Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Kulturnatywa

Kulturnatywa

Reda

Stowarzyszenie Twórców Kultury „Kulturnatywa” to ogólnopolska organizacja pozarządowa, która działa dzięki młodym, z młodymi i przez młodych – dla wspólnego dobra. Pragniemy dać każdemu szansę na kreowanie kultury!
Proponujemy KULTURNATYWĘ – kulturalną alternatywę dla życiowej bierności.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy:


16 Wspierający

11% Postęp

531 PLN z 4500 PLN

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania, model "wszystko albo nic", zbiórka będzie aktywna do 27.05.2014 18:06

Pif Paf Music Festival

O projekcie

     

Zostań szefem festiwalu rockowego. Zorganizuj z nami trzecią edycję Pif Paf Music Festival. Gramy jesienią w Klubie Muzycznym "Ucho" w Gdyni. 

Image title 
Pomóż wybrać i nagrodzić młode zespoły. Zadecyduj, które warsztaty i dyskusje są ciekawe. Zostań managerem młodych zespołów i przesłuchaj ich płyty. Sprawdź, o czym śpiewają i poleć znajomym. Pomóż im nagrać płytę i zrealizować teledysk. Przyjedź jesienią nad morze, do Gdyni, i współtwórz polską muzykę rockową. Bądź wodzirejem i zapanuj nad publicznością. Nie zapomnij przyjść z osobą towarzyszącą. Twoja wielka chwila nie może zostać zapomniana. Możesz stać się znanym promotorem i wybrać polskiego Jacka White’a, a w wolnych chwilach odkurzyć swoją gitarę i zagrać popisową solówkę! Po wszystkim tańcz i baw się do upadłego na festiwalowych koncertach. A jeżeli nie chcesz, możesz nas wspomóc nie ruszając się z kanapy – dzięki Tobie ma szansę zaistnieć wielki talent polskiej muzyki.

 

 Image title

 

Polub nas na facebooku  i wybieraj zespoły, dyskusje i warsztaty. Bądź na bieżąco. Zobacz, jak wygląda młoda polska scena muzyczna. Poszukaj swoich faworytów, przesłuchaj ich piosenki, zagłosuj i wpadnij na koncert.

 

 

Mniejsze Zło – zwycięzca ubiegłorocznej edycji, dzięki festiwalowi nagrał profesjonalny singiel.

OiOM – zespół nagrodzony, wraz z Pif Pafową ekipą realizuje swój pierwszy teledysk.

 
Zespół OiOM podczas kręcenia swojego pierwszego teledysku
Jak promować zespół nie mając pieniędzy, czyli fragment dyskusji 

 

 

 
 

 

 

Im już pomogliśmy, ale takich zespołów jest więcej.

Zostań fanem, muzykiem, twarzą, promotorem, managerem, wodzirejem, sponsorem, szefem – i zorganizujmy razem

Pif Paf Music Festival 2014.

 

Image title

NA CO ZBIERAMY?

4.500 zł

- zorganizujemy trzecią edycję Pif Paf Music Festival,

- ufundujemy nagrodę dla zwycięzcy festiwalu: profesjonalną sesję nagraniową w studiu,

- ufundujemy nagrodę specjalną: realizację teledysku,

- nagramy płyty z koncertu młodych zespołów.

7.000 zł

- zaprosimy profesjonalną komisję oceniającą zespoły (składającą się z uznanych muzyków, dziennikarzy itp.),

- zorganizujemy otwarte i darmowe warsztaty muzyczne oraz dyskusje o muzyce

(a wy wybierzecie najciekawsze według was tematy),

- zapewnimy młodym zespołom noclegi podczas festiwalu.

10.000 zł

- na zakończenie festiwalu zaprosimy bardziej znany zespół – gościa,
- zapewnimy wyżywienie dla młodych zespołów,

- ufundujemy nagrody specjalne: dla najlepszego gitarzysty, wokalisty,

- zapewnimy lepszą promocję wydarzenia. 

 

 


Chcesz do nas dołączyć?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Masz zespół i potrzebujesz pomocy?
Napisz: pifpaf@kulturnatywa.pl

 

 
 

Media o Twoim projekcie:

Wspomóż młode talenty rockowe

www.gogdynia.pl | 2014-04-23

Każdy może zostać szefem festiwalu PIF PAF, który jesienią odbędzie się w naszym mieście po raz trzeci. Sposobem jest crowdfunding.

Stwórz festiwal nie wychodząc z domu

www.uwolnijmuzyke.pl | 2014-04-16

Przysłowiowe trzy grosze, a nawet więcej, można dorzucić do puli przeznaczonej na organizację kolnej edycji Pif Paf Music Festival. 12 kwietnia ruszyła akcja crowdfundingowa, z której dochód ma wspomóc organizację kolejnej edycji festiwalu promującego młode polskie kapele. Do tej pory PPMF zagrał już dwa razy, podczas których konkursowi i koncertom towarzyszyły dyskusje i warsztaty poświęcone muzyce (tutaj znajdziecie informacje o tym, co działo się w ubiegłym roku). To, jak będzie wyglądała tegoroczna edycja zależy również od Was.

WSPOMÓŻ MŁODE TALENTY ROCKOWE

gdyniakulturalna.pl | 2014-04-14

W sobotę podczas VII Pomorskiego Kongresu Obywatelskiego rusza akcja finansowania społecznościowego tego projektu na platformie Polak Potrafi. Akcję można wspierać na www.polakpotrafi.pl/projekt/pif-paf do 27 maja. Partnerem wydarzenia jest miasto Gdynia.

Pif Paf Music Festival 2014. Stwórz festiwal, nie wychodząc z domu

gazetabaltycka.pl | 2014-04-12

Jak zorganizować festiwal muzyczny prze ekranem swojego komputera? Rozwiązanie jest proste – w sobotę 12 kwietnia o godz. 14:00 rusza akcja crowdfundingowa Pif Paf Music Festival, organizowanego przez Stowarzyszenie Twórców Kultury “Kulturnatywa”. Dzięki niej każdy może mieć wpływ na to, jak mają wyglądać koncerty, dyskusje i warsztaty.

16

Wspierających

531 zł

Z całkowitej kwoty 4500 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 18:00 27.05.2014 otrzyma co najmniej 4500 zł wsparcia

Wesprzyj projekt

Wpłać 5 zł lub więcej!

A. [fan festiwalu] – otrzymujesz pakiet fana - podziękowania na fanpejdżu festiwalu oraz fanowski kalendarzyk festiwalowy.

2 Wspierających
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

B. [muzyk festiwalu] – jesteś nie tylko fanem, ale i muzykiem, dlatego otrzymujesz limitowaną kostkę gitarową festiwalu i festiwalową zakładkę do ulubionej muzycznej książki oraz pakiet fana (A).

2 Wspierających
 

Wpłać 15 zł lub więcej!

C. [rodzina festiwalowa] - wysyłamy Ci pocztówkę ze zdjęciem z festiwalu, podpisem i podziękowaniem oraz smycz i zakładkę do książki.

0 Wspierających
 

Wpłać 20 zł lub więcej!

D. [twarz festiwalu] – bierzesz udział w festiwalowym klipie i bawisz się podczas kręcenia z Pif Pafową ekipą, dostajesz limitowaną smycz festiwalową, a także pakiet muzyka (B).

0 Wspierających
 

Wpłać 25 zł lub więcej!

E. [audiofil] – dostajesz unikatową płytkę z koncertami młodych zespołów z drugiej edycji festiwalu (2013) oraz pakiet (B).

2 Wspierających
 

Wpłać 30 zł lub więcej!

F. [manager młodych zespołów] – każdy manager młodych zespołów przesłuchuje dobre płyty, dlatego na początku Twojej kariery oferujemy Ci płytę z młodymi, polskimi zespołami rockowymi, zarejestrowaną podczas Pif Paf Music Festival 2014 (otrzymasz ją po festiwalu).

0 Wspierających
 

Wpłać 40 zł lub więcej!

G. [e-fan] - dostajesz rejestrację audio koncertu z 2013 i 2014 roku w formacie mp3, a także podziękowanie mailowe wraz z fotogalerią z koncertów.

0 Wspierających
 

Wpłać 50 zł lub więcej!

H. [promotor koncertów] – pełen zestaw młodych, polskich zespołów rockowych jest Twój. Otrzymujesz dwupak płytowy (nagranie audio młodych zespołów z drugiej i trzeciej edycji) i możesz promować ich muzykę w miejscowych klubach muzycznych. Może dzięki Tobie tam zagrają? Dodatkowo dostajesz pakiet muzyka (B).

1 Wspierający
 

Wpłać 60 zł lub więcej!

I. [gość festiwalu] - otrzymujesz specjalne podwójne wejście na Pif Paf Music Festival 2014 i bawisz się razem z nami jesienią w Gdyni. Dodatkowo dostajesz dwie limitowane smycze festiwalowe.

0 Wspierających
 

Wpłać 75 zł lub więcej!

J. [VIP] - otrzymujesz specjalne podwójne wejście na Pif Paf Music Festival 2014 i bawisz się razem z nami jesienią w Gdyni. Dodatkowo dostajesz dwie limitowane smycze festiwalowe oraz nagrania mp3 z koncertów festiwalowych z roku 2013 i 2014.

1 Wspierający
 
Pozostało: 10

Wpłać 100 zł lub więcej!

K. [wodzirej] – rozkręcasz najlepszą imprezę muzyczną i zapowiadasz młody, zdolny, polski zespół rockowy. Jesteś konferansjerem przez 2 minuty, a na koncert wchodzisz z osobą towarzyszącą.

0 Wspierających
 
Pozostało: 3

Wpłać 150 zł lub więcej!

L. [mentor festiwalu] – możesz słuchać muzyki całymi daniami? Mamy dla Ciebie płytę zespołu gościa z podpisami + dwupak płytowy (druga i trzecia edycja) oraz limitowaną smycz festiwalową i zakładkę do książki.

1 Wspierający
 
Pozostało: 2

Wpłać 500 zł lub więcej!

M. [szef festiwalu] - zostań szefem i oceniaj wraz z komisją młode zespoły. Zasiądź w jury razem ze znanymi muzykami i dziennikarzami. Kształtuj polską scenę muzyczną i decyduj kto wygra Pif Paf Music Festival 2014.

0 Wspierających
 
Pozostało: 5

Wpłać 1000 zł lub więcej!

N. [sponsor festiwalu] - logotyp sponsora na płycie z trzeciej edycji festiwalu oraz zaproszenia na koncerty - jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do nas!

0 Wspierających

O autorze

Kulturnatywa

Kulturnatywa

Reda

Stowarzyszenie Twórców Kultury „Kulturnatywa” to ogólnopolska organizacja pozarządowa, która działa dzięki młodym, z młodymi i przez młodych – dla wspólnego dobra. Pragniemy dać każdemu szansę na kreowanie kultury!
Proponujemy KULTURNATYWĘ – kulturalną alternatywę dla życiowej bierności.

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.

Zobacz również: