Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Chrostowski

Łukasz Chrostowski

Przasnysz, Polska

Wszystko zaczęło się latem 2013r. Ekipa przyjaciół bawiąca się w nagrywanie muzyki stworzyła utwór „Jest jak jest(inaczej nie będzie)”. Puszczany parokrotnie na suto zakrapianych letnich imprezach spotkał się z nieoczekiwanie dobrym odbiorem, co spowodowało, że znalazł się w internecie. Reggaeowe granie zostało wzbogacone o nurty elektroniczne (d’n’b, dubstep, jungle) oraz wpływy kultury hip – hop, tak by tworzyć charakterystyczną, energetyczną, pozytywną, muzyczną mieszankę. Pierwszy skład to: Kura, Jan, Śmietana i Ulota. Dzięki uprzejmości właścicieli lokalu Zajazd Staropolski zespół gra pierwszy koncert w październiku 2013r. Do składu dołączył Chrostek.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3030 PLN z 2800 PLN

62 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.09.2016.

Płyta zespołu W INNYM STANIE

O projekcie

Cześć ! Nazywamy się zespół W INNYM STANIE.

Tworzymy muzykę reggae oraz raggamuffin. Zespół powstał dwa lata temu. Ostatnie miesiące były dla nas bardzo pracowite. Udało nam się zgromadzić i nagrać cały materiał na naszą debiutancką płytę w EMKA Studio w Przasnyszu. Obecnie szukamy możliwości, aby krążek ujrzał światło dzienne i mógł trafić do naszych słuchaczy. Pomóżcie nam ! Potrzebujemy 2800 zł, aby wydać profesjonalną płytkę. Wierzymy, że wspólnymi siłami nam się to uda !

 

Przygotowaliśmy dla Was 11 zupełnie nowych utworów w wakacyjnym klimacie. Na krążku pojawią się jednak także refleksyjne utwory z głębokim reggae'wym bitem.

Materiał jest już nagrany w studiu. Potrzebujemy jednak Waszej pomocy, aby móc wydać go na płytce CD. 

Dla każdej osoby, która wesprze nas min.15 zł - płyta od zespołu zaraz po jej publikacji.

 

Jeśli uda nam się zebrać więcej środków niż wymagane 2800 zł - przeznaczymy je na nagranie teledysku do utworu promującego album "Chwytaj dzień" !

 

Skład zespołu tworzą:

Łukasz Chrostowski

Jan Brodowski

Przemysław Sawicki

Bartłomiej Ulatowski

 

W Innym Stanie - Lubię Kiedy

 

Więcej naszych wcześniejszych utworów:

http://www.last.fm/pl/music/W+Innym+Stanie

 

Zapraszamy na nasz fan page:

www.facebook.com/WInnymStanie

 

Po otrzymaniu środków na wydanie krążka - premiera we wrześniu 2016 !!! 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.09.2016 21:09