Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

denjast20

denjast20

Zakopane

Jesteśmy dziennikarzami . To właśnie jeżdżąc na motocyklem po Spiszu Podhalu i Orawie znajdujemy tematy do naszych reportaży. Na stałe związani jesteśmy z Tygodnikiem Podhalańskim

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6575 PLN z 6000 PLN

23 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 20.08.2018 22:10

Perć 66 - reportaż o góralach na Route 66

O projekcie


 

 

Perć to po góralsku ścieżka, droga. Droga to po angielsku route. Route66 to nasze wyzwanie. Zabierzcie się z nami w te fascynująca podróż.

Nasz projekt nazwaliśmy Perć 66

Chcemy pokonać Route 66 w poszukiwaniu nie tylko tego czym wabiła pisarzy, i tekściarzy piosenek,  ale przede wszystkim w poszukiwaniu górali ze Spisza, Podhala i Orawy. Efektem naszej podróży będzie reportaż o tych, którzy osiedlili się tu na stałe. Zapytamy o ich losy, trudne początki i o to czy wrócili by dziś do Polski. Mamy już bilety lotnicze. W Chicago czeka na nas motocykl.

Do realizacji projektu brakuje nam jeszcze 6 tyś zł. Liczymy na Wasze wsparcie. Im więcej pieniędzy zbierzemy tym więcej osób będziemy mogli odwiedzić i przedstawić ich losy. Nasz reportaż ukaże się na stronie www.24tp.pl. Jeśli wrócimy cali to zaprosimy Was wszystkich na premierę w Zakopanem.  Termin emisji reportażu przewidujemy na listopad.

 

Jesteśmy dziennikarzami . To właśnie jeżdżąc na motocyklem po Spiszu Podhalu i Orawie znajdujemy tematy do naszych reportaży. Zimą motocykl  zamieniamy na narty.

Na stałe związani jesteśmy z Tygodnikiem Podhalańskim, który ukazuje się w południowej Polsce, ale także w Chicago i Toronto. Tworzymy telewizję internetową Tygodnika Podhalańskiego. www.24tp.pl