Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Integralia

Integralia

Poznań, Polska

Festiwal organizowany w Poznaniu przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego AWF i Parlament Studencki UEP.

Zupełnie inny niż wszystkie, łączący sport, hip-hop oraz stand-up!
W zeszłym roku odbyła się pierwsza edycja, która odniosła wielki sukces - pojawiło się 8.000 ludzi!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

304 PLN z 2000 PLN

18 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 16.05.2018 22:10

Plenerowa scena stand-up na festiwalu Integralia 2018!

O projekcie

 

 

Plenerowa scena stand-up podczas festiwalu Integralia 2018

 

W tym roku ponownie chcemy stworzyć miejsce, gdzie zaprezentują się najwięksi i najlepsi stand-up’erzy, aby zarażać swoim humorem innych. Aby tego dokonać potrzebujemy Waszej pomocy – wspólnie możemy stworzyć historię. Wesprzyjcie nas i zróbmy to razem!

 

 

Stand-up łączy śmiechem, więc dołącz do nas, daj uśmiech i wspieraj!

 

 

 

FESTIWAL INTEGRALIA

 

 

Integralia jedna z największych bezpłatnych plenerowych imprez w Poznaniu. Organizowana przez dwie współdziałające ze sobą organizacje: Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego Akademii Wychowania Fizycznego oraz Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W zeszłym roku odbyła się już druga edycja, na której frekwencja po raz kolejny przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Razem z nami integrowało się ponad 8 tysięcy ludzi. Dzień rozpoczęliśmy od zmagań sportowych, następnie na naszej scenie zaprezentowały się największe sławy polskiego stand-upu, a wieczorem rozpoczęły się koncerty takich gwiazd jak Rasmentalism czy Dwa Sławy!

 

 

W tym roku chcemy ponownie stworzyć niepowtarzalną atmosferę i coś unikatowego na skalę akademickich projektów – jeszcze raz chcemy zorganizować plenerową scenę stand-up.

 

W zeszłym roku na naszym festiwalu gościły takie gwiazdy jak: Karol Kopiec, Adam van Bendler, Tomek Kołecki czy Piotrek Szumowski!

 

 

STAND UP

 

 

 

Popularność tej formy rozrywki wciąż rośnie i chcemy być częścią tworzenia i promowania polskiego stand-up’u. Bilety na wydarzenia rozchodzą się w ciągu kilku dni w tysiącach sztuk. Wspólnie sprawimy, że Poznań stanie ramię w ramię z miastami organizującymi największe festiwale w Polsce. Jeden dzień, mnóstwo artystów, wuchta wrażeń, a wszystko wzbogacone o kreatywne animacje i muzyczne koncerty. Gwarantujemy mocną dawkę śmiechu i profesjonalnej organizacji. Jesteśmy z dwóch odmiennych uczelni, chcemy połączyć różne środowiska i po raz kolejny udowodnić, że nasza współpraca daje unikatowe efekty!

 

Po raz kolejny z rzędu zorganizowaliśmy nasz autorski projekt „Stand-UEP”, który był w Poznaniu jednym z pierwszych stand-upów organizowanych stricte dla studentów. Na evencie pojawiły się rzesze studentów głodnych dobrego humoru, a na deskach klubu Trops wystąpiły takie gwiazdy jak Michał Kutek, Paweł Chałupka, Tomek Kołecki czy Michał Leja. Podczas wydarzenia odbywają się również konkursy open mic, w których studenci z całej Polski mogą wziąć udział i sprawdzić swoje siły w stand-upie. Wydarzenia takie jak „Stand-UEP” są żywym dowodem na to, że ta forma rozrywki jest niezwykle popularna wśród studentów.

 

 

O NAS

 

 

 

Mieszanka sportowców z ekonomistami. Połączyła nas pasja i dlatego postawiliśmy sobie za cel, aby tę pasję szerzyć również wśród Was! Zbieramy środki, które pozwolą urzeczywistnić nasz projekt. Od 2016 r. wspólnie organizujemy festiwal Integralia – unikatowe wydarzenie, na którym łączymy sport, hip-hop, a od zeszłego roku również stand-up. Podczas tegorocznej edycji ponownie chcemy zorganizować Integralia w takiej formie, w jakiej studenci się zakochali.

 

Mamy szerokie perspektywy, aby w ciągu najbliższych kilku lat stać się jednym z czołowych polskich festiwali i dorównać do poziomu tych najbardziej znanych. Jesteśmy jednym z niewielu tego typu wydarzeń, które łączą ze sobą sport, muzykę i stand-up. To sprawia, że jesteśmy unikatowi.NA CO ZBIERAMY?

 

 

Wszystkie środki zebrane na zbiórce zostaną przekazane na wynagrodzenia komików, którzy pojawią się na naszej scenie plenerowej. Im więcej środków zbierzemy, tym więcej gwiazd wystąpi na naszym festiwalu. Wszystko zależy od Was!

 

Nie pobieramy ze zbiórki żadnych profitów finansowych.

 

 

 

INTEGRALIA by UEP & AWF

 

 

 

 

Chcemy więcej, chcemy głośniej, chcemy bardziej!

 

KONTAKT

https://www.facebook.com/integraliapoznan/

integralia.poznan@gmail.com

  

Koordynator Integraliów: 

Alicja Jastrzębska

692689318

ali.jastrzebska97@gmail.com