Dołącz do naszej społeczności!

Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

Kategoria - Sport

105%

Postęp

8464 zł

Mamy już

Udany!

Status

O projekcie

CEL PROJEKTU

Zbiórka Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

Celem projektu jest zebranie środków na sfinansowanie wyjazdu Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet na Mistrzostwa Europy w paintballu sportowym w Bitburgu (Niemcy) 20-22 maja 2016 roku. Jest to zarazem także rok Mistrzostw Świata w tej dyscyplinie.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Paintballowa Reprezentacja Polski Kobiet reprezentuje nasz kraj nieprzerwanie od 2012 roku. W 2012 roku polska drużyna narodowa kobiet zajęła 4 miejsce, w roku 2013 również 4 miejsce, w 2014 - 6 miejsce a w 2015 ponownie 4 miejsce. W tym roku chcemy walczyć o podium!

KIM JESTEŚMY?

Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

W tym roku drużynę tworzy 6 dziewczyn z całej Polski, które zostały wybrane podczas ogólnopolskich eliminacji aby reprezentować nasz kraj. Wszystkie dziewczyny na co dzień grają w różnych drużynach w Polskiej Lidze Paintballowej.

Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

Do tej pory reprezentowałyśmy Polskę nieprzerwanie od 2012 roku. W zeszłym roku wywalczyłyśmy IV miejsce Mistrzostw Europy, w tym roku celujemy na podium :) W tym roku w Polskę reprezentować będą:

Zbiórka Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016Zbiórka Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016Zbiórka Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

Ania - kapitan (Opole)                    Wiola (Katowice)        Dominika (Warszawa)

Kampania crowdfundingowa Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 Ola (Bieruń)                         Julka (Toruń)                   Ewa (Zambrów)

Zbiórka Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016Mariusz - trener Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet (Bieruń)

Tworzymy drużynę złożoną z osób pochodzących z różnych części Polski. Najstarsza zawodniczka ma 33 lata, a najmłodsza niespełna 16. Pomimo dzięlących nas kilometrów czy różnic wiekowych tworzymy zgrany zespół, który nie tylko wspólnie rozgrywa mecze, ale także świetnie potrafi się dogadywać poza boiskiem. Wspólne treningi i przygotowania od kilku lat spowodowały, że jesteśmy dla sebie kimś więcej niż tylko koleżanką z drużyny.
Dominika na codzień spełnia się jako grafik. Nigdy nie przegapia treningów na siłowni ani najnowszego filmu z boskim Leo. Kocha szybką jazdę samochodem i chodzenie w klapkach. Wakacje spędza wpięta w deskę lub rower. Ola pracuje w branży medycznej, prowadzi także firmę eventową i oprócz paintballa trenuje crossfit. Julka na codzień chodzi do 3 klasy gimnazjum, pilnie się uczy i rozwija swoje pasje sportowe: paintball oraz crossfit. Ania pracuje przy ogólnopolskim projekcie oświatowym, uwielbia góry a także kocha sport, któremu poświęca swój wolny czas. Uwielbia jeść owoce granatu i chodzić na saunę. Wiola na codzień zajmuje się upiększaniem kobiecych dłoni w swoim studio stylizacji paznokci. Oprócz paintballa trenuje także pole dance. Ewa przygotowuje się do matury. Bardzo dzielnie pomaga mamie w prowadzeniu gospodarstwa. Nasz trener Mariusz pracuje w kompanii piwowarskiej. Bardzo lubi jeździć na rowerze i uwielbia piesze wycieczki górskie.

NASZ SUKCES JEST MOŻLIWY TYLKO Z WASZĄ POMOCĄ!!!

Jak to w sporcie bywa, wyjazd na zawody wiąże się z kosztami. Dlatego zapraszamy do współpracy i zachęcamy do aktywnego wspierania naszej Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet. W zamian za pomoc do zgarnięcia atrakcyjne nagrody i nasza dozgonna wdzięczność :D

DLACZEGO CROWDFUNDING NA POLAKPOTRAFI.PL ?

Postanowiliśmy prosić Was o pomoc bo wierzymy, że dzięki niej również w tym roku pojedziemy reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy. CROWDFUNDING naszym zdaniem to najlepsza metoda dotarcia do dużej grupy odbiorców i małymi krokami zrealizowanie wielkiego celu. Wspierając nas sami decydujecie ile przeznaczyć na sponsoring dla nas według własnego uznania. W zamian za wsparcie mamy dla Was coś co lubicie, co Wam się podoba lub jest pamiątką, przypominającą o tym, że jesteście częścią projektu Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet Bitburg 2016. Pamiętajcie, że za naszym sukcesem kryje się Wasze wsparcie. Każda pomoc jest dla nas bezcenna i przybliża nas do realizacji projektu.

NASZA LIGA

Na co dzień każda reprezentantka jest zawodniczką drużyny grającej w Polskiej Lidze Paintballowej (PLP).

PLP działa w strukturach:

- Europejskiej Federacji Paintballowej (EPBF)

- Paintball Millennium Series 

- World Paintball Organization (WPBO)

Kampania crowdfundingowa Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016Zbiórka Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

O PAINTBALLU SPORTOWYM

Paintball sportowy to zespołowa, dynamiczna i  widowiskowa gra, w której rolę odgrywa współpraca całej drużyny oraz taktyka i strategia nakreślona przez trenera. W sportowej odmianie paintballa szczególnie ważne jest bezpieczeństwo zawodników i sędziów, a także zasady Fair Play. Środowisko zawodników paintballowych w Polsce jest bardzo zżyte i współpracuje ze sobą bez względu na przynależność klubową czy miasto zamieszkania.

Na całym świecie obecnie czynnie w paintball gra ponad 5 milionów ludzi :)

TROCHĘ ZASAD

Kampania crowdfundingowa Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

POLE DO GRY to otoczone siatką boisko trawiaste lub pokryte specjalną wykładziną z dmuchanymi przeszkodami o różnych rozmiarach i kształtach. Przeszkody ustawione są w odbiciu lustrzanym.

ROZGRYWKA to dwie 5-cio osobowe drużyny, grające naprzeciwko siebie. Celem jest zdobycie bazy przeciwnika. W zależności od rodzaju zawodów gra się do 4 lub 5 punktów w określonym czasie.

SĘDZIOWANIE prowadzi 10 sędziów obecnych w czasie rozgrywki na polu.

WYJAZD, CZYLI  DŁUUUUGA PODRÓŻ

Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

Wyjazd na mistrzostwa to bardzo długa podróż, podczas której oprócz kanapek towarzyszą nam zawsze bardzo dobre humory. Dzięki zaprzyjaźnionej drużynie paintballowej, która już po raz drugi użycza nam busa możemy podróżować w komfortowych warunkach i skupić się na nadchodzących rozgrywkach. Łącznie w jedną stronę przemierzamy blisko 1000 km.

KOSZTY I WYDATKI

Koszt wyjazdu Reprezentacji na Mistrzostwa Europy to blisko 20 000 zł. Część tej kwoty pokrywają zawodniczki (lub ich rodzice), część wspierające nas drużyny i firmy a także Stowarzyszenie Polskiej Ligi Paintballowej. Własne finansowanie całości kosztów wyjazdu na mistrzostwa przekracza jednak nasze możliwości. Przy Waszej pomocy całość zebranej kwoty na polakpotrafi.pl będzie przeznaczona na wydatki związane z opłatą za paliwo, kosztami wpisowego na turniej, noclegami oraz farbą - kulkami na mecze.

Szczegółowy kosztorys brakującej sumy poniżej:

Paliwo = 1080 zł

Wpisowe na turniej = 3500 zł

Noclegi = 1680 zł

Kulki (15 kartonów) = 1950 zł

Brakująca kwota to ponad 8000 zł (dokładnie 8210 zł)

CEL ZOSTANIE OSIĄGNIĘTY JEŚLI:

Paintballowa Reprezentacja Polski Kobiet weźmie udział w Paintballowych Mistrzostwach Europy Kobiet w Bitburgu 2016 jeśli uzbieramy kwotę 8000 PLN.

Wszystkie zebrane pieniądze powyżej kwoty minimalnej projektu zostaną przeznaczone na rozwój Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet.

Wspieraj nasz udział w tegorocznych mistrzostwach! Pamiętaj, że dzięki Twojemu wsparciu możemy walczyć i z dumą reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej!

NAGRODY:

Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

 

 Wejściówka na siłownię ENERGYS w Sosnowcu

 

 

 Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016  Kampania crowdfundingowa Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016 Gadżety i zniżka 15% na zakupy w Lucky Boys Paintball Store

  Zbiórka Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

Koszulka legendarnej drużyny TON TON z autografami zawodników, zdobyta podczas Mistrzostw Europy w 2015 roku. Rozmiar XL

 

 

 

 

Kampania crowdfundingowa Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

 

Koszulka utytułowanej drużyny FRANKFURT SYNDICATE z autografami zawodników, zdobyta podczas Mistrzostw Europy w 2015 roku. Rozmiar S

 

 

 

Kampania crowdfundingowa Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

 

Aromatyczna kawa i pyszne ciacho do wyboru w najlepszej kawiarence w Dusznikach Zdroju Dzień Dobry Cafe (sprawdzone wielokrotnie, naprawdę pychaa!)

 

 

 

 

 Kampania crowdfundingowa Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016 

Voucher o wartości  400 zł na grę paintballową dla 10 osób na polu paintballowym w Bieruniu

 

 Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

Plakat drużyny HOUSTON HEAT z autografami zawodników i dedykacją dla Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet przywieziony z Mistrzostw Europy w 2015 roku. Format A1

 

Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016 Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 Samochodowy uchwyt na telefon

 

 

 

WSPIERAJĄ NAS:

Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

Ośrodek Szkoleniowo Rekreacyjny "Strzelnica"

https://www.facebook.com/OSRStrzelnica

 

 

Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

 

Paintball Wielkopolska

https://www.facebook.com/paintballwpoznaniu

 

Zbiórka Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

VIRST ARENA PAINTBALL

https://www.facebook.com/virstarena

 

Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

BIEDRONECZKI PAINTBALL TEAM

https://www.facebook.com/Biedroneczki.Paintball.Team

 

 

Kampania crowdfundingowa Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

Lucky Boys sklep paintballowy

https://www.facebook.com/luckyboyspaintball

 

Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

2easy Warsaw

https://www.facebook.com/2easy.warsaw

 

 

Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

CAR STUDIO TYCHY   

https://www.facebook.com/Car-Studio-Tychy-848561645178858/?fref=ts

 

Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

   ENERGYS Fitness & Wellness Sosnowiec

https://m.facebook.com/StudioFitnessEnergys/

 

 

 Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

  Restauracja Konspira,

Wrocław, Plac Solny 11

https://www.facebook.com/restauracjakonspira

 

Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016paintball-imprezy.pl

 

Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

 

Dzień Dobry Cafe Duszniki Zdrój

https://www.facebook.com/DzienDobryCafeDZ

 

 

Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

RehAN Usługi Fizjoterapeutyczne Andrzej Nawrot

https://www.facebook.com/masazpoznanPL

 

 

Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

Polska Liga Paintballowa

https://www.facebook.com/polskaligapaintballowa

 

 

WSZYSTKIM WSPIERAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Kampania crowdfundingowa Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

Kontakt i informacje o nas:

kontakt@prpk.pl

https://www.facebook.com/PaintballowaReprezentacjaPolskiKobiet

https://www.instagram.com/polishwomenspaintballteam/

 

 

83

Wspierających

8464 zł

Z całkowitej kwoty 8000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 05.05.2016

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Podziękowanie na Twoją skrzynkę mailową

3 Wspierających
Pozostało: 47 z 50

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Smycz LUCKY BOYS PAINTBALL STORE

3 Wspierających
Pozostało: 200 z 200

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Wejściówka na siłownię ENERGIS w Sosnowcu

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Podziękowanie i specjalne zdjęcie z dedykacją przesłane na Twoją skrzynkę mailową

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Galeria zdjęć prosto z boiska Paintballowych Mistrzostw Europy Kobiet z Bitburga 2016 przesłane na skrzynkę mailową ze specjalną dedykacją oraz podziękowaniem na oficjalnym funpage Reprezentacji.

9 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Imienny certyfikat wsparcia wystawiony przez Paintballową Reprezentację Polski Kobiet i przesłany pocztą

17 Wspierających
Pozostało: 4 z 5

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Kawa i pyszne ciacho w najlepszej kawiarence w Dusznikach Zdroju Dzień Dobry Cafe

https://www.facebook.com/DzienDobryCafeDZ

1 Wspierający
Pozostało: 8 z 10

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Samochodowy uchwyt na telefon

2 Wspierających
Pozostało: 8 z 10

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Samochodowy uchwyt na telefon

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Zdjęcie z autografami reprezentantek przesłane pocztą

9 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Kubek z nadrukiem WSPIERAM PAINTBALLOWĄ REPREZENTACJĘ POLSKI KOBIET

14 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 59 zł lub więcej!

15% jednorazowej zniżki na cały asortyment w LUCKY BOYS PAINTBALL STORE

https://www.facebook.com/luckyboyspaintball/?fref=ts

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Koszulka w wybranym przez Ciebie rozmiarze z nadrukiem WSPIERAM PAINTBALLOWĄ REPREZENTACJĘ POLSKI KOBIET

7 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 79 zł lub więcej!

Paintballowy gadżet niespodzianka prosto z Mistrzostw Europy

5 Wspierających
Pozostało: 1 z 4

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Mycie detailingowe wartości 100 zł MYCIE ZEWNETRZNE Tychy

https://www.facebook.com/Car-Studio-Tychy-848561645178858/?fref=ts

3 Wspierających
Pozostało: 8 z 10

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Podziękowanie oraz pamiątkowe zdjęcie z Mistrzostw Europy z autografami i specjalna dedykacją przesłane pocztą

2 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Voucher o wartości 400zł na grę paintballową dla 10 osób na polu paintballowym w Bieruniu

paintball-imprezy.pl

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 399 zł lub więcej!

Zdjęcie z logo Twojej firmy prosto z tegorocznych Paintballowych Mistrzostw Europy Kobiet Bitburg' 2016
przesłane na maila i pocztą.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 400 zł lub więcej!

Bluza Paintballowej Reprezentacji Polski w wybranym rozmiarze z Twoim nazwiskiem lub nazwą Twojej firmy

5 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 499 zł lub więcej!

Plakat drużyny HOUSTON HEAT z autografami zawodników i dedykacją dla Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet przywieziony z Mistrzostw Europy w 2015 roku. Format A1

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 999 zł lub więcej!

Koszulka drużyny FRANFURKT SYNDICATE rozmiar S z autografami zawodników

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 999 zł lub więcej!

Koszulka drużyny TON TON rozmiar XL z autografami zawodników

0 Wspierających

O Projektodawcy

Paintballowa Reprezentacja Polski Kobiet

Paintballowa Reprezentacja Polski Kobiet

Warszawa, Polska

Paintballowa Reprezentacja Polski Kobiet powstała w 2012 roku. Co roku do reprezentacji wybierane są zawodniczki z drużyn z całej Polski, grających w Polskiej Lidze Paintballowej.
W tym roku w skład reprezentacji wchodzą:
Ania (Opole)
Ola (Bieruń)
Wioletta (Katowice)
Julka (Toruń)
Dominika (Toruń/Warszawa)
Ewa (Zambrów)
Do tej pory nieprzerwanie reprezentowałyśmy Polskę w Paintballowych Mistrzostwach Europy. Naszym największym osiągnięciem jest zdobycie 4 miejsca w zeszłorocznej edycji Turnieju. Nie po raz pierwszy zdobyłyśmy 4 miejsce, jednak w zeszłym odniosłyśmy zwycięstwo w grupie m.im z poprzednim Mistrzem Europy – Norwegią, a także wygrałyśmy z Holandią, z którą przegrałyśmy rok wcześniej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: