Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jaruha

Jaruha

Gdańsk, Polska

Producent muzyczny z 18 letnim doświadczeniem, video z troszkę mniejszym :) Słowianin-Lechita, obywatel wszechświata, mieszkaniec Polskiej ziemi, miłośnik przyrody i wszystkiego co naturalne - prawdziwe, vbloger, głosiciel prawdy, wolny człowiek.

PRAWDA jest dla mnie bardzo ważna. Prawda uzdrawia, odziera z kłamstw i pozorów. Nie jest zła ani dobra. Jest po prostu czystą Boską wartością samą w sobie. Niektórzy mają z nią problem i przyszywają jednostkom posługującym się faktami i prawdą łatkę antysemity, homofoba, nacjonalisty, etc. PRAWDA bezpardonowo weryfikuje ich wątły i niekompletny światopogląd skazując na porażkę.
Ludzie otwarci na drugiego człowieka i dialog z nim rozwijają się i zasługują na mój szacunek. Reszta to manipulanci lub zagubione duszyczki nie znające celu swojej podróży w czasoprzestrzeni.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

19262 PLN z 15000 PLN

183 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

128%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.09.2017.

Płyta JARUHY 'Natchnienie Przodków'

O projekcie

CEL PROJEKTU

Celem projektu jest zebranie pieniędzy na nagranie i wytłoczenie płyty Jaruhy pt.: "Natchnienie Przodków". 

Okładka płyty zostanie podrasowana ale z grubsza będzie wyglądać w ten sposób.

Na płycie znajdzie się minimum 10 utworów. będą to m.in. mantry słowiańskie, spokojne utwory brzmiące tradycyjnie, taneczne piosenki w stylistyce folkowo elektronicznej z mocnym graniem gitarowym, oraz szamańsko-transowe utwory w klimatach słowiańskich. Album będzie różnorodny. Zaprosiłem niebanalne postacie, które swoją osobowością ubarwią cały projekt. 

Moją misją oprócz propagowania zapomnianych dziejów Polski jest wzbogacenie i odbudowanie naszej słowiańskiej kultury. Nie będe jej rekonstruował bo jestem słowianinem nowej ery, nowych czasów bogatszym o nowe doświadczenia.

Melodie i pieśni będę tworzył na nowo, wzbogacał i okraszał je po mojemu czyli dynamicznie ostro i z przytupem tak żebyście się przy nich chętnie bawili, odpoczywali i dumali. Wydobęde z duszy nuty i melodie naszych przodków, które przychodzą do mnie codziennie z nienacka. Niektóre piosenki będą w formie tradycyjnej a niektóre przystroję w nowoczesne rytmy i dźwięki.

 

Oto jedna z nagród dla tych z Was, którzy wybiorą nagrodę z koszulką Lechistanu.

Jestem lechickim wojownikiem, tyko w tym wcieleniu moim orężem jest prawda zawarta w pieśni. Żadnej polityki ani polemiki. Czysta energetyczna działalność przez muzykę, zabawę i relaks. Tworzę muzykę dla tych, którzy czują sercem siłę naszych przodków i słuchając jej będą się łączyć z tym nieograniczonym źródłem mocy.

 

MOI GOŚCIE

 

Grigori Castro

Gitarzysta, D'J, kompozytor, producent muzyczny i filmowy, scenarzysta, reżyser, mój przyjaciel :)

Elizeusz Bartkowiak

Wybija rytmy na wszelkich bębnach: djembe, darbuka, conga, bongosy, itp. Grywa na jammach, czyli w nie zaplanowanych spontanicznych wydarzeniach muzycznych. Wolny człowiek, myśliciel, poszukiwacz prawdy.

Andrzej Krystaszek

Właściciel firmy informatycznej, od lat zajmujący się bazami danych, muzyk, autor piosenek i współtwórca pop-undergroundowego zespołu Via Channel, praktyk Qi-Gong i medytacji szamańskiej. Naturalny talent terapeutyczny odkrył w ramach rzetelnej i wieloletniej pracy nad sobą samym, stosując instynktownie i z pomocą zyskiwanych doświadczeń metodę, która w ostatnich latach dojrzała do formy gotowej, by zacząć pomagać również innym.

Oleg Pawliszcze

Wielojęzyczny tłumacz samouk, poeta i pisarz, praktyk tai chi i wschodnich sztuk walki. Od dziecka odczuwający pociąg do ścieżki buddyjskiej, której jest regularnym praktykiem od ponad 20 lat. "Pierwszy pacjent" Tresury Matrixa. Przekonał się do tej metody po tym, jak sam z jej i Andrzeja pomocą uporał się z kilkoma kardynalnymi lękami, dzięki czemu odczuł w rekordowo krótkim czasie rewolucyjną zmianę swego życia.

Paweł Roch

Na początku był dźwięk. Wszystko co w życiu robi okrasza dźwiękiem. Nie określa, nie datuje po prostu jest dźwiękiem od zawsze i na zawsze. Zajmuje sie dźwiękoterapią, a ściślej mówiąc masarzem dźwiękiem mis tybetańskich i gongów. Poprzez lata praktyki opracował swoja autorską metodę uzdrawiania dźwiękiem. Dodatkowo gra również na bębnach szamańskich, afrykańskich, drumlach, diedgeridoo, monochord.

Tomasz Czyba

Swoją twórczość koncentruje na muzyce instrumentalnej, relaksacyjnej, terapeutycznej, etnicznej i filmowej. Jego specjalnością są etniczne flety z wielu krain świata, które kolekcjonuje i wykorzystuje w trakcie nagrań i koncertów. Komponuje muzykę w oparciu o uczucia i inspiracje, które przychodzą z poezji, podróży, obrazów i opowieści. Stara się, aby jego muzyka zgodnie z intencją jak najczulej docierała do serca odbiorcy, innym razem podrywała do tańca, a czasem nakłaniała do odważnego, dynamicznego działania.

 

Do tej pory skomponowałem dwie mantry słowiańskie i piosenkę pt.: "Lechistan". Zapraszam do słuchania.

 

 

 

Pieniądze zostaną przeznaczona na:

- nagrania studyjne

- miksy i mastering albumu

- projekt, druk okładki

- druk zdjęć upominkowych

- opłacenie muzyków i instrumentalistów, którzy pojawią się w projekcie

- tłoczenie CD

- realizację teledysków

 

Finansowanie tego typu jest mi najbliższe dlatego, że wspierają mnie ludzie którzy harmonizują ze mną i z moim przekazem. Jest to najczystrza forma pozbawiona cenzury bo robię to głównie dla Was. Wiem i czuję że oprócz pięniędzy dajecie coś więcej, niewidzialną energię zasilającą moje działania w realizacji projektu. To bardzo miłe uczucie wiedzeć że ma się za sobą tak wyjątkową grupe świadomych istot, które przyczyniają się w istotny sposób do poszerzania świadomości innych ludzi poprzez moją twórczość.

 

KONTAKT:

  Fanpage Jaruhy

  Grupa FB JARA WIEDZA

  Kanał YT Donate Records

  Kanał YT Jara Wiedza

 

 

Zakończenie prac nad płytą przewiduje na początek czerwca ale zrobię wszystko aby nastąpiło to wcześniej :)

 

Kiedy będzie gotowy album to już niewielki krok w kierunku koncertów w całej Polsce. Jeżeli pomożecie sfinansować album to bardzo przyczynicie się do powstania grupy muzyków Jaruhy i być może spotkamy się na koncertach w przyszłym roku :)

Zapraszam na pokład abyśmy wspólnie wypełnili żagle i popłyńmy razem w muzyczną podróż rozbuzając wyobraźnię i łącząc się z przodkami zasilili swoje pole mocy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.09.2017 22:10