Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PetBred

PetBred

Bielsko-Biała, Polska

Portal dla miłośników zwierząt, którym nie jest obojętny ich los. Platforma do nawiązywania przyjaźni, parowania zwierząt, a także wsparcie w przypadku zaginięcia milusińskiego (SOS). Współpraca ze schroniskami, instytucjami oraz weterynarzami. Kojarzenie, zdrowie, szczęście, moda. Porady, opieka, lecznice, behawiorystyka. Baza danych specjalistów, hodowców, fryzjerów, schronisk, organizacji. Te słowa-klucze to jedynie zarys możliwości oferowanych przez portal PetBred.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

305 PLN z 100000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.12.2018.

PetBred - innowacyjny portal dla wielbicieli zwierząt

O projekcie

PetBred to innowacyjny portal internetowy, zrzeszający właścicieli zwierząt, skupiający się nie tylko na psach i kotach, lecz traktujący o całym królestwie zwierząt. Portal dla zwierzolubów, którym nie jest obojętny ich los, wychodzący naprzeciw realnym problemom właścicieli zwierząt oraz osób, które chcą wziąć pod opiekę pupilów. Interaktywna współpraca ze schroniskami, instytucjami oraz weterynarzami to jedno z ważniejszych zadań portalu PetBred, który ma za zadanie nieść realną pomoc dla wychowanków schronisk i aktywizować wolontariuszy, promować  najlepszych hodowców, a także nieść kaganek oświaty - dbając o szerzenie świadomości oraz pochylając się nad trudnymi przypadkami. Dzięki współpracy z autorytetami z dziedziny weterynarii, podsuwać będzie wiedzę praktyczną, medyczną oraz cenne wskazówki prawne. 

 

Unikalną w skali światowej funkcją będzie platforma SOS - zintegrowana z aplikacją mobilną, służąca pomocą w przypadku zagubienia lub znalezienia zwierzęcia, a także w przypadku chęci zgłoszenia interwencji do stosownych instytucji. PetBred umożliwi przedstawienie światu swoich zwierzaków, a także zaoferuje pomoc i podsunie wiedzę praktyczną. Źródło specjalistycznej wiedzy, baza firm branżowych, ogłoszenia drobne. Jako że pod każdą szerokością geograficzną właściciele zwierząt borykają się z podobnymi problemami, PetBred tworzony jest z myślą o zasięgu globalnym - funkcjonował będzie w polskiej wersji językowej oraz anglojęzycznej.

 

Aby dobrze zrozumieć zasady funkcjonowania portalu musicie wiedzieć, że każdy człowiek korzystający z portalu będzie mógł założyć swój profil, ale także profile swoich zwierząt. Złota rybka, chomik, papuga, koń, wreszcie pies lub kot – wszystkie będą mogły mieć profile. Takie rozwiązanie przełoży się na wiele możliwości.

 

 

PetBred to:

 • idealna platforma dla schronisk, które mogą prezentować swoich wychowanków z pomocą nowoczesnych narzędzi
 • platforma SOS (również mobilna), dzięki której ludzie mogą natychmiast informować o zagubionych/znalezionych pupilach, a także zgłaszać konieczność interwencji
 • miejsce, w którym można się pochwalić swoim pupilem, a także znaleźć informacje, jak opiekować się szczeniakiem lub jakie warunki należy zapewnić legwanowi 
 • wirtualny pomocnik, który wskaże, które hotele czy restauracje umożliwiają wypoczynek ze swoim ulubionym psem oraz przypomni, kiedy należy wykonać szczepienie
 • idealne miejsce dla profesjonalistów, którzy mogą zawierać znajomości z ludźmi z całego świata, a także prezentować swoich wychowanków
 • interaktywny pomost między użytkownikiem a weterynarzem, który może uratować życie zwierzaka (dyżury, konsultacje online, interakcja)
 • platforma edukacyjna - newsy ze świata zoologicznego, teksty publicystyczne, opisy interwencji
 • nowoczesna formuła przedstawiania informacji (audiobooki, e-booki, poradniki wideo)
 • platforma e-learningowa dla amatorów oraz profesjonalistów
 • baza firm z branży zoologicznej
 • propagowanie takich zagadnień, jak hipoterapia, dogoterapia czy zwierzęta w służbie ludziom niepełnosprawnym
 • behawiorystyka, opisy medyczne, porady dietetyczne oraz prawne
 • forum oraz nowoczesne blogi
 • internetowa telewizja (newsy, relacje, wywiady, felietony)
 • wiele innych...

 

O korzyściach wynikających z użytkowania PetBreda opowiada Jakub Sobczak - prezes PolakPotrafi.pl:

 

 

Gdy człowiek udomowił pierwsze zwierzę (tj. psa, ok. 15 tys. lat temu), nie zdawał sobie sprawy z faktu, że zwierzęta towarzyszyć będą gatunkowi ludzkiemu nie tylko w celach roboczych, ale stanowić będą kochanych i wartościowych członków rodzin. Świat zwierząt jest niezwykle bogaty, różnorodny, a właściciele pupilów żyją w każdym zakątku globu. Wszyscy mają określone potrzeby, które zaspokoi PetBred. Portal nie będzie kaprysem, lecz odpowiedzią na realne zapotrzebowanie ludzi kochających zwierzęta.

 

Wspierając naszą akcję sprawicie, że świat wielu zwierząt będzie lepszy. 

 

Platforma SOS

Jedną z najważniejszych funkcji portalu jest platforma SOS, zintegrowana z aplikacją mobilną, zapewniająca komunikację w dowolnym miejscu i momencie. Jest to unikalny projekt, który będzie pierwszą tego typu aplikacją na świecie.

 

Jak wielu z was, obserwujemy dziesiątki profilów facebookowych na których ludzie błagają o pomoc w znalezieniu swoich zagubionych zwierząt. Traktują je jak członków swoich rodzin, dlatego walczą. Problem w tym, że taka aktywność jest rozproszona, a jeśli zagubione zwierzę trafi do schroniska, jest mała szansa na odzyskanie go przez właściciela, ponieważ sprawny obieg informacji to mrzonka. PetBred temu zaradzi - będzie uniwersalną platformą SOS. 

 

 

  • zgubiłeś zwierzę

Na łamach portalu lub z pomocą aplikacji na telefon, dzięki geolokalizacji wskażesz czas i miejsce zagubienia swojego zwierzaka, po czym ogłoszenie trafi na portal, do aplikacji mobilnej, a także do wszystkich użytkowników mieszkających w okolicy. Ponadto automatycznie poinformowane zostaną wszystkie schroniska w promieniu np. 20 km. Mając profil swojego zwierzaka, identyfikacja będzie bardzo łatwa i szybka. Siłą rzeczy, głównie będzie to dotyczyło psów i kotów, lecz aplikacja nie będzie nakładała ograniczeń w kwestii zgłaszanych gatunków. Zgłaszając zgubienie zwierzęcia, otrzymasz informacje o zgłoszeniach o znalezionych zwierzętach w okolicy oraz tych, które trafiły ostatnimi czasy do schronisk.

 

  • znalazłeś zwierzę

Jeśli z kolei znajdziesz zwierzę, wówczas opublikujesz stosowne ogłoszenie oraz dostaniesz cenne porady, co dodatkowo należy zrobić w takiej sytuacji. Oczywiście poinformowane zostaną również okoliczne schroniska, aby zmaksymalizować szanse znalezienia właściciela. Otrzymasz ponadto poradniki, jak postępować w przypadku znalezienia zdezorientowanego zwierzaka, gdzie się z nim udać (np. lista lecznic w pobliżu, pełniących całodobowe dyżury), listę weterynarzy w okolicy itp. Zgłaszając znalezienie zwierzęcia, otrzymasz informacje o zgłoszeniach dotyczących zagubionych zwięrząt w okolicy.

 

  • potrącenie / wypadek z udziałem zwierzaka

Nikomu tego nie życzymy, jednak takie sytuacje się zdarzają... Szczególnie problematyczne są zdarzenia komunikacyjne z udziałem dzikiej zwierzyny. W praktyce, większość ludzi nie wie, jak należy postępować w sytuacji, gdy dojdzie do wypadku, a także jakie ma w związku z tym obowiązki. Uszkodzone auto to mały problem w porównaniu z trudem, jaki trzeba włożyć w uporanie się z taką sytuacją. Tym bardziej jeśli do zdarzenia dojdzie z dala od miasta, wieczorową porą lub pod osłoną nocy, gdy telefony milczą. Dzięki platformie SOS, dostaniesz poradnik, jak postępować i z kim się skontaktować, aby spełnić obywatelski obowiązek względem pokrzywdzonego zwierzęcia, postepując zgodnie z literą prawa.

 

  • zwierzak w podróży 

Podróżując, zapewne przydadzą Ci się informacje o podmiotach mogących służyć pomocą. Z bazy firm wyłonione te, które mogą się przydać w podróży - na obcym gruncie: od weterynarza, przez hotele dla zwierząt oraz zwykłe, przyjmujące zwierzaki, na sklepach z karmą kończąc.

 

O realnej potrzebie stworzenia platformy SOS przekonaliśmy się na własnej skórze, gdy sami znaleźliśmy się w potrzebie, ale w tym przypadku nie będziemy się rozpisywać. Wystarczy obejrzeć ten krótki film, aby zrozumieć, że ironia losu nie zna granic. 

 

 

Interwencje

Platforma SOS służyć będzie również do zgłaszania przypadków bestialskiego traktowania zwierząt oraz dochodzenia ich praw. Możliwe będzie zgłaszanie wszelkich wynaturzeń do stosownych organów z prośbą o interwencję. Aktualnie prowadzimy rozmowy z Ekopatrolem, aby nawiązać ścisłą współpracę, a zgłoszenia trafiały bezpośrednio do tej instytucji, jednak temat wymaga większej uwagi (m.in. Policja, Straż Leśna).

 

Tematem interwencji zajmie się nasza koleżanka - Monika, która ma ogromne doświadczenie w tej materii. Od wielu lat niesie pomoc zwierzakom, wyrywając je ze szponów bezwzględnych ludzi. Jako że nagrała film, w którym opowiada o złożoności zagadnienia i jego niezwykle delikatnej naturze, zapraszamy do zapoznania się z jej opowieścią. Nikt nie wyjaśni Wam tego lepiej niż Monika.

 

 

 

Schroniska

Specjalną opieką otoczone zostaną schroniska, które borykają się z problemami o których wielu ludzi nie wie. Wieczny deficyt karmy, akcesoriów, wreszcie pieniędzy i zainteresowania. Często nie wiemy o istnieniu schronisk, bo nie mają stron internetowych, a dzięki PetBredowi będą je miały.

 

 

Schroniskom damy możliwość założenia dedykowanej podstrony i przedstawiania każdego wychowanka – z opisem, zdjęciami i filmami, a także historią medyczną. Będziemy ściśle współpracować pod kątem wszelkich zgłoszeń o zagubionych zwierzętach (platforma SOS), a także organizować dla nich pomoc materialną. Wolontariat, domy tymczasowe, wsparcie weterynaryjne itd. Właściciele schronisk oraz wolontariusze będą mogli kontaktować się z ludźmi zainteresowanymi adopcją i nie tylko. To zdecydowanie ułatwi nam życie, nie wspominając o losie zwierząt czekających na nowy dom pełen miłości.

 

Dzięki współpracy ze schroniskami, pojawiające się w nich zwierzęta zostaną zaprezentowane światu w nowoczesnej formie, co z pewnością przełoży się na ich los. Zainteresowani adopcją ludzie zostaną zachęceni do działania, dowiedzą się o istnieniu wielu schronisk, a dzięki sekcji wideo obejrzą przejmujące sceny i dowiedzą się bezpośrednio od zarządców schronisk, jakie są ich potrzeby. Będzie to również pole do popisu dla wolontariuszy, którzy otrzymają jasne informacje, gdzie ich pomoc jest najbardziej potrzebna oraz w jakiej postaci.

 

Fundacje

Oprócz schronisk, doceniamy pracę wielu fundacji, które niosą pomoc zwierzętom. Fundacje skatalogujemy, aby móc je promować na łamach PetBreda. Osoby zainteresowane wspieraniem fundacji dotrą bez trudu do informacji, z kim należy się skontaktować, aby wesprzeć działania konkretnego podmiotu, poznają statut fundacji i ludzi pracujących w jej szeregach. PetBred pozwoli - podobnie jak w przypadku schronisk - prezentować zwierzęta pod opieką fundacji, pomoże w zbiórkach niezbędnych na działania statutowe, a także nagłaśniać będzie akcje podejmowane przez fundacje.

 

 

Szkolny Klub Wolontariusza - aktywizacja młodzieży

Jednym z kluczowych założeń PetBreda jest aktywizacja młodzieży. Zapraszając od akcji "Spacery ze zwierzami" szkoły z terenu całego kraju, we współpracy ze schroniskami pragniemy stworzyć ogólnopolską sieć Szkolnych Klubów Wolontariuszy. Ich członkowie odwiedzać będą schroniska i wyprowadzać na spacery wychowanków. Korzyści z takiego rozwiązania są oczywiste, a przy okazji liczymy na to, że skorupka nasiąknie za młodu, ponadto wiele zwierzaków znajdzie z tej okazji nowe domy.

 

 

Ideę PetBreda wsparła Młoda Epka, tj. grupa młodzieży pomagająca zwierzętom na co dzień w ramach Stowarzyszenia 180 Stopni. Ci młodzi ludzie dali upust swojemu rozgoryczeniu z powodu przepełnionych schronisk, przygotowując utwór "Pieskie życie" oraz teledysk do niego. Oddajemy im głos w sprawie PetBreda.

 

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak dołączenie do apelu o zalajkowanie profilu PetBreda na Facebooku, co można zrobić tutaj.

 

Weterynarze

W sieci nie brakuje porad dotyczących zdrowia i pielęgnacji naszych pupilów, ale którym opiniom ufać? Dołożymy wszelkich starań, aby PetBred stanowił wiarygodne źródło informacji, współpracując z autorytetami z tej dziedziny. Pochylać będziemy się nad wszelkimi gatunkami zwierząt, a także podejmiemy się ich charakterystyki, tworząc encyklopedię zwierząt. Opisywać będziemy potencjalne choroby oraz profilaktykę. Jeden z naszych piesków - Fobi - choruje na padaczkę. Wiemy, jak postępować w przypadku ataków, aczkolwiek zawsze towarzyszy temu ogromny stres. Zaoszczędzimy Wam podobnych emocji, lecz jeśli będziecie w potrzebie - otrzymacie pomoc.

 

Do współpracy zaprosimy wszystkie lecznice dla zwierząt, po czym skatalogujemy je według województw oraz miast. Pozwoli Wam to wygodnie wybierać konkretne lecznice i kontaktować się z nimi. Stworzymy również system pozwalający na interakcję z lekarzami weterynarii. Dzięki PetBredowi, będziecie mogli sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższa lecznica, jej godziny funkcjonowania, dostępność lekarza, a także umówić wizytę. 

 

W sytuacjach kryzysowych, np. w razie potrzeby w środku nocy, będziecie mogli skontaktować się z dyżurującymi lecznicami, aby natychmiast otrzymać pomoc. Dzięki aplikacji mobilnej SOS – połączenie wideo uspokoi Was, natomiast lekarzowi znacznie ułatwi pracę.

 

 

Kojarzenie zwierząt

Aktualnie właściciele zwierząt mają problem z łączeniem ich w pary. Nawet popularne gatunki/rasy trudno mieć „w zasięgu ręki”, tym bardziej te egzotyczne… Brak czasu, nieśmiałość oraz trudność w znalezieniu się w odpowiednim miejscu i czasie to największe przeszkody. Z drugiej strony, profesjonalni hodowcy nie mają uniwersalnego miejsca w sieci, w którym mogliby prezentować swoich pupilów oraz nawiązywać kontakty, szczególnie międzynarodowe.

 

Internet nie oferuje uniwersalnej platformy do poznawania właścicieli np. psów, kotów, jaszczurek czy węży tego samego gatunku i kontynuowania wartościowych relacji. Z kolei ryby, bydło czy konie sprawiają dodatkowo wiele problemów natury logistycznej.

 

Z pomocą PetBreda znalezienie towarzysza w okolicy do wspólnych spacerów będzie niezwykle łatwe. Ta opcja może się okazać niezwykle praktyczna dla właścicieli zwierzów egzotycznych lub nie cieszących się dużą popularnością. 

 

 

Hodowle

Poszukiwanie pupila ze sprawdzonej hodowli i z rodowodem to spore wyzwanie. Nie mamy czasy, zaufania, a przecież często w grę wchodzą spore pieniądze. Wiele stron internetowych hodowców to relikty przeszłości, nie są odpowiednio wypozycjonowane lub kryją się pod nieoczywistymi adresami. Wiele "dzikich" hodowli nie dba o swoich wychowanków, a do transakcji przekazania zwierząt dochodzi w dziwnych okolicznościach. Rodowody wystawiane "po znajomości", niehonorowane przez oficjalne związki - to istna plaga, ogromna szara strefa. PetBred temu zaradzi, wprowadzając transparentne zasady i prowadząc szeroko zakrojoną akcję edukacyjną.

 

Hodowcy otrzymają dedykowane podstrony na których będą mogli przedstawiać warunki panujące w hodowli (również w formie wideo), poszczególne zwierzęta, a także drzewka genealogiczne, aby się uwiarygodnić. Dzięki opcji kojarzenia zwierząt, pupile ze zweryfikowanych hodowli będą kojarzone tylko i wyłącznie z innymi pupilami ze zweryfikowanych hodowli. Dzięki globalnemu zasięgowi portalu, hodowcy otrzymają doskonały kanał marketingowy oraz narzędzie do nawiązywania międzynarodowych znajomości. Z kolei osoby szukające dla siebie zwierzaka ze sprawdzonych hodowli będą miały swobodny dostęp do informacji.

 

Zespół PetBreda

Ludzie są najważniejsi, aby możliwe było stworzenie dobrze naoliwionej maszyny pomagającej zwierzętom. W szeregach PetBreda znajdują się pasjonaci i obrońcy praw zwierząt, autorytety z branży weterynarii, doświadczeni dziennikarze czy specjaliści IT. Wiele osób wspiera nas duchowo, popiera z całego serca i czeka na rozwój wydarzeń, więc na razie przedstawiamy jedynie wybrane sylwetki. 

 

Arek - doświadczony lekarz weterynarii, specjalista chirurg. Od wielu lat praktykuje w Lęborku, gdzie spotyka się na co dzień z problemami, które będzie rozwiewać na łamach PetBreda. Potrafi opowiadać godzinami o problemach opiekunów zwierząt oraz podawać skuteczne rozwiązania. Dysponuje imponującą wiedzą z zakresu weterynarii, dlatego odpowie na pytania społeczności dotyczące pupilów.

 

 

Monika - bojowniczka praw zwierząt, biorąca aktywny udział w interwencjach i kontrolach targów zwierząt rzeźnych. Wyrywa zwierzęta ze szponów niebytu, współpracując z organizacjami prozwierzęcymi działającymi na terenie Polski. Z pomocą PetBreda pokieruje działaniami ludzi zainteresowanych tego typu wolontariatem - walczyć będzie jak lwica o zwiększenie skuteczności interwencji poprzez edukację i umocowanie prawne.

 

 

Asia - nie pozwól się zwieść jej anielskiemu spojrzeniu. Asia ma ksywę "Osa" - jeśli ktoś jej zajdzie za skórę, ma przechlapane. Miłośniczka zwierząt, dla której nie istnieją rzeczy niemożliwe. Doświadczony handlowiec, charakterna kobieta, która wie czego pragnie. A tak serio - jest do rany przyłóż.

 

 

Magda - od niemal 20 lat mieszka w Kanadzie, w okolicach Toronto. Na łamach portalu będzie informować o sytuacji zwierząt w Ameryce Północnej i nie tylko. W relacjonowaniu pomagać jej będzie ukochany kot, który chodzi własnymi drogami.

 

 

Łukasz - człowiek-orkiestra, zdeklarowany "kociarz" o nieprzeciętnym spokoju ducha, artysta w wielu dziedzinach, władający piórem z niezwykłą gracją. Sprawi, że nie będziesz chcieć oderwać się od lektury. 

 

 

Darek - sportowiec, akwarysta, przymierza się do zaadoptowania dużego psiaka, więc czeka na uruchomienie PetBreda. Doświadczony handlowiec, który nie zna sformułowania "nie da się" - jeśli zajdzie potrzeba, w kwadrans zorganizuje i dostarczy nawet koparkę ;).

 

 

Mateusz - profesjonalny lektor, który zadba o to, aby wszelkie materiały wideo oraz audiobooki opatrzone zostały jego głosem. Jego niezwykły tembr oraz intonacja potrafią zdziałać cuda. 

 

 

Rafał - czarodziej w dziedzinie programowania, który - wraz ze swoim zespołem - sprawi, że PetBred się zmaterializuje i będzie działał bez zarzutów. Wykształcony muzyk, który ma pod opieką 17-letniego, kochanego kundelka.

 

 

Rysiek - artysta-grafik, który sprawi, że PetBreda będziesz chłonąć nie tylko przez pryzmat misji oraz wspaniałych funkcji, ale i zmysłem wzroku.

 

 

Monika - kobieta o sercu wielkim jak dzwon, która najchętniej przygarnęłaby wszystkie bezdomne zwierzęta. Zdecydowana fanka psów, zakręcona na punkcie ornitologii - łącząc te zajawki z pasją fotograficzną, przemierza lasy z ogromnym obiektywem, wciąż czekając na "zdjęcie życia".

 

 

Tomek - dziennikarz z 20-letnim doświadczeniem, wielbiciel zwierzaków i fan technologii, pomysłodawca PetBreda, który ma 101 pomysłów na minutę. Człowiek pragnący zmienić świat, łącząc aspekt praktyczny z pożytecznym.

 

 

Dołącz do zwierzakowej rewolucji, dołącz do naszego zespołu: kontakt@petbred.com . 

 

 

Cel zbiórki

Zbieramy fundusze na stworzenie pierwszego takiego portalu społecznościowego dla wielbicieli zwierząt, który zrewolucjonizuje rynek zoologiczny. Na jego stworzenie potrzebujemy 100 tys. zł. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że jest to pokaźna suma, jednak wierzymy w siłę crowdfundingu oraz moc tego projektu.

 

 

Kwota 100 tys. zł pozwoli nam przygotować w pełni funkcjonalny portal internetowy, a zatem niezależny serwis, mogący się rozwijać. Na tę kwotę składają się: zaprogramowanie portalu, design, grafika, obsługa serwerowa oraz prowizja dla PolakPotrafi.pl.

 

Kolejnym kamieniem milowym jest dodatkowe 100 tys. zł, które przeznaczymy na stworzenie aplikacji mobilnej - platformy SOS (systemy Android oraz iOS). Mając zawsze pod ręką aplikację mobilną PetBred, będziecie mogli sprawnie reagować w przypadku zgubienia lub znalezienia zwierzęcia, dostaniecie cenne porady w sytuacjach stresogennych, a także będziecie mogli zgłaszać interwencje w terenie.  

 

Jeśli zbierzemy kolejne 50 tys. zł, pieniądze te przeznaczymy na stworzenie i wyposażenie "studia telewizyjnego", dzięki czemu będziemy mogli zapraszać do niego gości, przeprowadzać wywiady, testować produkty, podsumowywać wiadomości, przedstawiać relacje itd.

 

Zebrawszy więcej niż 250 tys. zł - nadwyżkę przeznaczymy na zaistnienie w kolejnych krajach, gdyż PetBred ma potencjał globalny. 

 

Nagrody

Za Wasze dobre serce i pomoc w realizacji projektu, chcemy się odwdzięczyć. Jako że pragniemy stworzyć zwierzolubny portal internetowy, skupiamy się na nagrodach związanych z zakresem jego funkcji, niemniej nie zabrakło fizycznych pamiątek, które podkreślą Wasze wsparcie tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

 

Z uwagi na nadchodzący okres świąteczny, planujemy realizację wysyłki nagród na miesiąc luty 2019 r.

 

 

Koszulka 

 Żelowa, ergonomiczna podkładka pod myszkę komputerową

Brelok do kluczy 

 

Naklejka

 

Statuetki dla sponsorów głównych

  

 

Tytułem podsumowania

Podejmijmy działania, aby wspólnymi siłami zmienić los zwierząt.

 

Chcemy zmienić świat, więc sprawdzamy, czy świat chce być zmieniony.

 

Dziękujemy za poświęcenie czasu na zapoznanie się z naszym pomysłem. Liczymy na wsparcie, bo bez Waszej pomocy nie ruszymy z tym projektem. Dołączcie do zwierzakowej rewolucji!

 

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu wszelkie osoby oraz podmioty zainteresowane współpracą.

 

kontakt@petbred.com

www.petbred.com

www.facebook.com/petbred

 

 

Media o Twoim projekcie:

PetBred – portal dla wielbicieli zwierząt

www.startupmag.pl | 2018-10-23

Na platformie PolakPotrafi pojawił się projekt portalu PetBred, który wychodzi naprzeciw realnym problemom wielbicieli zwierząt. Do grupy wielbicieli zwierząt zaliczani są nie tylko właściciele różnych gatunków, ale też ich wielbiciele i osoby, którym nie jest obojętny ich los.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.12.2018 22:10