięcia na szerokie wody. Niezwykle uwodzicielski repertuar koncertowy prezentuje niekiedy z irytującą nonszalancją lub jak się uda, z bezczelnie brawurową przebojowością.
(R.Stećków)

skład:
Magda Turłaj (ex-Kawałek Kulki, ex-Drekoty, VVarta) - śpiew, skrzypce, klawisze
Maurycy Kiebzak-Górki (ex-UL/KR, VVarta) - bas, klawisze
Wojciech Brożek (Maki i Chłopaki, WPP84) - śpiew, gitara
Jean Mruss Lee (DFL) - f/x, dubmasta i casio

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5530 PLN z 4500 PLN

97 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.12.2015.

Legendarna druga płyta ŻÓŁTE KALENDARZE

O projekcie

Metallica, Madonna,R. Stevie Moore? Oni już wydali swoje drugie płyty. Przyszedł czas na nas! 


Po ponad trzech latach burzliwych eksperymentów i zapowiedzi zamierzamy wydać naszą legendarną drugą płytę. Materiał został nagrany m.in. w gościnnym studio Tartak Rekords w Redzie a także w różnych domach (głównie w Gorzowie Wielkopolskim). Piosenki są już zmiksowane, ale wymagają jeszcze MASTERINGU. 
Jak widać na wyżej załączonej fotografii zespół tworzą 4 osoby. Pierwsza  od prawej to Magda, która śpiewa, gra na klawiszach, skrzypcach i gitarze. Tuż obok niej znajduje się Maurycy, który gra na wielu instrumentach, ale najczęściej na basie i skrzypcach. Jest też osobą odpowiedzialną za bity. Trzecią osobą na zamieszczonym zdjęciu jest Janek, który towarzyszy nam głównie podczas koncertów i jest odpowiedzialny za brzmienie - stoi za konsoletą. Oprócz tego ma wiele innych talentów. Ostatnią osobą (pierwszą z lewej strony) jest Wojtek. Śpiewa i gra na gitarze. 
Żółte Kalendarze istnieją od 2009 roku. W 2010 ukazał się ich debiutancki mini-album "Boli mnie serce i dusza". Potem zespół koncertował odwiedzając m.in. Poznań, Szczecin, Warszawę czy Sopot. W 2014 wystąpił (dwukrotnie) na Openerze w Gdyni. Od tego czasu słuch o nich zaginął. Aż do teraz.

Akcja będzie trwała do końca listopada. W tym czasie możecie wpłacać dowolne kwoty. Jeśli uda nam się przekroczyć magiczną granicę 4500 PLN to zabieramy się do finalnej części (mastering, tłoczenie, druk). Płyty trafią do was w styczniu. 

Dzięki Waszej pomocy płyta z naszą muzyką trafi do mediów (radia, portale muzyczne, prasa itp.), do osób odpowiedzialnych za organizację koncertów i festiwali.

WAŻNA SPRAWA: 
Wspierając nas nic nie ryzykujecie. Jeśli akcja się nie powiedzie pieniądze wrócą na Wasze konta. 

Aby projekt się udał potrzebujemy łącznie 4500 zł. 

Na tę kwotę składa się:

  • 3700 PLN -  tłoczenie 500 płyt i druk 500 okładek
  • 800 PLN - mastering 

  • wydamy kasetę magnetofonową. kilka osób już o nią pytało - szacowany koszt tego przedsięwzięcia to ok. 700 PLN
  • jeśli będziecie znacząco hojni to nakręcimy teledysk kamerą VHS. Aby to zrobić będziemy musieli ją kupić. Z nakręceniem scen nie powinno być problemów, bo to sama przyjemność. Obróbka już niekoniecznie, dlatego będziemy musieli komuś zapłacić. Przewidywany kosz tego przedsięwzięcia powinien zamknąć się w kwocie 1001 PLN. 

Po udanym zakończeniu projektu uśmiechniemy się a płyty trafią do Was możliwie jak najszybcie


Za  wsparcie otrzymacie nagrody. Już za 5 zł lub więcej na Waszą skrzynkę e-mail powędruje jeden utwór z płyty w formacie mp3 (320 kbp/s) dwa tygodnie przed premierą płyty!
Za 17 zł otrzymacie natomiast cały album
BONUSEM od nas będzie imienne podziękowanie na FB


Jeśli zdecydujecie się wpłacić 31 zł lub więcej otrzymacie płytę. Tu również nie zabraknie BONUSÓW. Jednym z nich będzie imienne podziękowanie dla Was na jednym ze skrzydełek okładki! Podobne pojawi się na naszym fanpage`u

Za wpłatę 55 zł dostajecie od nas dwie płyty podziękowania dla Was na jednym ze skrzydełek okładki + cały album w formacie mp3 (320 kbp/s) dwa tygodnie przed premierą płyty! Plus oczywiście podziękowania na Fb. 

   

 Dwa bilety na nasz koncert, do tego dorzucamy dwie płyty, album w mp3 formacie mp3 (320 kbp/s) dwa tygodnie przed premierą płyty! To wszystko + podziękowania na jednym ze skrzydełek okładki i na FB możecie dostać za jedyne 85 zł!!!

   

UWAGA: Jeśli chcesz powyższy zestaw powiększony o jeszcze jedną płytę wystarczy wpłacić 110 zł!

Kolejne nagrody???

Za 130 zł lub więcej nagramy dla Was specjalną dedykację do wybranego utworu z płyty. Dedykacja może być na dowolną okazję (imieniny, urodziny, chrziny, wesela etc) Do tego zestaw za 85 zł 

   

Kolejne nagrody są LUKSUSOWE i ciężko jest nam je zwizualizować 

250 zł lub więcej - wieczór w sali prób + gifty za 85 zł
300 zł lub więcej - możliwość zagrania w teledysku (zakładamy, że powstanie)
500 zł lub więcej - wieczór z autorem okładki + podwójny zestaw za 85 zł.
666 zł lub więcej- Pojedynczy bilet na wszystkie koncerty do końca istnienia zespołu plus potrójny zestaw za 85 zł.
700 zł - ZOSTAŃ MECENASEM ŻÓŁTEJ KASETY! (nowość)


999 zł - Wasze zdjęcie na froncie okładki plus potrójny zestaw za 85 zł

2500 zł  - Jakoś się dogadamy


Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.12.2015 18:06