Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Paweł Górecki

Paweł Górecki

Wrocław, Polska

bard ,poeta

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8375 PLN z 8000 PLN

35 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 14.03.2018 22:10

płyta zespołu ANTYBIOTYKA

O projekcie

ANTYBIOTYKA

skład zespołu:

Krzysztof Rodak - gitara , wokal

Krzysztof Opieka - perkusja

Paweł "Gura" Górecki - gitara basowa

Kacper Kowalewski - klawisze

 

Celem projektu jest nagranie naszej debiutanckiej płyty, która będzie koncept-albumem zatytułowanym ŻYCIE SEKSUALNE PRZEDMIOTÓW.

 

Jesteśmy grupą przyjaciół i młodym zespołem istniejącym od niedawna. Gramy gatunek który określamy jako "rock liryczny". Jest to nowość muzyczno-artystyczna. Album, który nagramy dzięki waszemu wsparciu, będzie mówił o stosunku człowieka do świata, zmaganiach ze światem, mrocznej stronie ludzkiej natury, ale również próbie ratowania tego, co uznajemy za wartość w naszym życiu.
 

Krzysztof Rodak - Kapitan operacji. Ten który wylał fundamenty. Dziewięćdziesiąt procent piosenek to jego teksty i kompozycje. Człowiek renesansu - pisze wiersze, książki, maluje, gra,  komponuje, i chyba tylko garnków nie lepi. Charyzmatyczna postać, ulubieniec kobiet i lider zespołu.                                     . . .

Krzysztof Opieka -Intrygujący perkusista. Ten który myśli najrozsądniej i próbuje utrzymać resztę zespołu w ryzach - żeby się nie pozabijali. Świetny grafik, designer i animator. Człowiek mający swój niepowtarzalny styl w sposobie bycia. Pozytywna persona oraz fan i twórca grunge'owych kawałków.                           . . .

Paweł "Gura" Górecki - Uczestnik tysiąca nieprawdopodobnych przygód. Gagatek i huncwot. Wieczny włóczęga, myśliciel, poeta i kompozytor. W zespole pełni rolę menago, oraz tego, który kłóci się dla sportu z liderem. Gra na gitarze basowej, a czasem też zdarza mu się coś przyśpiewać, bądź przydrzeć.

                                 . . .

Kacper Kowalewski - Niewidomy od urodzenia klawiszowiec załogi o niesamowitym słuchu, którego zazdrości mu nie jeden wybitny pianista. Mistrz dźwięku i aranżacji. Ten który swoją grą sprawia, że płeć żeńska ma podwyższoną temperaturę i wypieki na twarzy. Sympatyk jazzu.

                                        . . .

Wystąpiliśmy na WPA w Dusznikach Zdrój w 2016 roku oraz zakwalifikowaliśmy się na imprezę poetycko-muzyczną Biała Lokomotywa w Łazieńcu. Gramy również we wrocławskich  klubach artystycznych, kulturalnych, muzycznych. Jesteśmy zawsze ciepło i emocjonalnie przyjmowani przez publiczność, która pyta o naszą płytę.
Dzięki wsparciu, chcielibyśmy zrealizować projekt, którym nie tylko się z wami podzielimy. My zrobimy go z myślą o was. Dzięki waszemu wsparciu, stajecie się również  częścią naszego projektu. Bez was nie ma nas – naszych twórczych działań. A przynajmniej wydawałyby się mniej sensowne. Wspierając nas, nadajecie sens naszym działaniom twórczym, gdyż muzyka ta jest dla was.

 

 nasz teledysk pt "Walentynka":

 

"Wyklęty":

 

foto z wieczorku "NPS" w Trzebnicy:

 Antybiotyka na BL

...i piosenka tytułowa:

 Halo Houston mamy problem :)

Powstaniec w siedzibie WIS'u

piosenka o miłości...

Alicja...

Co otrzymacie za wsparcie?:

A) To, czego brak odczuwa wielu ludzi w Polsce – dobry tekst „o czymś”, nieobojętny, prawdziwy, czyli z przesłaniem, wzmocniony emocjonalnym i poetyckim ładunkiem; dostaniecie to, co najlepsze w melodyjnej muzyce rockowej, inspirowanej wieloma źródłami. Utwory zatem będą subtelną mieszanką stylów, utrzymaną w klimacie rockowym. Zero plastiku, zero sztuczności, muzyka jak i poetyckie teksty prosto z serca, które zapadną w pamięć. Otrzymacie więc doskonałe proporcje między ciekawą, przyswajalną muzyką a dobrym tekstem w języku polskim. Wasze wsparcie to już konkretna realizacja celu – studio nagrań, tłoczenie płyty.

B) Oczywiście nagrody wymienione w projekcie

 

Jedną z nagród jest książka naszego wokalisty Krzyśka Rodaka. Po krótce fragment recenzji tej książki:

 

"U Krzysztofa Rodaka znajdziemy wszystko, co straszne – wizję „lepszego świata” stworzoną w chorym umyśle, kult Szatana, siły nadprzyrodzone, a także odrealniony świat przypominający koszmarny sen. Ale nie dajmy się zwieść pozorom. Te wszystkie rzekomo nadrealne zjawiska są jak najbardziej wytłumaczalne. I prawdziwe jak schizofrenia, wizje narkotyczne i okrucieństwo dla zysku. I to najbardziej w „Alicji…” zaskakuje – logiczne wyjaśnienie wszystkich opisanych tu nieprawdopodobnych zdarzeń. Dlaczego? Bo nieczęsto autorom udaje się tak celnie spuentować swoją opowieść, przez co bywa, że pozostajemy po zakończonej lekturze z poczuciem niedosytu lub rozczarowania. W przypadku „Alicji…” o rozczarowaniu nie ma mowy."

recenzja

Inną fizyczną nagrodą są grafiki (do wyboru jedna z pięciu) dziesięć każdego rodzaju, w niepowtarzalnym stylu  naszego perkusisty Krzysztofa Opieki, które świetnie sprawdzają się jako ozdoba ścian mieszkalnych.


 

Te i inne super nagrody są limitowane i dostępne dla was, a więc bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy, albowiem warto.

 

Gdyby nam się udało, prace nad albumem rozpoczęlibyśmy już w kwietniu 2018. W razie większego wpływu ,fundusz przeznaczony zostałby na zespołowe koszulki, czy inne gadżety. Lub na innego typu rozwój zespołu.

Bez was to się nie uda. Wierzymy że wspomożecie i przyczynicie się do czegoś wielkiego i pięknego, co stanie sie nieśmiertelne i ponadczasowe!
 
PS. Czas realizacji nagród  - jak najszybciej będzie to tylko możliwe!

...każdy grosz się liczy...

 

mój adres na FB: boskigura

adres zespołu: Antybiotyka

Pozdrawiamy rockendrolowo!

 ..