Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

wschod.festiwal

wschod.festiwal

Buda Ruska, Polska

Festiwal literacki Patrząc na Wschód to impreza organizowana na wsi, w Budzie Ruskiej nad Czarną Hańczą, w malowniczym zakątku Suwalszczyzny, w pobliżu Wigierskiego Parku Narodowego, na styku Wschodu i Zachodu, w miejscu, w którym krzyżują się języki, religie, nacje i kultury, w dziewiczym zakątku północno-wschodniej Polski.
Nie sztuką jest zorganizować festiwal w mieście, sztuką za to jest, by na wsi, w której stoi kilkanaście domów, zorganizować taką imprezę, w której udział wziąć zechcą zarówno mieszkańcy Budy Ruskiej, jak i okolicznych wsi, a także ludzie z całej Polski. I taką imprezę powoli udaje nam się budować.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17743 PLN z 16000 PLN

200 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.03.2019.

Wsparcie festiwalu literackiego Patrząc na Wschód

RSS

Nagrody, nagrody! Dodano 01.02.2019, godz. 11:54

Dzień dobry! Nawet dzień, co tam, pół dnia od startu naszej zbiórki nie minęło, a wsparło nas już siedem osób! Dziękujemy Wam bardzo i nieśmiało przypominamy, iż w zamian za wsparcie festiwali mamy dla Was cały worek nagród, na przykład grafiki profesora Andrzeja Strumiłły, z autografem. Było sześć, lecz zostały już nam tylko cztery! :) Wspierajcie wiejskie festiwale! 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.03.2019 22:10