Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Chór Music Everywhere

Chór Music Everywhere

Gdańsk, Poland

Chór Music Everywhere to grupa entuzjastów wspólnego śpiewu oraz jeden z najmłodszych i najprężniej rozwijających się chórów w trójmieście. Zespół powstał w październiku 2010 roku, a w jego skład wchodzą studenci, uczniowie oraz młodzi ludzie czynni zawodowo, których połączyła pasja śpiewania.

Chór Music Everywhere działa przy Stowarzyszeniu Music Everywhere, a jego dyrygentem oraz kierownikiem artystycznym jest Beata Śnieg,

W repertuarze tego około 35 osobowego chóru znajdują się liczne dzieła muzyki rozrywkowej, świeckiej, sakralnej oraz ludowej. Do bogatego repertuaru w okresie świątecznym dochodzą również kolędy oraz pastorałki. Chór działa również jako oprawa muzyczna ważnych wydarzeń kulturalnych na terenie trójmiasta.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16480 PLN z 13000 PLN

209 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

126%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.05.2018.

PŁYTA EVERYWHERE

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie
Nazywamy się Chór Music Everywhere i wyglądamy tak:
       
        
       
        
Istniejemy już prawie 8 lat!  Łączy nas jedna pasja – kochamy śpiewać. Nazwa Chóru Music Everywhere to nasze motto: chcemy nieść muzykę i zarażać dobrą energią wszędzie, gdzie tylko się da. Oprócz występów na festiwalach i koncertach, śpiewamy także w różnych, mało oczywistych miejscach takich jak: bramy, autobusy, pociągi, przejścia podziemne, fontanny i inne miejsca publiczne! :D
        
W ciągu ostatnich lat koncertowaliśmy nie tylko na arenie ogólnopolskiej ale też międzynarodowej. I TO DZIĘKI WAM!

              
Dwa lata temu udało nam się, dzięki wam,  uzbierać brakującą kwotę na przelot 30 osób do Hiszpanii, ponieważ zostaliśmy zaproszeni na festiwal i konkurs chóralny w Lloret de Mar! Spełniliśmy to marzenie i jesteśmy szczęśliwi, bo ten wyjazd otworzył nam drzwi do kolejnych międzynarodowych projektów! Dziękujemy <3
            
Tym razem znowu witamy się z Wami na portalu Polak Potrafi! 
Ciągle dostajemy wiele pytań z Waszej strony odnośnie płyty nad którą zastanawiamy się od 3 lat. W tym roku postanowiliśmy zrealizować ten pomysł!
Nagrywamy pod koniec maja 2018!

Niestety, dla niezależnego zespołu jest to naprawdę duże przedsięwzięcie. Bardzo chcemy móc wydać nasz pierwszy album i żeby Music Everywhwere było także w waszych domach!
Planujemy, aby składał się z dwóch płyt CD i zawierał w sobie repertuar rozrywkowy i klasyczny. Pojawi się jesienią 2018 roku a wraz z nim koncerty promujące :D

Już raz nam się udało, więc postanowiliśmy spróbować znów, bo wiemy, że zawsze jesteście z nami!
           Całkowity koszt tego przedsięwziecia to 13 000zł.
Musimy wynająć na trzy dni studio, które nas wszystkich zmieści oraz wyposażenie konieczne do nagrania muzyki chóralnej: 3500 zł.
Nagranie, mix oraz mastering wykonań chóralnych to sprawa tylko dla profesjonalisty w tym fachu: 3500 zł.
Do tego dochodzi oprawa graficzna płyty: 1000 zł oraz ZAIKS-prawa autorskie i zgoda na nagranie utworów z naszego repertuaru: 1500 zł.
Na sam koniec pozostaje nakład - dla 500 sztuk: 3500 zł.

Liczymy, że obecność projektu na PolakPotrafi.pl pozwoli nam uzbierać kwotę, którą przeznaczymy na wydanie długo oczekiwanej płyty. Dlatego prosimy Was o wsparcie. Pomożecie?

            


        

     
        

        

          

       

        

*Chór Music Everywhere jest całkowicie niezależny – nie reprezentuje żadnej instytucji oraz żadnej nie podlega. Zachowuje całkowitą autonomię, decydując o swoim kształcie, podejmowanych działaniach, wykonywanym repertuarze oraz współpracy z innymi podmiotami oraz artystami. Zespół reprezentowany jest formalnie poprzez Stowarzyszenie Music Everywhere.

Media o Twoim projekcie:

Kwietniowo-majówkowy przegląd crowdfundingu

www.startooy.pro | 2018-05-03

Mnie kupili swoją osobowością, pozytywną energią i tym, że grają w transporcie publicznym. Nagrody są dobrze dobrane, a kwota zbierana jest na wydanie płyty – mamy więc prosty przekaz i wiemy na co wpłacamy.

Wesprzyj płytę gdańskiego zespołu i zgarnij nagrody!

wybrzeze24.pl | 2018-04-27

Można ich usłyszeć wszędzie: w salach koncertowych, klubach, bramach, na placach i w przejściach podziemnych. Gdański Chór Music Everywhere od niemal 8 lat zaskakuje publiczność nie tylko w Trójmieście. Teraz szykuje się do nagrania debiutanckiego albumu – i prosi o wsparcie.

Polak Potrafi! Ty też! Wesprzyj płytę gdańskiego zespołu!

chortownia.org | 2018-04-24

Można ich usłyszeć wszędzie: w salach koncertowych, klubach, bramach, na placach i w przejściach podziemnych. Gdański Chór Music Everywhere od niemal 8 lat zaskakuje publiczność. Teraz szykują się do nagrania debiutanckiego albumu i proszą o wsparcie...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.05.2018 22:10