Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

papamili

papamili

Zielona Góra, Polska

Papa Mili to produkty dla najmłodszych odbiorców. Tworzone przez rodziców na etacie, intuicyjnie, na podstawie własnych doświadczeń.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

356 PLN z 4000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

8%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.12.2016.

Książeczki kontrastowe dla najmłodszych 0+ - Handmade

O projekcie

     Cel projektu:

     Wprowadzenie na rynek książeczek kontrastowych Papa Mili 0+ z serii "Czarne i      Białe". Zbieramy na wydruk 250 sztuk serii składającej się z 4 książeczek:

     Moje pierwsze kształty
     Moje pierwsze zwierzątka
     Moje pierwsze przedmioty
     Moje pierwsze owoce i warzywa

 

    "Czarne i Białe" to książeczki dedykowane najmłodszym czytelnikom - od pierwszych dni życia. Czarno-białe ilustracje są doskonałą zabawą dla Maluchów w pierwszym okresie ich życia. Książeczki mają za zadanie pomóc dziecku poznawać podstawowe kształty, ćwiczyć wzrok, skupiać uwagę i poznawać nowy świat. Ilustracje zostały dobrane w taki sposób, aby nie męczyć małego umysłu dziecka.

Na rynku jest dużo produktów tego typu, ale są tworzone szablonowo przez grafików, na zlecenie wydawnictw. Prawie wszystkie mają grupę docelową 3m+ lub 6m+. Producenci piszą o książeczkach kontrastowych czarno-białych, a i tak umieszczają tam kolorowe ilustracje z banków zdjęć. Produktu taki jak nasz, z grupą wiekową 0+ nie ma na rynku. 

W naszych książeczkach nie znajdziesz kangura, czy kokosów. Znajdziesz te rzeczy/przedmioty, które Twoje dziecko zobaczy tutaj w Polsce, a nie Afryce, Azji, czy na innej wyspie :) Jest to produkt 100% polski. 

Zespół Papa Mili: 
Jestem Ja (Papa Mili) Bartosz Łajca, pomysłodawca, twórca i autor. Jest moja żona, która pomaga i daje wskazówki. Rodzice rocznej Mileny, którzy tworzą na podstawie własnych doświadczeń i przeżyć. Pomagają: psycholodzy, neropsycholodzy oraz szkoły rodzenia oraz wiele innych osób, które wspierają nasz pomysł.

Co wyróżnia nasz produkt:
Ekologia - wszystkie książeczki drukowane są przy użyciu barwników pochodzenia naturalnego, dopuszczonego do kontaktu z żywnością - SĄ BEZPIECZNE. Nie wykorzystujemy farb, które mogą zawierać ołów, czy inne metale ciężkie i nigdy nie będziemy. Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, nawet jeżeli idą za tym koszty obniżenia produkcji. 

Ręczne wykończenie - każda książeczka jest ręcznie wykańczana. Sami zaokrąglamy narożniki, sami pakujemy produkt i składamy do niego ekologiczne kartoniki. 

Grupa wiekowa 0+ - Dziecko w pierwszych miesiącach życia widzi jedynie czarno-białe, wyraźne kształty. Kolory zaczyna widzieć dopiero w późniejszym etapie życia. Nasze książeczki są czarno-białe i tylko czarno-białe. Są jednym z nielicznych produków dla noworodków. 

Tak wygląda jedna z okładek naszych książeczek :) 

Kolejne cene akcji:
Wiemy, że nasz produkt jest dobry. Wraz z nim powstaną inne tego typu, m.in: Ocharniacze kontrastowe do łożeczka dla dzieciaków 3m+, karty kontrastowe, karty do zawieszenia nad łożeczkiem. 

Dlaczego finansowanie:
Jest to start-up. My wiemy, że mamy dobry produkt, wiemy, że jest zainteresowanie nim, wiemy, że szkoły rodzenia chętnie będą go promowały, ale nie mamy funduszy na rozreklamowanie produktu i dotarcie do większej ilości rodziców. Ze względu na zastosowaną technologię i ekologię druku, koszty produkcji nie maleją wraz z nakładem. Nie zlecamy i nigdy nie zlecimy druku w Chinach. 

Kontakt i strony:
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.papamili.pl
Zapraszamy także na naszego Facebooka: FB/papamilipl
Oraz Instagram: @papa.mili

Działamy powoli, bez pośpiechu, ale mamy cel: Zarazić naszymi książeczkami jak najwięcej młodych i przyszłych mam do Świąt Bożego Narodzenia :) 

 

Dziękujemy za wsparcie i zainteresowanie :) 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.12.2016 18:06