Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krzysztof Bigaj

Krzysztof Bigaj

Kraków

Mam 33 lata. Jestem nauczycielem języka polskiego, a moje pasje to śpiew, malarstwo i teatr. Prowadzę autorską działalność muzyczną związaną ze sztuką chrześcijańską. W 2012 wydałem solowy album "Timshel", na którym poruszam temat spotkania zagubionego człowieka z poszukującym go Bogiem. Koncertuję głównie w kościołach oraz podczas rekolekcji.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5200 PLN z 5000 PLN

38 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.08.2013.

Płyta ze śpiewaną poezją Karola Wojtyły

O projekcie

 Nazywam się Krzysztof Bigaj, mam 33 lata i mieszkam w Krakowie. Z zawodu jestem nauczycielem języka polskiego, a z zamiłowania – dość wszechstronnym artystą. Aktualnie skupiam się na tworzeniu i wykonywaniu muzyki chrześcijańskiej koncertując głownie na terenie diecezji krakowskiej i bielsko-żywieckiej.

W 2012 roku udało mi się wydać pierwszy solowy album pt. „Timshel” (możesz). Część potrzebnej sumy zebrałem poprzez portal www.polakpotrafi.pl.

Z historią finansowania poprzedniego projektu można zapoznać się tutaj:

http://polakpotrafi.pl/projekt/timshel


Obecnie pracuję nad kolejnym muzycznym projektem, a jest nim płyta ze śpiewaną poezją papieża Jana Pawła II, pt. „Pieśni o Bogu Ukrytym”. W ten sposób pragnę przyczynić się do popularyzacji twórczości Karola Wojtyły, który był nie tylko wybitnym człowiekiem i kapłanem, ale także wielkim artystą.

Treścią piosenek, jakie znajdą się na mojej płycie, będą wiersze Karola Wojtyły - Jana Pawła II.

Kluczem doboru utworów na płytę są trzy tematy, do których Wojtyła nieustannie powraca: Boże Narodzenie, Zbawcza Śmierć i Eucharystia. Materiał literacki został więc przemyślany i dobrany tak, aby służył słuchaczowi nie tylko estetycznie, ale też duchowo.

Muzykę w większości tworzę sam, a jej aranżacją oraz nagrywaniem materiału dźwiękowego zajmą się Adam Prucnal, członek zespołu „Brathanki” – zawodowy muzyk, odpowiedzialny również za profesjonalne brzmienie mojej poprzedniej płyty, oraz Mateusz Walach – dyrygent, kompozytor, aranżer współpracujący m.in. z zespołem Enej czy z Beatą Bednarz.

Każda, nawet najmniejsza kwota, którą zechcecie wesprzeć mój projekt, będzie dla mnie ogromną pomocą. Wyznaczona na polakpotrafi.pl kwota wsparcia obejmuje jedynie wydanie CD (tłoczenie, druk okładek 1000 egzemplarzy płyty). Ewentualna nadwyżka zostanie przeznaczona na zasadnicze prace nad powstaniem piosenek.

Już teraz możecie posłuchać demo – piosenkę zwiastującą refleksyjny i modlitewny klimat albumu. Mam nadzieję, że zachęci Was do współfinansowania mojej nowej płyty.

 


 

Z góry dziękuję za wszelkie przejawy życzliwości i wsparcia dla mojego projektu. Zapraszam do zapoznania się z moją dotychczasową twórczością.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem,

                                                Krzysztof Bigaj


 

Więcej możecie posłuchać tutaj:

 

http://www.christart.pl/

http://krzysztof-bigaj.muzzo.pl/

http://www.youtube.com/user/bigkumak80

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.08.2013 00:12