Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Małgorzata Krzysica

Małgorzata Krzysica

Kraków

Absolwentka PWST w Krakowie. Studiowała w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, klasa wokalna oraz ukończyła studia podyplomowe w zakresie pedagogiki na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Występowała w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, w Teatrze Bagatela, obecnie w Teatrze Ludowym. Współpracuje nie tylko ze scenami teatralnymi, ale też i rozgłośniami radiowymi , grająca w filmach takich reżyserów jak: KUTZ, RÓŻEWICZ, WÓJCIK, z zamiłowania śpiewa m.in. z Januszem Radkiem, Maćkiem Maleńczukiem, finalistka festiwalu Tańczące Eurydyki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15702 PLN z 15000 PLN

49 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.09.2014.

Płyta YAVMIR

O projekcie

 

ZACZYNAMY OD WSPARCIA...

Kochani, dzięki uprzejmości naszych przyjaciół pojawiły się nowe nagrody, bardzo atrakcyjne dla wielu. Pierwszą z nich jest płyta "Tu i Tu" Marty Bizoń z jej osobistą dedykacją dla wspierającego.

Kolejne nagrody to koszulka sportowa oraz rakieta tenisowa nikogo innego tylko naszej piątej tenisistki świata - Agnieszki Radwańskiej - z autografem naszej wybitnej zawodniczki. Gratka dla kolekcjonerów. Obie rzeczy pozyskane dzięki wielkiej życzliwości znajomych i przyjaciół.

Pojawiła się kolejna nagroda - czapka strażaka - komendanta Straży Pożarnej w Kopydłowie czili Leszka Benke - aktora Spotakń z Balladą. Czapka zagrała w wielu spektaklach telewizyjnych i jest oczywiście z autografem oraz dedykacją dla wpłacającego.

 

Wszystkie nagrody czekają na wspierających.

 

TERAZ COŚ O MNIE...

 

Aktorka , piosenkarka... 

od wielu lat współpracująca ze znakomitymi muzykami, promująca od lat polskie zapomniane piosenki. Jej pierwsza płyta „A jednak miłość” ukazała się w 2007 roku, a jej producentem muzycznym był Wojtek Groborz, znakomity pianista i jazzman.

Do pięciu duetów na płycie zaprosiła swoich kolegów, z którymi już wcześniej spotkała się na scenie. I tak z Januszem Radkiem nagrała niezapomniany przebój Andrzeja Zauchy „Wymyśliłem Ciebie”, z Jackiem Zielińskim przebój Skaldów „Dwudzieste szóste marzenie”,  z Jackiem Wójcickim „Przyjdzie na to czas” z repertuaru Violetty Villas; z Muńkiem Staszczykiem

przypomniała przedwojenną piosenkę Stanisława Fogga „Żebyś ty wiedziała jak mi się chce”, a Maćkiem Maleńczukiem brawurowo wykonali stary szlagier „Tango Notturno.”

 Następna, druga płyta Małgorzaty Krzysicy, która ukazała się w 2009 to „EURYDYKI” z piosenkami Anny German. Artystka sięgnęła po kolejne, wtedy jeszcze zapomniane melodie, aby ukłonić się w stronę pieśniarki z jej dzieciństwa. Obecnie ogromna popularność Anny German świadczy o trafności tego wyboru, a koncerty z jej piosenkami cieszą się wielkim uznaniem.

Płyta została wyprodukowana muzycznie przez Michała Jurkiewicza („ŚRUBKI”), od wielu lat współpracującego z takimi muzykami jak Grzegorz Turnau, czy Zbigniew Wodecki

Trzecia płyta Małgorzaty, to już płyta autorska, z jej tekstami i muzyką skomponowaną razem z Adamem Drzewieckim, kompozytorem i pianistą - PUDELSI.

Oficjalna strona internetowa Małgorzaty Krzysicy
promująca płytę Yavmir

Materiał muzyczny jest bardzo zróżnicowany, wszystkie piosenki są pełne ciepła i wdzięku

To kilka opowieści o miłości i nie tylko dla kobiet.

Piosenka tytułowa YAVMIR   mówi o wyzwoleniu i sile kobiecości, a ostatnia WIDNOKRĄG to historia niegasnącej przyjaźni i dedykowana jest Jerzemu Sthurowi, ukochanemu Profesorowi, u którego artystka debiutowała w dyplomie krakowskiej PWST.

Po raz kolejny Małgorzata Krzysica ukłoniła się w stronę swoich Mistrzów, również przypominając o swojej fascynacji bluesem i zaśpiewała wraz Jackiem Dewódzkim - DŻEM, piękną piosenkę NADZIEJE  To bluesowa opowieść o dwójce samotnych ludzi, którzy nie umieją się spotkać, żyjąc obok siebie.

Na płycie również bardzo osobista piosenka FENIKS, autoironiczny przebój NIEFIZYCZNA - „Ach ten biust !”,  SAMOLOT – czyli o niespełnionych pragnieniach i piękny erotyk KOCHANIE… A energetyzują na miesiące wakacyjne KAPELUSZE i współczesna EUFORIA.

Płyta YAVMIR jest niesłychanie tajemnicza, ale pełna ciepła i kobiecej dojrzałości.

Odbiorcami są kobiety… nie tylko te świadome swoich potrzeb i pełne uczuć i namiętności, ale i romantyczne i kruche. Zaś mężczyźni poszukujący poczucia dyskretnej kobiecości i znakomitej oprawy muzycznej przy aksamitnym wokalu, również się nie zawiodą.

Oprawa graficzna jest stonowana i klasyczna. Czołówka, to fotografia oczu autorki i wykonawczyni.

Wkładka, to kompilacja zdjęć zrobionych w studio nagraniowym, detale kobiecego ciała i instrumenty. Słuchając muzyki i patrząc na fotografie można poskładać w całość kobietę, która śpiewając opowiada o sobie i swoim życiu.

 Kochani, mamy już Patronów medialnych naszego przedsięwzięcia.

 

 

 

 

 

 

Patronat

  

Wielkie DZIĘKUJĘ !!!

 

 

 UWAGA Nowe nagrody

Kochani nowa nagrda !!  Plakat w rozmiarze B1 oraz ulotki ze spektaklu muzycznego Berlińska Rewia Kabaretowa !! 

Zapraszamy do wsparcia !!

 

 !! UWAGA, UWAGA WAŻNE !! 

Przy uzbieraniu 15 000 PLN - Wydajemy płytę YAVMIR :)

Przy uzbieraniu 25 000 PLN - Uda się zorganizować Koncert premierowy z Gwiazdą Wieczoru - jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek

Przy uzbieraniu 30 000 PLN - Spróbujemy nakręcić teledysk to jednego z utworów płyty Yavmir 

Dziękuję bardzo serdecznie i ciepło za okazane mi wsparcie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.09.2014 18:06