Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

wschod.festiwal

wschod.festiwal

Buda Ruska, Polska

Festiwal literacki Patrząc na Wschód to impreza organizowana na wsi, w Budzie Ruskiej nad Czarną Hańczą, w malowniczym zakątku Suwalszczyzny, w pobliżu Wigierskiego Parku Narodowego, na styku Wschodu i Zachodu, w miejscu, w którym krzyżują się języki, religie, nacje i kultury, w dziewiczym zakątku północno-wschodniej Polski.
Nie sztuką jest zorganizować festiwal w mieście, sztuką za to jest, by na wsi, w której stoi kilkanaście domów, zorganizować taką imprezę, w której udział wziąć zechcą zarówno mieszkańcy Budy Ruskiej, jak i okolicznych wsi, a także ludzie z całej Polski. I taką imprezę powoli udaje nam się budować.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17743 PLN z 16000 PLN

200 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 19.03.2019 22:10

Wsparcie festiwalu literackiego Patrząc na Wschód

RSS

Nagrody, nagrody! Dodano 01.02.2019, godz. 11:54

Dzień dobry! Nawet dzień, co tam, pół dnia od startu naszej zbiórki nie minęło, a wsparło nas już siedem osób! Dziękujemy Wam bardzo i nieśmiało przypominamy, iż w zamian za wsparcie festiwali mamy dla Was cały worek nagród, na przykład grafiki profesora Andrzeja Strumiłły, z autografem. Było sześć, lecz zostały już nam tylko cztery! :) Wspierajcie wiejskie festiwale!