Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Agnieszka

Agnieszka

Czechowice-Dziedzice

Jestem Agnieszka, mam 30 lat i głowę wypełnioną pomysłami biznesowymi.
Marzenia mieszają w głowie każdego dnia jednak.....
Ważniejsze jest uchwycić te marzenia i urzeczywistnić :D

\"bo chcieć to szukać sposobu,
nie chcieć to szukać powodu\"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

30 PLN z 275000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 03.04.2019 22:10

Pensjonat W górach w stylu Harrego Pottera

O projekcie

TWORZYMY PENSJONAT HARREGO POTTERA W ŚLĄSKICH BESKIDACH !

 

 

 

Dla kogo stworzymy to wypełnione magicznymi mocami miejsce ?

Dla siebie i naszych gości odwiedzających chętnie Beskidy od Wisły przez Szczyrk , Bystrą aż po Kalną i Słotwinę .Dla tych którzy są fanami Harrego Pottera tak jak ja oraz dla tych , którzy szukają nie tylko wypoczynku ale magii w swoim życiu.

 

 

Pensjonat zlokalizowany będzie u szczytu góry około 700 m n.p.m Każdy pokój będzie wyglądał jak w Hogwarcie .Pokój Hermiony wypełniony księgami zaklęć, pokój Harrego zdobiony wygranami pucharami w  Quidditcha, pokój wyglądający jak bajkowy dom Weasleyów. Oprócz pensjonatu dzięki wszystkim artefaktom można będzie uznać to miejsce jako Muzeum Harrego Pottera.

 

 

                  

  • Oto Widok z Pensjonatu - rozciąga się z niego malowniczy widok zalewu Żywieckiego oraz pasma gór Beskidzkich ciągnący się od Wilkowic przez Łodygowice , Żywiec aż po Milówkę :

  • Obecnie jedynym Hotelem tego typu jest Hotel w Anglii jednak Hogwart w Polsce będzie bardziej magiczny i zjawiskowy :D ...... 

 

Oto jak Wyglądają pokoje przed remontem :

 

                  

 

 

 

i Jak powinny wyglądać po remoncie :

 

Przez ostatnie lata z pasją zbierałam antyki , odwiedzałam Pchle Targi, wystawy , targowiska i po wszystkich tych latach już wiem co zrobić z " Klamorami"  jak nazywe je moja mama :) Każda maszyna do pisania , patefon stary aparat czy fisharmonia nabiorą znaczenia w tym Pensjonacie .

 

 

Zobaczcie zalążek mojej kolekcji :

 

 

Fisharmonia Friedrich Barman

Terlewizor czarno biały Neptun 

 

 Patefon 

Piękna Holenderska szafka na buty 

A teraz Coś o sobie ...

 

 

AMBASADOROWIE PROJEKTU 

 

 

  • Gracjas Agnieszka lat 30 ukończyłam Beskidzką Wyższą Szkołę Umiejętności w Żywcu na kierunku Turystyka i Hotelarstwo oraz Wyższą Szkołę Zarządzania Marketingowego im. Gallusa w Katowicach na kierunku Marketing i Zarządzanie specjalizacja Reklama. Moim życiowym hasłem przewodnim jest cytat : 

 

"Chcieć to szukac sposobu , nie chcieć to szukac powodu"

 

  • Gracjas Maria moja mama pomoże w utrzymaniu profesjonalnego ładu, czystości i porządku oraz przygotuje dla naszych gości najlepsze góralskie posiłki.

 

  • Joanna Linnert – Kuzynka obecnie nauczycielka języka Polskiego w szkole podstawowej w Czechowicach- Dziedzicach – odpowiedzialna będzie za organizowanie profesjonalnych imprez i warsztatów dla młodzieży w wieku 7-18 lat mając duże doświadczenie w pracy z młodzieżą.

 

 KTO STOI ZA PROJEKTEM?

 Realizatorem projektu jestem ja . Od ponad roku zastanawiałam się na tym jak wykorzystać moje pomysły i zasoby w idealny sposób. Pełen sukes zawdzięczam zaangażowaniu rodziny , i razem zcalamy pomysły w stworzenie arcydzieła :)

 

 

 

KIEDY BĘDZIEMY WYSYŁAĆ NAGRODY?

 

Wszystko, co ma dotrzeć do Was pocztą - wyślemy w ciągu 30 dni od zakończenia akcji. Bilety na noclegi będą mogły zostać zrealizowane zaraz po wykonaniu prac remontowych -  od kwiecień  2020 rok r. Uwaga - terminy pobytóww Hogwarcie muszą zostać uzgodnione aby wybrać dogodny termin przyjazdu.

Tabliczki Inwestorów zostaną umieszczone na zewnętrznej ścianie budynku aby były widoczne dla wszystkich gości.

 

HARMONOGRAM PRAC

 

Do czerwca 2020 roku  potrwają prace budowlane oraz aranżacje. W chwili obecnej podpisano umowę na sprzedaż aktualnie prowadzonej Hurtowni Zabawek celem sfinansowania 90 % pensjonatu.

W maju / czerwcu 2019 roku Podpisana zostanie umowa o zakup pensjonatu oraz zaczną się wszelkie modernizacje.

Wtedy też Firma budowlana podpisze z nami umowę na Remont pomieszczeń

Juz w chwili obecnej zbieram przedmioty  związane z aranżacją .

 Remont i aranżacja będzie możliwa dzięki finansowaniu uzyskanemu na polakpotrafi.pl. 

 

 

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa!

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku:  https://www.facebook.com/Zainwestuj-w-Pensjonat-Harrego-Pottera-2246185125603717/?modal=admin_todo_tour

Do zobaczenia w Hogwarcie! 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

  

 

 

 

 

 Do dzieła razem stworzymy coś wyjątkowego :D