Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Kajetan Matczuk

Piotr Kajetan Matczuk

Warszawa

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8125 PLN z 8000 PLN

40 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.08.2015.

PIRAMIDY - nagranie płyty ROK WOJNY mastering w USA

O projekcie- nagrywamy od 3 do 19 sierpnia 2015 w Velur Studios w Gdańsku
- do 7 września potrwają mixy i postprodukcja, produkcją muzyczną zajmie się realizator i producent Łukasz Sieradzki
- materiał po mixie chcemy wysłać na mastering do Nowego Jorku, do USA.

Płyta składać się będzie z 10 energetycznych kompozycji - każda wypracowana ogromem ćwiczeń, pracowaliśmy nad tym projektem prawie 2 lata.

Część z tych piosenek znalazła się w spektaklu muzycznym pt. "Świat nieprzerwany", który gramy ze znanym aktorem, Wojciechem Wysockim.

Płyta „ROK WOJNY”

to muzyczna historia świata XX i XXI wieku

w rockowej odsłonie!

Opowiemy w ciekawy sposób historię od wybuchu II wojny światowej, przez czasy Żelaznej kurtyny, Okrągłego Stołu aż po ataki terrorystyczne na World Trade Center i wybuch wojny na Ukrainie. Szczególne miejsce w tej historii świata zajmuje "kraj nad Wisłą". Będzie rockowo, energetycznie, ciekawie i mądrze.
Chcemy zrobić płytę, która wykroczy poza polskie standardy brzmieniowe, która będzie czymś nowym, świeżym.


Pomóżcie nam zrealizować to przedsięwzięcie. Większość pieniędzy odłożyliśmy sami, ale zawsze jak chce się zrobić coś dobrego, to trochę brakuje…

Chcemy, żebyście mieli jak największą przyjemność ze słuchania naszej muzyki, dlatego ta płyta musi brzmieć na najwyższym poziomie.

PIRAMIDY. To nazwa naszego zespołu. Na każdym koncercie zawsze dajemy z siebie 120%. Graliśmy sporo i w Polsce i za granicą.

W 2014 roku zaproszono nas z koncertem na oficjalne obchody 25-lecia zburzenia Muru Berlińskiego w Fontanehaus w Berlinie jako suport Budki Suflera.

Graliśmy także w Hadze w Holandii, w Brunssum w bazie wojskowej Dowództwa NATO, w Kolonii, we Frankfurcie, czy w Luxemburgu.

PIRAMIDY współtworzą także projekty teatralne oraz filmowe – zespół akompaniuje m.in. w Teatrze Ateneum w Warszawie w recitalu aktora Krzysztofa Tyńca, nagrywa muzykę do filmów dokumentalnych a także współpracuje z wieloma polskimi aktorami. 


Gramy w składzie:


Piotr Kajetan Matczuk - śpiew, instrumenty klawiszowe. Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej. Autor piosenek i większości kompozycji z płyty. Twórca zespołu PIRAMIDY. Ma w dorobku sporą dyskografię.

Dawid Lipka - trąbka. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku jazz i muzyka estradowa. Trębacz w takich zespołach jak Funkloopy, Leszek Kułakowski Big Band, czy Tymon and the Transistors.

Piotr Augustynowicz - gitary. Absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa. Wybitny gitarzysta młodego pokolenia. Współkompozytor płyty. Ma w dorobku sporą dyskografię i ogromne muzyczne doświadczenie.

Tomasz Imienowski - basista. Współpracował z największymi gwiazdami polskiego rocka i bluesa.

Tomasz Paszko – perkusja. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku jazz i muzyka estradowa. Założyciel Akademii Rocka New Drum School w Gdańsku. 

Gościnnie na płycie pojawią się też inni muzycy, m.in. cała sekcja dęta!!


Potrzebujemy jeszcze 8 tys zł. Przeznaczymy te pieniądze na sfinansowanie nagrań płyty w Velur Studios, oraz na mastering w Stanach Zjednoczonych. Prosimy Was o wsparcie i pomoc.

We wrześniu skończymy obróbkę materiału. W październiku 2015 płyta zostanie wysłana do produkcji i tłoczenia. Mamy wydawcę, naszym partnerem jest Wytwórnia MTJ z Warszawy.

Oficjalna premiera w emipkach to luty/marzec 2016, ale dzięki Waszej pomocy możecie mieć ją dużo wcześniej. Skorzystajcie z nagród, które Wam zaproponowaliśmy. Będziecie mogli dostać naszą płytę już w listopadzie, na 3-4 miesiące przed oficjalną premierą!!

 

NAGRODY!!!

Mamy dla Was ciekawe upominki: kubki i koszulki z logotypem zespołu PIRAMIDY, a także mnóstwo ciekawostek o zespole, zdjęć z autografami, podziękowań, będą też płyty po wyprodukowaniu. Jest możliwość nawet prywatnego koncertu w Waszym domu!!! Każdy może wybrać coś dla siebie :)

 PRZYKŁADOWE WIZUALIZACJE

KOSZULKA (rozmiar dowolny)

 

KUBEK Z LOGO ZESPOŁU

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadbamy o to, by upominki jakie od nas otrzymacie były estetyczne i przypominały Wam nasz zespół,oraz to, że pomogliście nam nagrać dobrą płytę! :)

ZRÓBMY TO RAZEM! :)

 LICZYMY NA TWOJĄ POMOC!Gdyby udało nam się zebrać:

120% - przeznaczymy też pieniądze na projekt dobrej, nowoczesnej okładki, który wykonaliby dla nas artyści z ASP

150% - nagramy teledysk do jednego z utworów z płyty, w którym dodatkowo podziękujemy i zamieścimy nazwiska / pseudonimy / logotypy wszystkich, którzy nas wesprą. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze strony internetowe:

www.facebook.com/piramidyofficial

www.rozmowazpiramidami.pl

www.youtube.com/user/rozmowazpiramidami

Nagrody w formie elektronicznej będziemy realizować już po zakończeniu projektu, natomiast te, w których przedmiotem jest gotowa płyta - w drugiej połowie listopada, ze względu na czas produkcji krążka. Za pomoc i wsparcie ogromnie dziękujemy!! :)

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.08.2015 21:09