Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

kapelazmij

kapelazmij

Krakow

Zespół nie przypadkiem zaczerpnął nazwę ze świata słowiańskich baśni i mitów. Wężokształtny stwór doskonale oddaje ducha magii, jaką staramy się wykreować na naszych koncertach. Grupę tworzą pasjonaci dawnych wierzeń i rodzimej mitologii, którzy postanowili przemieszać ludowe teksty i melodie z autorskimi. Pełne są one zarówno upiorów, mar i mrożących krew w żyłach obrazów, ale także i historii pięknych i wzruszających.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1760 PLN z 8000 PLN

17 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.08.2020.

Płyta zespołu Żmij

O projekcie

NOWY POMYSŁ KRAKOWSKIEGO ZESPOŁU!

MROCZNE PIEŚNI SŁOWIAN O KTÓRYCH NIE MIAŁEŚ POJĘCIA

Cześć,

Jesteśmy 5 osobowym zespołem, połączyła nas muzyczna pasja i rock and rollowy duch. Czerpiemy inspiracje z polskich pieśni tradycyjnych. W naszych piosenkach znajdziesz mrożące krew w żyłach opowieści o diabłach, straconych wianeczkach, potwornych żmijach... W naszej muzyce usłyszycie zarówno delikatność, jak i mocne rockowe uderzenie i brudny grunge. 

 

Od ponad 10 lat dzielimy się na naszą muzyką na różnych scenach w Polsce i za granicą. Odwiedziliśmy między innymi takie festiwale jak: Folkowo, Festiwal Mitologii Słowiańskiej,Tű Fokán Művészeti Fesztivál, Cytadela, Pilkon, Festiwal Czterech Kultur, Welesowe Święto. W 2018 roku otrzymaliśmy wyróżnienie na Olandia Etno Festiwal 2018. 

 

Przez te wszystkie lata zdobyliśmy wielu fanów, stąd chcemy się Wam odwdzięczyć za dotychczasowe wsparcie i sympatię, czego wyrazem będzie nowy album.  Mamy nadzieję, że pomoże on w rozwoju kariery, a nasze piosenki przypadną do gustu szerszej publiczności.

Płyta może być naszym wspólnym dziełem. Wspierając nasz projekt możecie liczyć na wcześniejszą rezerwację nadchodzącej płyty wraz z wysyłką. Możecie również zgarnąć prezenty, między innymi t-shirty z logo zespołu!

 

Na co dokładnie potrzebujemy pieniędzy? 

- nagranie w profesjonalnym studio,

- mix i mastering,

- druk i tłoczenie płyt.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o zespole zapraszamy na naszą stronę internetową
http://kapelazmij.pl/

 

oraz na nasz fejsbukowy fanpage

https://www.facebook.com/kapelazmij/

 

Żmij tworzą:

Iwona Karcz - śpiew

Jakub Zielina - gitara, mandolina, śpiew

Wojciech Miller - lira korbowa

Krystian Gajewski - bas

Ermir Koshii - perkusja

 

Masz pomysł na nagrodę, a nie ma jej wśród naszych propozycji? Napisz do nas! Jeśli Twoja idea przypadnie nam do gustu, chętnie dodamy ją do naszej listy, abyś mógł z niej skorzystać. Nagrody postaramy się przesłać tak szybko jak to możliwe.

 

Jeśli masz pytania dotyczące proponowanych nagród i nie tylko, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Kontaktuj się z nami przez serwis PolakPotrafi.pl, nasz profil FB lub mailowo: kapelazmij@gmail.com.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.08.2020 16:04