Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

KlubWysokogorskiKatowice

KlubWysokogorskiKatowice

Katowice

Napisz wiadomość do Projektodawcy

40115 PLN z 30000 PLN

364 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

133%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.11.2014.

Pasja Gór - budujemy pomnik

Dodano: 26.10.2015, 11:22
KlubWysokogorskiKatowice
KlubWysokogorskiKatowice
Drodzy Darczyńcy,

Pragniemy zaprosić Was na uroczystość odsłonięcia pomnika poświęconego tragicznie zmarłym w górach członkom Klubu Wysokogórskiego w Katowicach. Odbędzie się ona 28 października na terenie Parku Kościuszki w Katowicach, w sąsiedztwie znajdującego się tam kościoła pw. Świętego Michała Archanioła.

Uroczystość ta będzie zwieńczeniem naszych, trwających od wielu lat, starań o godne upamiętnienie ośmiu naszych bliskich i przyjaciół, którym nie dane było wrócić z gór do domu. Nie udałoby się nam doprowadzić tego przedsięwzięcia do końca, gdyby nie życzliwość, zaangażowanie, a także materialna pomoc wielu osób z całego kraju. Tych, którzy załatwiali niezbędne formalności związane z budowę pomnika, tych, którzy w różny sposób nagłaśniali tę inicjatywę oraz tych wreszcie, którzy wsparli ją finansową. Mamy nadzieję, że dane nam będzie osobiście podziękować im wszystkim podczas odsłonięcia pomnika w Katowicach.

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 17.45 i trwać będzie do ok. godz. 18.30. Następnie o godz. 19 w kościele pw. Świętego Michała Archanioła odbędzie się tradycyjne nabożeństwo w intencji tragicznie zmarłych alpinistów Klubu Wysokogórskiego w Katowicach.

Z Taternickim pozdrowieniem
Klub Wysokogórski w Katowicach
Dodano: 12.02.2015, 15:54
KlubWysokogorskiKatowice
KlubWysokogorskiKatowice
Udało się! Ostatnie nagrody wysłane! Choć było to nie lada wyzwanie i kosztowało całkiem sporo pracy to była to dla nas prawdziwa przyjemność! Każda nagroda to przecież WASZE wsparcie dla projektu i WASZE osobiste zaangażowanie. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy!!!
PS Jeśli ktoś nie otrzymał jeszcze nagrody, piszcie do nas :)
Dodano: 05.01.2015, 21:19
KlubWysokogorskiKatowice
KlubWysokogorskiKatowice
Z powodu braku odpowiedzi na maile proszące o podanie adresów do wysyłki nagród od wielu darczyńców, nagrody będą wysyłane w najbliższą środę.
Osoby, które dotychczas nie przesłały adresu otrzymają swoje nagrody w drugiej turze kiedy zbierzemy odpowiednią liczbę paczek do wysyłki.
Liczymy, że w styczniu wszystkie nagrody zostaną rozesłane i dostarczone pod właściwe adresy.
Przy okazji apelujemy, o przesyłanie na adres pasjagor@kw.katowice.pl adresów bądź innych brakujących danych, do osób, które jeszcze tego nie uczyniły.

Za opóźnienie (nie wynikające z naszej złej woli) bardzo przepraszamy.
Pozdrawiamy :)
Dodano: 05.01.2015, 21:11
  Marcin Brzozowski
Marcin Brzozowski
ale przed ktorymi swietami ....
Dodano: 16.12.2014, 16:05
KlubWysokogorskiKatowice
KlubWysokogorskiKatowice
Pracujemy nad tym by wysłać nagrody jeszcze przed świętami lecz przy tej ilości osób są nikłe szanse się wyrobić. Z góry przepraszamy za tak długi okres oczekiwania.
Robimy co w naszej mocy by jak najszybciej wysłać wszystko do Was.
Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości życząc przy okazji Wesołych i Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia :)
Dodano: 16.12.2014, 13:04
  Marcin Brzozowski
Marcin Brzozowski
czy bedzie szansa na nagrody przed swietami jeszcze ?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.11.2014 23:11