Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Blue Horizon

Blue Horizon

Gdynia

Zespół Blue Horizon to pięciu muzyków z Pomorza i Kujaw. Wspólną energię ogniskujemy najczęściej w Gdyni. Prywatnie zajmujemy się swoimi prywatnymi sprawami ;), publicznie gramy rocka, a nasze najnowsze hobby to crowdfunding :D

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9078 PLN z 7500 PLN

59 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.03.2014.

Pierwsza płyta Blue Horizon!

O projekcie

For ENGLISH version:

https://drive.google.com/file/d/0B9J4ag0Eh6rdTEo2UlUtNFNHXzA/edit?usp=sharing

 

Cześć! Jesteśmy rock'n'rollowym zespołem z Trójmiasta. Po każdej próbie wychodzimy tak podjarani, że już nie możemy się doczekać wydania naszej pierwszej płyty. Podobnie jak publiczność po naszych koncertach (tak mówią :)). Zaczęliśmy już kalkulować, żeby nagrać póki co demówkę, a poźniej - może za rok - wydać już cały album, licząc na to, że "się zwróci". Wtedy pojawił się pomysł - czemu nie zrobić na odwrót! Za pomocą portalu polakpotrafi.pl możecie zdobyć naszą płytę jeszcze przed jej wydaniem i do tego uszczęśliwić pięciu młodych muzyków oraz ich sympatyków i sympatie ;) Możecie również otrzymać bonusy w zależności od wpłaconej kwoty (patrz ramka po prawej). Dzięki Waszej pomocy nasz cel osiągniemy dużo wcześniej niż zrobilibyśmy to własnymi siłami, a co za tym idzie nasza muzyka szybciej trafi do Waszych domów, samochodów, odtwarzaczy itp.  i w ogóle wszystko będzie szybciej i lepiej :) Zapraszamy do udziału w projekcie jakim jest nagranie, zmiksowanie i wytłoczenie naszej pierwszej płyty! 

 

My, czyli:

Filip Kamieniarz - wokal

Mateusz Otczyk - gitara

Daniel Okrój - gitara

Piotr Gierszewski - bas

Łukasz Łapiński - perkusja

 

Pamiętajcie, że otrzymamy zebrane pieniądze dopiero wówczas gdy przekroczymy założony przez nas cel, czyli 7500 zł. Jeśli minie czas trwania projektu, a my nie zbierzemy dość środków, wówczas pieniądzę są zwracane wpłacającemu. Dlatego zachęcamy również do udostępniania informacji o projekcie. Udany projekt będzie również Waszym sukcesem.

Adres do udostępniania:

https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-blue-horizon

 

 

https://www.facebook.com/bluebluehorizon

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.03.2014 18:06