Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

daniel.szymonik

daniel.szymonik

Warszawa, Polska

Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektrycznego. Od najmłodszych lat życia interesuje się technika, zwłaszcza energetyką i kosmonautyką.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

707 PLN z 6000 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

11%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.06.2017.

ELECTRO PACK polski power bank z wyjściem 230VAC

O projekcie

 

ELECTROPACK mini

 

 

ELECTROPACK

 

Energia elektryczna jest najszlachetniejszą z wszystkich form energii . Od swoich początków elektroenergetyka zmagała i zmaga się nadal z brakiem możliwości efektywnego magazynowania energii elektrycznej. Cywilizowany świat nie jest w stanie funkcjonować bez tej formy energii. Tak bardzo się do niej przyzwyczailiśmy, że na co dzień tego nie zauważamy (i jest to niewątpliwie wielkie osiągnięcie ludzkości), ale wystarczy że jesteśmy jej pozbawieni choćby na kilka godzin i od razu przypominamy sobie jak ważna jest ona w naszym życiu. Zwłaszcza widoczne jest to w obecnej dobie urządzeń mobilnych, napędów elektrycznych i gdzie coraz wiecej naszych spraw załatwiamy przez internet.

Dlatego postanowiłem stworzyć urządzenie dzięki któremu będziesz miał/a energię elektryczną zawsze, wszędzie i to w najbardziej jej użytkowej formie, czyli 230VAC.  

Chciałbym zaprezentować Wam 

ELECTROPACK

 ELECTROPACK, czyli PIERWSZY POLSKI POWER BANK Z WYJŚCIEM NAPIĘCIA PRZEMIENNEGO 230VAC.

Prace nad urządzeniem trwały od listopada 2016 do lutego 2017. 

Udało się stworzyć magazyn energii o niespotykanych właściwościch, których próżno szukać w obecnie dostępnych power bankach na rynku polskim, a i za oceanem jest to mało prawdopodobne, zwłaszcza jeżeli uwzględnimy cenę.

Do budowy użyto najlepszych dostępnych na rynku akumulatorów Li ion firmy Panasonic, które są stosowane między innymi w rewelacyjnych samochodach amerykańskiej firmy Tesla Motors.

 Właściwości ELECTROPACK:

 • pojemność akumulatora: 30000mAh
 • energia 130Wh
 • moc ciągła: 150W
 • moc chwilowa: 200W
 • wyjście: ~ 230VAC
 • dwa wyjścia: USB 5V 3A
 • diodowy wskaźnik poziomu naładowania akumulatora
 • najlepsze akumulatory Li ion firmy Panasonic
 • po 500 cyklach ładowania pojemność powyżej 25000mAh
 • aktywne chłodzenie
 • wymiary: 13,5 x 18,5 x 4 [cm]
 • waga: 900g
 • czas ładowania 6h

Zastosowanie

 Dzięki ELECTRO PACK będzisz mógł/a zasilić takie urządzenia jak:

laptop, tablet, smartfon, telefon, oświetlenie, małe telewizory, radio, magnetofon, piec gitarowy, suszarka, prostownica do włosów, wiele innych domowych urzadzeń i nie tylko. Urządzenie jest poprostu banalne w obsłudze. Bo jak mawia Elon Musk ,,Każdy produkt, do którego potrzebna jest instrukcja obsługi, jest zły"

Na przykład:

 • żarówka o mocy 130W będzie wydajnie świeciła przez 1h
 • W pełni rozładowany laptop popracuje ponad 7h
 • Wentylator 40W ponad 3h
 • Smartfon naładujemy ponad 10 razy

 

Dzięki kompaktowej obudowie bez kłopotu zmieścisz go w plecaku czy torbie na laptop. Możesz go zabrać ze sobą w każe miejsce na Ziemi. 

Swietnie sprawdza się na imprezach plenerowych: ogniska, grill, camping, wypad na ryby, itp.

 

 

Cele projektu

Dzięki portalowi polakpotrafi.pl chciałbym uzbierać fundusze na promocję ELECTROPACK (marketing kosztuje)stworzenie fajnego logo marki i stworzenie jeszcze fajniejszej obudowy, Jak również wyposażenie mojego warsztatu w profesjonalny zasilacz laboratoryjny i oscyloskop. Jeżeli projekt zakończy się sukcesem to oczywiście w pierwszej kolejności zaczynam wysyłkę nagród dla wszystkich wspierających i zadbam aby jak najszybciej do nich dotarły. Każda suma ponad kwotę minimalną z pewnością pomoże w tworzeniu marki ELECTROPACK oraz pozwoli po przez efekt skali obniżyć koszty budowy urządzenia, na czym oczywiście skorzysta klient.

Dlaczego polakpotrafi.pl?

Ponieważ Uważam portal polakpotrafi.pl za najlepszy na rodzimym rynku serwis crowdfundingowy, przy pomocy którego można dotrzeć do możliwie największej ilości ludzi zainteresowanymi nowinkami technicznymi z Polski, którzy będą mogli pomóc w starcie takim zajawkom. 

Już w tej chwili mam gotowe trzy ELECTROPACK'i, poza tym ELECTROPACKmini oraz cztery gotowe do złożenia zestawy MicroPack. Tak jak już wspomniałem, zaraz po zakończonej sukcesem kampani rozpoczynam wysyłkę ngród dla wszystkich wspierających. Myślę, że naprawdę warto wesprzeć ten projekt, gdyż ELECTROPACK jest urządzeniem niewątpliwie innowacyjnym i szalenie przydatnym.

Jeżeli masz pytania chętnie odpowiem :)

Email: daniel.szymonik@wp.pl

Facebook: https://www.facebook.com/daniel.szymonik

Tel: 733876030

Pamiętaj, że liczy się każda złotówka. Może to właśnie dzięki Twojej pomocy uda się stworzyć niepowtarzlny ELECTROPACK polski power bank z rozpoznawalną nazwą oraz logo i MOC ZAWSZE BĘDZIE Z TOBĄ :)

 

  

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.06.2017 22:10