Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Agata Świętoń

Agata Świętoń

Sopot, Poland

Nazywam się Agata Świętoń i ukończyłam Konserwatorium w Amsterdamie na wydziale wokalnym, gdzie uczyłam się pod okiem Ge Titulaer, Lieve Geuens oraz Lydia van Dam. Brałam udział w warsztatach takich muzycznych autorytetów jak Kurt Elling, Brad Mehldau, Joey Calderazzo, Wynton Marsalis, John Clayton, Gretchen Parlato, Deborah Brown, Deborah Carter, David Linx, Ronald Douglas. W czasie pobytu w Amsterdamie brała udział w licznych projektach muzycznych takich jak Big Band Show, Brazilian Night, imprezach muzycznych organizowanych przez NTW Production, śpiewałam w grupie wokalnej Ladies only, Vocal top, A’dam Acoustic Duo z gitarzystą Timem Schicker’em, Jazz Duo z pianistką Jin Kim oraz w zespole Agata Świętoń Quartet z którymi koncertowałam w Holandii, Niemczech oraz Polsce.
W 2008 roku zostałam finalistką Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych, a roku 2011 laureatką konkursu Leiden Jazz Festival.
Od 2013 roku mieszkam w Sopocie, gdzie tworzę i wykonuję muzykę autorską.
W 2013 nagrałam autorski materiał "AHA!"
W 2015 oraz 2016 współtworzyłam śpiewnik z piosenkami dla przedszkolaków Gdańska Akademia Przedszkolaków przy Fundacji Wspólnota Gdańska.
W 2016 zostałam finalistką Konkursu na interpretację piosenek Przybora + Wasowski w Sopocie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Artur Swieton

Artur Swieton

Sopot, Poland


12446 PLN z 12000 PLN

65 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.10.2017.

Płyta dla dzieci 'Kolory'

O projekcie

                                             

 

 

"Kolory" to płyta z 12 piosenkami dla małych i dużych słuchaczy. Każda z piosenek to krótka opowieść w której kolor staje się głównym bohaterem. Tak, więc:

 • "Brązowy" to stary niedźwiedź, który uwielbia słodycze, 
 • "Żółty" to dylematy i obawy Słońca co do swojej żółtości, 
 • "Różowy" to opowieść o niezwykłej dziewczynce Róży, 
 • "Czerwony" zabawa w klaskanie, 
 • "Niebieski" zabawa w zgadywanie, 
 • "Fioletowy" odnajdywanie ukrytego koloru, 
 • "Czarny" odczarowywanie powagi i smutku, 
 • "Szary" odczarowywanie nudy, 
 • "Biały" wyliczanka z jajkiem i śniegiem,
 •  "Pomarańczowy" spotkanie z jesienią, 
 • "Zielony" gotowanie oraz 
 • "Tęcza" opowieść o uczuciach.                         

 

Płyta "Kolory" jest w całości skomponowana przeze mnie i jest wynikiem połączenia dwóch życiowych pasji, bycia mamą oraz muzykiem. "Kolory" to piosenki nie tylko do słuchania, ale i śpiewania, mają one umuzykalniać i uwrażliwiać małego człowieka, a przy okazji uczyć o kolorach. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a dzięki walorom edukacyjnym może stanowić materiał do pracy z dziećmi.

 

 

                                           

 

Budżet projektu to 12 000zł. Kwota ta będzie przeznaczona na:

 • opłacenie studia nagrań oraz muzyków,
 • miks oraz mastering 12 utworów.

 

                                                       

   

Plan działania

 • wrzesień/październik - zbiórka pieniędzy
 • listopad - nagranie
 • listopad/grudzień - promocja

 

 

 

Tak będzie brzmiała płyta "Kolory"...Do nagrań dołączą cudowni trójmiejscy muzycy, więc będzie tylko lepiej!

 

 

 

 

 

 

Kilka słów o mnie...

 

Nazywam się Agata Świętoń i ukończyłam Konserwatorium w Amsterdamie na wydziale wokalnym, gdzie uczyłam się pod okiem Ge Titulaer, Lieve Geuens oraz Lydia van Dam. Brałam udział w warsztatach takich muzycznych autorytetów jak Kurt Elling, Brad Mehldau, Joey Calderazzo, Wynton Marsalis, John Clayton, Gretchen Parlato, Deborah Brown, Deborah Carter, David Linx, Ronald Douglas. W czasie pobytu w Amsterdamie brała udział w licznych projektach muzycznych takich jak Big Band Show, Brazilian Night, imprezach muzycznych organizowanych przez NTW Production, śpiewałam w grupie wokalnej Ladies only, Vocal top, A’dam Acoustic Duo z gitarzystą Timem Schicker’em, Jazz Duo z pianistką Jin Kim oraz w zespole Agata Świętoń Quartet z którymi koncertowałam w Holandii, Niemczech oraz Polsce.

W 2008 roku zostałam finalistką Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych, a roku 2011 laureatką konkursu Leiden Jazz Festival.

Od 2013 roku mieszkam w Sopocie, gdzie tworzę i wykonuję muzykę autorską.

W 2013 nagrałam autorski materiał "AHA!"

W 2015 oraz 2016 współtworzyłam śpiewnik z piosenkami dla przedszkolaków Gdańska Akademia Przedszkolaków przy Fundacji Wspólnota Gdańska.

W 2016 zostałam finalistką Konkursu na interpretację piosenek Przybora + Wasowski w Sopocie. Przykład mojej dotychczasowej twórczości...

 

 

 

 

 

 

Piosenki dla dzieci...

 

 

 

Bardzo liczę na Wasze wsparcie i pomoc w realizacji płyty "Kolory". Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem płyta będzie gotowa dokładnie na okres świąteczny czyli będzie idealnym prezentem pod choinkę!!!

Zachęcam do polubienia mojej strony na facebook'u:

https://www.facebook.com/SwietonAgata

 

Pozdrawiam serdecznie

Agata Świętoń

Media o Twoim projekcie:

Wesprzyj nagranie płyty dębiczanki

wiadomoscidebickie.pl | 2017-09-26

Wesprzyj nagranie płyty dębiczanki Agaty Świętoń Agata Świętoń, artysta muzyk, z pochodzenia dębiczanka mieszkająca obecnie w Sopocie, mama z głową pełną marzeń i sercem pełnym muzyki, skomponowała płytę dla dzieci zatytułowaną „Kolory”.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.10.2017 22:10