Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Lubasińska-Tabaczniuk

Anna Lubasińska-Tabaczniuk

Antoniów

Witam, nazywam się Anna Lubasińska-Tabaczniuk. Jestem magistrem Animacji i Zarządzania Kulturą. Od ponad 10 lat pracuję w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu jako kustosz w dziale wystaw i edukacji muzealnej. Dodatkowo od prawie roku prowadzę w małej wsi w Antoniowie grupę "Śpiewamy bo chcemy", w której uczestnikami są dzieci, które z pasji próbują swoich sił w sztuce wokalnej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1311 PLN z 1300 PLN

33 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.11.2019.

Płyta z kolędami

O projekcie

 

 

 

Projekt: Płyta z kolędami

 

Pomóż nam stworzyć wyjątkową płytę z kolędami.

 

Jesteśmy dziecięcą grupą wokalną o nazwie "Śpiewamy Bo Chcemy", która rozpoczęła swoją działalność w marcu 2019 r. we wsi Antoniów na Opolszczyźnie. Uwielbiamy śpiewać i wspólne spotkania przynoszą nam dużo radości oraz satysfakcji. Jest nas ośmioro w różnym wieku: od 7 do 12 lat.

 

Chcemy wspólnie stworzyć płytę z naszymi wykonaniami najpiękniejszych kolęd. Prężnie działamy i już szykujemy wybrane przez nas utwory. Będziemy je prezentować na dwóch koncertach w grudniu 2019 i styczniu 2020 r., zorganizowanych w naszej wsi dla mieszkańców naszej  społeczności oraz miejscowości sąsiadujących. Mamy już przygotowane aranże i udostępniono nam profesjonalne studio nagrań. Jedyne, czego nam brakuje to funduszy na wydanie 200 płyt oraz promocji tego wydarzenia.

 

 

Chcemy, by dochód ze sprzedaży płyty był przekazany rzecz wsparcia naszej Szkoły Podstawowej w Antoniowie.

 

 

 Nazywam się Anna Lubasińska-Tabaczniuk.

Jestem z wykszałcenia animatorem kultury i muzeologiem. Pracuje w Muzeum Polskiej Piosenki jako kustosz w dziale wystaw i edukacji muzealnej. Od ponad 10 lat jestem praktykiem i teoretykiem muzyki rozrywkowej jak i klasycznej. Na codzień prowadzę warsztaty i lekcje muzealne związane z polską piosenką oraz realizuję wystawy czasowe. Jestem m.in. kuratorem wystawy pt. "Czy mogę prosić o autograf?". Z pasji i miłości do muzyki oraz pracy z dziećmi, podjęłam się wyzwania, by utworzyć w małej wsi grupę wokalną zrzeszającą dzieci pragnące śpiewać i poszerzać swoją wiedzę jak i wrażliwość muzyczną. 

Media o Twoim projekcie:

Dzieci z Antoniowa chcą wydać płytę z kolędami. Trwa internetowa zbiórka. Pomóc może każdy

nto.pl | 2019-10-28

Lokalna prasa wsparła naszą inicjatywę. Dziękujemy za pomoc

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.11.2019 22:10