Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

pawel.wegier

pawel.wegier

Siemianowice Śląskie

Od 2009 mieszkam na Śląsku, gdzie poznałem swoją żonę Monikę. Lubię spędzać aktywnie czas, rolki, snowboard, bieganie, rower, żeglowanie to dobry plan na wolne chwile. Żona mówi, że jestem oazą spokoju, ale ja tego nie potwierdzam. Jestem niepoprawnym optymistą i cierpliwym gościem. Lubię ekstremalne doznania np. parki rozrywki, małżeństwo. Król sucharów :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3331 PLN z 9000 PLN

57 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

37%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.09.2019.

Paweł Węgier - debiutancki album solowy fingerstyle.

O projekcie

Cześć,
mam na imię Paweł i próbuję spełnić moje marzenie, a właśnie Ty możesz mi w tym pomóc :)

 

CEL PROJEKTU

Od dawna słyszałem od rodziny i przyjaciół "A kiedy Twoja solowa płyta?". Postanowiłem więc w tym roku nagrać
i wydać własny solowy album fingerstyle :)

 

EDIT: już jest teledysk promujący album :) Zachęcam do słuchania, komentowania i dzielenia się ze Światem.Moja przygodą z muzyką akustyczną zaczęła się od płyty, a w zasadzie kasety „MTV unplugged” Erica Claptona. Wtedy zrozumiałem, że taka muza mnie kręci. Jednak dopiero po kilku latach, kiedy usłyszałem tajemniczego gościa na youtube, który gra na gitarze akustycznej, poczułem, że właśnie taką muzykę chcę grać.

Tym tajemniczym kimś był Tommy Emmanuel, Pan który jest uważany za jednego z najlepszych gitarzystów fingerstyle na Świecie (wtedy jeszcze tego nie wiedziałem).

Od tamtego czasu zacząłem zgłębiać temat i poznawać fingerstyle, a tym samym poznawać siebie. Nadszedł czas aby podzielić się ze Światem tym, co we mnie siedzi muzycznie, tym co czuję.

Czas na solowy album :) aaaa oszalałem :D


W chwili obecnej oprócz grania solo gram w dwóch zespołach – Dobre Ludzie oraz Siju. Z tym pierwszym w kwietniu tego roku wydaliśmy płytę „Dalej”. Na stronie www.dobreludzie.pl możecie się zapoznać z tą płytą i twórczością zespołu. A tu teledysk utworu, do którego napisałem muzykę:


Na moim kanale youtube (wystarczy wpisać moje imię i nazwisko w wyszukiwarce yt) znajdziecie kilka utworów, które nagrałem jakiś czas temu.

Niebawem pojawią się nowe, zapowiadające właśnie ten krążęk, na który ogranizowana jest zbiórka  :)

Nadchodząca płyta jest w pełni autorskim dziełem i bardzo osobistym muzycznym wyznaniem.

Zbiórka przeznaczona będzie na pokrycie kosztów:
- miksu oraz masteringu materiału
- zaprojektowania okładki, książeczki oraz grafiki
- wydrukowania i wytłoczenia 500 sztuk płyty
- zabezpieczenia praw autorskich do albumu w ZAiKS'ie
- promocję płyty oraz pokrycie prowizji i kosztów zbiórki
- teledysków promocyjnych

 

Gdyby udało się zebrać więcej niż przewidywana kwota, to wytłoczylibyśmy 1000 sztuk płyty oraz zrobiłbym dodatkowe teledyski promujące album lub zainwestował w stronę internetową.

 

 Termin realizacji projektu, to listopad 2019. Natomiast termin realizacji nagród, to maksymalnie kwiecień 2020 roku. Płyty oraz materiały mp3 wyślę zaraz po ich otrzymaniu, jednak dla indywidualnych koncertów, lekcji oraz spotkań, terminy będą ustalane indywidualnie. Nie póżniej jendak niż kwiecień 2020.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego - pawel.wegier@gmail.com

 

Dziękuję bardzo za każdą wpłaconą złotówkę, za każde trzymane kciuki i okazane wsparcie.
Kłaniam się nisko :)

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.09.2019 22:10