Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Przemo Urbaniak

Przemo Urbaniak

Poznan, Poland

Muzyka to praca i pasja.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7370 PLN z 7000 PLN

159 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.12.2017.

Płyta CD - Piosenki Wujka Ogórka

O projekcie

Witam! Jestem tutaj bo za swój cel wyznaczyłem, aby nagrac płytę z piosenkami dla dzieci. Płyta ta będzie w całości mojego autorstwa, zarównie muzycznie jak i tekstowo. Jestem też głównym instrumentalistą projektu, w którym wspomogą mnie profesjonalni muzycy. Mówią na mnie Wujek Ogórek. Wymyśliły to moje dzieci. Moje w sensie te, z którymi pracuję. Jestem animatorem i edukatorem w placówkach wczesnoszkolnych (przedszkola i żłobki). Obecnie pracuję w kilkunastu takich miejscach, a materiały z których korzystam tworzę sobie sam. Piszę piosenki dla dzieci, bo uważam, że bazowanie ciągle na tych samych materiałach jest po prostu nudne, i dla mnie i dla dzieci. Rodzice często pytają mnie czy mam te piosenki nagrane, bo dzieci śpiewają je w domu i chciałyby ich słuchać po zajęciach. Tak oto narodził się pomysł na nagranie i wydanie pierwszej płyty "Piosenki Wujka Ogórka". 

Piosenki te realizuję także na koncertach. Ostatnio nawiązałem współpracę ze szkołą muzyczną dla dzieci w poznańskiej Arenie, gdzie odbył się koncert, na który było tylu chętnych, że juz myślimy o kolejnych terminach. Koncertów będzie więcej, bo od nowego roku zamierzam ruszyć z trasą koncertową promującą płytę w przedszkolach, domach kultury oraz miejscach aktywizacji dzięcęcej. Nie będzie to możliwe bez Waszej pomocy, potrzebuję 7000 zł aby spełnić swój cel.

3650 zł potrzeba na fizyczne wyprodukowanie płyty i opakowania

2500 zł tyle potrzeba aby nagrać i zmixować cały materiał w studio

500 zł tyle potrzebuję na zaprojektowanie szaty graficznej  

350 zł potrzebuję na promocję (plakaty, ulotki, którymi poinformuję rodziców o nagranej płycie)

Spis utworów:

Ptaszek na gałęzi/ Piraci/ Hiszpania/ Dom na chmurce/ Makaronowy król/ Turbo żółw/ Zawody/ Tańcz tańcz/ Hey Ho/ Dobry humor/ Dinozaury/ Mama Tata/ Na ziemi/ Baśń

Poza pracą spełniam się także muzycznie w repertuarze bardziej "dorosłym". Piosenki piszą się także o rzeczach poważniejszych, które dotyczą mnie bezpośrednio i pośrednio. Koncertuję w Poznaniu, ostatnio dostałem się także na festiwal polskiej piosenki w Luboniu. Mam na swoim koncie wygrany Festiwal Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie (2009 rok, II mejsce), wygrałem Poznański Przegląd Piosenki Pozytywnej w 2014 roku, a w 2015 roku ze swoim ówczesnym zespołem Miła Starsza Pani wygrałem Studenckie Poniedziałki, pokonując pond 40 innych zespołów. Spełniam się również jako recenzent muzyki jazzowej dla portalu jazzsoul.pl.

Zapraszam na swój oficajlny profil na facebooku, gdzie można śledzić kolejne etapy nagrywania płyty. Szukajcie także nowinek na kanale youtube.

www.facebook.com/przemourbaniakmusic

https://www.youtube.com/channel/UC1bmu2O6K59raqMVZp3ZkUQ/videos?shelf_id=1&view_as=subscriber&sort=dd&view=0

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.12.2017 22:10