Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

DavidKomisarski

DavidKomisarski

Wrocław

David Komisarski

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8191 PLN z 6980 PLN

12 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 28.08.2014 18:06

LeatherClon patriotyzm lokalny

O projekcie

Cześć nazywam się David i przedstawiam wam moje dziecko, LeatherClon.

 

Sam pomysł zrodził się z potrzeby. Szukałem fajnych patriotycznych koszulek i znalazłem. Jak chociażby SurgePolonia (pozdrawiam dwóch Mateuszów, tak dalej Panowie!). Bajeczne grafiki, super wykonanie. Po czasie jednak chciałem czegoś innego, czegoś bliżej mnie, mojego otoczenia. Tak zrodziła się w mojej głowie idea patriotyzmu lokalnego. Mieszkam we Wrocławiu i uwielbiam to miasto. Chciałem nosić na sobie z dumą coś z nim związanego, pochwalić się Wrocławiem. Pomyślałem, że jest zapewne więcej takich ludzi w Polsce, w innych miastach. Chciałem zrobić koszulki z grafikami przedstawiającymi to, co w nich najpiękniejsze. Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i tak właśnie powstał LeatherClon.

Oczywiście nie miałem środków na komercyjne wystartowanie z projektem. Postanowiłem działać powoli i konsekwentnie. Nazwa, później logo, uszycie koszulek oraz bluz. Początkowo tylko odzież dla mężczyzn. Następne w kolejce było drukowanie. Sitodruk przy jednokolorowych, druk DGT przy zdjęciach. Wyszło super, ludzie pytają gdzie kupiłem. Zrobiłem 6 prototypów koszulek, dwie bluzy z kapturem i dwie bez. Tutaj wkraczacie WY. Możecie wspomóc projekt jeżeli wam się podoba, dla wspierających oczywiście przewidziane nagrody.

 

LC to odzież, która ma pokazać piękne strony naszej Polski, dosłownie! Linia Legendary nawiązuje do miast i ich architektonicznych perełek. Polacy nie mamy się czego wstydzić, nośmy z dumą to czym chcemy się pochwalić.

 

Chcę wraz z Wami stworzyć atrakcyjną markę, dzięki której będę mógł przemycać idee patriotyzmu lokalnego, tym nieświadomym, jak i świadomym. Ma być ładnie, nienachlanie, minimalistycznie, schludnie, estetycznie a przede wszystkim po polsku!

Zrobiłem mnóstwo grafik, później wybrałem kilka z nich, zleciłem uszycie koszulek, bluz z kapturem i bez według mojego projektu. Później nadruki, sitodruk i druk DGT. W taki sposób otrzymałem 6 koszulek i 4 bluzy. To pozwoliło mi na zrobienie zdjęć aby się wam pochwalić. 

Zapraszam również na Fanpage: LeatherClon

 

Kto inny jak nie Polacy, tacy jak ja czy ty, ma uczestniczyć w powstaniu polskiej marki patriotycznej? To nasza marka, polska marka!

 

Chciałem żeby było ładne, ponadczasowe, żeby mogli się z tym identyfikować wszyscy, aby nie rodziło podziałów. Tak wpadłem na pomysł liścia klonu i trochę go podrasowałem.

 

Idea projektu to patriotyzm lokalny. Widziałem jednak od początku, że działalność dzięki Jednolitemu Rynkowi Europejskiemu będzie musiała się rozrosnąć na kraje naszych sąsiadów. Dlatego postawiłem na angielsko brzmiącą nazwę. Jednak chciałem przemycić tam polski akcent, Clon to po prostu nasz polski klon (słowo).

 

Tworząc markę patriotyczną nie wyobrażałem sobie aby moje produkty były produkowane gdzie indziej niżeli w Polsce!

 

Zrobienie nowych grafik dla linii Legendary w innej koncepcji. Duże zdjęcia z wpisanym logo LC oraz komiksowe grafiki przedstawiające polskie miasta.

Zaprojektowanie damskiej linii Legendary

Opracowanie toreb sportowych i spodni dresowych

Zakup materiałów dla nowych projektów oraz linii męskiej i damskiej Legendary.

Jeżeli uzbieram ponad 100% chciałbym zakupić jakieś rozwiązanie e-commerce oraz odwdzięczyć się niespodzianką dla współfinansujących (2 kategorie nagród: dla tych co finansowali do 50zł oraz tych co przekroczyli tą kwotę)

Zjedź niżej do prototypów, to miedzy innymi one. Będą jeszcze te, które dzięki Tobie powstaną.

 

 

Uważam, że piękno tkwi w prostocie!

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Lokalny patriotyzm w nieco innym wydaniu

www.lowcytrendow.pl | 2014-08-07

Ciekawe projekty warto wspierać, a jednym z nich jest projekt Dawida, który podkreśla lokalny patriotyzm. Projekt odnajdziemy na serwisie PolakPotrafi.pl, który umożliwia finansowanie różnych kreatywnych idei.