Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

PAMPELUNA

PAMPELUNA

Koszalin, Polska

Pampeluna powstała 07.07.07 w Krakowie. Bardzo dynamicznie rozwijająca się grupa muzyczna z Koszalina. Zespół charakteryzuje aż 3 charyzmatycznych wokalistów, którzy śpiewają po hiszpańsku! Koncerty przepełnione są energią, uśmiechem, spontanicznością, a także dobrym fundamentalnym brzmieniem ciężkich gitar. Skład zespołu tworzą: KOLIN, EMO, JULIA, RODZYN i FINISZ.

2 kwietnia 2010 roku, ukazała się debiutancka płyta zespołu- "La Curva", a w lipcu zespół wystąpił na głównej scenie Przystanku Woodstock. W 2013 roku ukazał się album "777", wydany przez METAL MIND Production.
W 2017 roku zespół obchodzi 10 lecie, z tej okazji chce wydać trzecią płytę studyjną.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7504 PLN z 6666 PLN

61 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 18.09.2017 22:10

10 LAT PAMPELUNY! 3-cia PŁYTA!

O projekcie

 

 

 

 

PAMPELUNA w lipcu 2017 roku obchodzi 10-lecie swojego założenia. Przygotowując się do tej rocznicy, intensywnie pracowaliśmy nad stworzeniem materiału na naszą kolejną studyjną płytę. Efektem naszej pracy są nagrania gotowe do wydania. Celem tego projektu, jest zebranie funduszy na wydanie trzeciego albumu zespołu PAMPELUNA w postaci płyty CD. W związku z tym, chcielibyśmy zaproponować Tobie wzięcie udziału w tym wydawnictwie, a tym samym danie możliwości zapoznania się z naszą twórczością szerszej publiczności.

Crowdfunding jest realną formą wsparcia dla zespołu od jego fanów i przyjaciół. W dzisiejszych bardzo trudnych dla branży muzycznej czasach taka interakcja pomaga zespołom osiągać założone cele.

Wasze wsparcie zostanie oczywiście nagrodzone!
Jeśli wspomożecie nasz projekt, to jesienią światło dzienne ujrzy nowy album Pampeluny - Bunt. Posiadamy już materiał oddany postprodukcji. Chcielibyśmy przedstawić go Wam jako album wydany na płycie CD. Chcemy także nagrać teledyski do piosenek singlowych oraz wyruszyć w trasę koncertową. Pomożesz? Musi się udać!

 

Pampeluna to pięciu optymistycznych facetów, kochających muzykę. Staramy się traktować ją jako dobrą zabawę i dlatego nasze koncerty przepełnia ogromna ilość pozytywnej energii. Każdy z nas jest inny: matematyk, inżynier, rzeźbiarz, tatuażysta i nauczyciel historii. Każdy z nas jest też z zupełnie innej bajki muzycznej, czego efektem jest dźwiękowa mieszanka wybuchowa.

 

 

Arek "Julia" Pater - gitara/wokal 

"Metal metal metal! Metal i wilczury!"

 

 Emil "Emo" Bajer - bas/wokal

"Metal metal metal! Metal i dziary!"

   Mateusz "Finisz" Redlarski - gitara/wokal
"Metal metal metal! Metal i całki!"
   Adrian "Rodzyn" Rozenkiewicz - gitara/wokal
"Metal metal metal! Metal i statki!"
   Adam "Kolin" Szkoda - perkusja
"Metal metal metal! Metal i mięso!"

We własnym zakresie udało nam się zebrać środki na nagranie płyty w dobrym studio. Dysponujemy zatem materiałem muzycznym zarejestrowanym i zrealizowanym na gotowo. Jest to kilkanaście utworów o mocno rockowym charakterze i ogromnej dawce pozytywnej energii. Dzięki Wam chcielibyśmy wyprodukować nasze dźwięki na fizycznym nośniku- w postaci płyty CD. Jeżeli fundusze jakie uda nam się zebrać będą większe, niż te które są niezbędne do wydania płyty, specjalnie dla Was nakręcimy teledysk promujący tą płytę.

Pierwszym celem naszej akcji jest uzbieranie kwoty 6.666 zł. Taka kwota pozwoli na to, aby materiał znalazł się na fizycznie wyprodukowanych nośnikach CD. Album będzie ozdobiony zawodowym projektem graficznym, który sprawi, że oprócz Waszych uszu, będą cieszyły się także oczy!

Jeżeli wsparcie pierwszego stopnia to dla Was zbyt małe wyzwanie, możemy przekroczyć razem próg drugi – 150% założonej kwoty. Ile to w złotówkach? 9.999 zł. Taka kwota pozwoli oprócz wydania płyty zrealizować oficjalny teledysk, który zostanie opublikowany w serwisie YouTube.

Jeden klip to za mało? Ok, zatem przedstawiamy Wam próg trzeci! Jeśli wsparcie projektu wyniesie 200%, czyli 13.332zł, zrealizujemy drugi teledysk promujący nowy album! Bonusowo zorganizujemy specjalny koncert urodzinowy – X lat Pampeluny!

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wiktor Daraszkiewicz - Proletaryat

Pampeluna i Proletaryat cztery lata temu wspólnie zagrali trasę po Polsce. Jako gitarzysta Proletaryatu miałem okazję poznać chłopaków i zobaczyć jak radzą sobie na scenie. Przyznam, że robią to dobrze - kawał dobrego rockenrola. Ostatnio słuchałem nowo nagranych kawałków Pampeluny i się nie zawiodłem, dalej jest energia i muzycznie zespół się rozwija. Cieszę się, że moi młodsi koledzy znów są i nagrywają. Pampeluna znowu ostro do przodu!!! Polecam zespół wszystkim fanom mocnego grania.

Jacek Barzycki - Gdzie Cikwiaty

Pampeluna używa języka hiszpańskiego, co jest ich znakiem firmowym, ale nie jest to muzyka flamenco, raczej potężny numetalowy kop rogiem byka w przyrodzenie. Od pierwszych taktów zmuszają do tupania czołem w stół. Pojawia się jednak też kilka słów w języku polskim. Numer wpadający w ucho żeby ogłuszyć, tekst o zabarwieniu moralizatorskim. Znakomita brzmieniowo nadbałtycka Corrida.

Adrian Adamowicz - Polskie Radio Koszalin

Zawiesista, wręcz gęsta, ale jak spróbujesz klarowna w smaku. Doprawiona pasją, emocjami i naturalnymi przyprawami, zbieranymi wiele nocy, które witał świt. Jedyna w swoim rodzaju, zabierająca wszystkie zmysły w podróż po Naszym Teraz. Czy to moja ulubiona zupa gulaszowa? Nie! To nowa muzyka zespołu...


 • Wsparcie nas kwotą 5zł - będzie bardzo miłym gestem z Twojej strony, który odwzajemnimy przesłanym od nas mailowym podziękowaniem oraz szczerym uśmiechem.
 • Wsparcie kwotą 10 zł - Prześlemy Tobie na maila specjalny Dyplom PDF wraz z podziękowaniem.
 • Wsparcie kwotą 20 zł - Otrzymasz zdjęcie całego zespołu opatrzone autografami i dedykacją.
 • Wspierając nas wpłatą 25 zł - Otrzymasz zaproszenie na koncert organizowany przez zespół, w wybranym przez Ciebie miejscu.

 • Przelewając 30 zł - Otrzymasz od nas utwór MP3 z dedykacją tylko dla Ciebie.
 • Wpłacając kwotę 39 zł - Otrzymasz od nas podwójne zaproszenie na koncert zespołu Pampeluna podczas trasy promującej album w wybranym przez Ciebie miejscu.

 • Pomagając nam kwotą 40 zł - Wybierz jedną z dwóch płyt, które wydaliśmy "La Curva" , "777", powędruje do Ciebie razem z autografami.

 • Jeśli wpłacisz 45 zł - Otrzymasz od nas przedpremierowo album PAMPELUNA BUNT, z dedykacją i autografami członków zespołu.

 • W zamian za wpłatę w wysokości 55 zł – Otrzymasz czapkę z logiem zespołu

                    

 • Za wsparcie w wysokości 69 zł - Otrzymasz oficjalną koszulkę zespołu PAMPELUNA w wybranym przez Ciebie kolorze, bonus: na koszulce znajdzie się Twoje imię!

 

 • Za kwotę wsparcia w wysokości 80 zł - Otrzymasz Zestaw Fana I: Czapka z logo + album BUNT. Wybierając ten zestaw oszczędzasz 20 zł.

 • Kwota w sparcia w wysokości 95 zł zapewni Ci - Zestaw Fana II- oficjalną koszulkę zespołu w wybranym kolorze + album BUNT.

 • Za wsparcie kwotą 150 zł - Otrzymasz podpisany przez zespół (wraz z dedykacją) album BUNT, a Twoje imię i nazwisko znajdzie się na karcie sponsorów dołączonej do płyty.
 • Kwota wsparcia wysokości 160 zł - Oferujemy Tobie filmik okolicznościowy na dowolną okazję nagrany specjalnie dla Ciebie.
 • Wsparcie kwotą 200 zł - Otrzymasz naciąg perkusyjny Adama "Kolina" Szkody wykorzystany podczas nagrań partii perkusyjnych, wraz z dedykacją, podpisany przez członków zespołu.
 • Za kwotę wsparcia w wysokości 220 zł - Otrzymasz bluzę Pampeluna z własnym imieniem. Dołącz do naszej rodziny!

 •  Za wsparcie w wysokości 300 zł - Wspólna próba z zespołem wraz z nauką gry na wybranym instrumencie.
 • Jeśli wpłacisz 400 zł - spędzisz z nami wieczór niezapomniany wieczór przy najlepszej pizzy w mieście.
 • Za wsparcie w wysokości 500 zł - Zostań "gwiazdą"! oferujemy Ci gościnny udział w oficjalnym teledysku zespołu + Twoje imię i nazwisko znajdzie się na karcie sponsorów w albumie.
 • Za kwotę wsparcia w wysokości 750 zł - Zabierzemy Cię na wybrany weekend koncertowy naszym busem. Poczuj klimat trasy koncertowej od podszewki. Zostań członkiem naszej ekipy!
 • Wsperając nas kwotą 800 zł - Logo twojej firmy znajdzie się na płycie + Twoje imię i nazwisko widnieć będzie na karcie sponsorów.
 • Za wsparcie kwotą 1000 zł - Otrzymujesz Pakiet Promo: bluza z Twoim imieniem + koszulka + czapka + płyta BUNT + DOŻYWOTNIA wejściówka na wszystkie nasze indywidualne koncerty + Twoje imię i nazwisko na karcie sponsorów umieszczonej w albumie.

 • Wpłacając kwotę 4000 zł - zagramy dla ciebie koncert w wybranym miejscu w Polsce!

PAMPELUNA na Facebooku

Oficjalny kanał na YouTube