Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paintballowa Reprezentacja Polski Kobiet

Paintballowa Reprezentacja Polski Kobiet

Warszawa, Polska

Paintballowa Reprezentacja Polski Kobiet powstała w 2012 roku. Co roku do reprezentacji wybierane są zawodniczki z drużyn z całej Polski, grających w Polskiej Lidze Paintballowej.
W tym roku w skład reprezentacji wchodzą:
Ania (Opole)
Ola (Bieruń)
Wioletta (Katowice)
Julka (Toruń)
Dominika (Toruń/Warszawa)
Ewa (Zambrów)
Do tej pory nieprzerwanie reprezentowałyśmy Polskę w Paintballowych Mistrzostwach Europy. Naszym największym osiągnięciem jest zdobycie 4 miejsca w zeszłorocznej edycji Turnieju. Nie po raz pierwszy zdobyłyśmy 4 miejsce, jednak w zeszłym odniosłyśmy zwycięstwo w grupie m.im z poprzednim Mistrzem Europy – Norwegią, a także wygrałyśmy z Holandią, z którą przegrałyśmy rok wcześniej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8464 PLN z 8000 PLN

83 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.05.2016.

Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

O projekcie

CEL PROJEKTU

Celem projektu jest zebranie środków na sfinansowanie wyjazdu Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet na Mistrzostwa Europy w paintballu sportowym w Bitburgu (Niemcy) 20-22 maja 2016 roku. Jest to zarazem także rok Mistrzostw Świata w tej dyscyplinie.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Paintballowa Reprezentacja Polski Kobiet reprezentuje nasz kraj nieprzerwanie od 2012 roku. W 2012 roku polska drużyna narodowa kobiet zajęła 4 miejsce, w roku 2013 również 4 miejsce, w 2014 - 6 miejsce a w 2015 ponownie 4 miejsce. W tym roku chcemy walczyć o podium!

KIM JESTEŚMY?

W tym roku drużynę tworzy 6 dziewczyn z całej Polski, które zostały wybrane podczas ogólnopolskich eliminacji aby reprezentować nasz kraj. Wszystkie dziewczyny na co dzień grają w różnych drużynach w Polskiej Lidze Paintballowej.

Do tej pory reprezentowałyśmy Polskę nieprzerwanie od 2012 roku. W zeszłym roku wywalczyłyśmy IV miejsce Mistrzostw Europy, w tym roku celujemy na podium :) W tym roku w Polskę reprezentować będą:

Ania - kapitan (Opole)                    Wiola (Katowice)        Dominika (Warszawa)

 Ola (Bieruń)                         Julka (Toruń)                   Ewa (Zambrów)

Mariusz - trener Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet (Bieruń)

Tworzymy drużynę złożoną z osób pochodzących z różnych części Polski. Najstarsza zawodniczka ma 33 lata, a najmłodsza niespełna 16. Pomimo dzięlących nas kilometrów czy różnic wiekowych tworzymy zgrany zespół, który nie tylko wspólnie rozgrywa mecze, ale także świetnie potrafi się dogadywać poza boiskiem. Wspólne treningi i przygotowania od kilku lat spowodowały, że jesteśmy dla sebie kimś więcej niż tylko koleżanką z drużyny.
Dominika na codzień spełnia się jako grafik. Nigdy nie przegapia treningów na siłowni ani najnowszego filmu z boskim Leo. Kocha szybką jazdę samochodem i chodzenie w klapkach. Wakacje spędza wpięta w deskę lub rower. Ola pracuje w branży medycznej, prowadzi także firmę eventową i oprócz paintballa trenuje crossfit. Julka na codzień chodzi do 3 klasy gimnazjum, pilnie się uczy i rozwija swoje pasje sportowe: paintball oraz crossfit. Ania pracuje przy ogólnopolskim projekcie oświatowym, uwielbia góry a także kocha sport, któremu poświęca swój wolny czas. Uwielbia jeść owoce granatu i chodzić na saunę. Wiola na codzień zajmuje się upiększaniem kobiecych dłoni w swoim studio stylizacji paznokci. Oprócz paintballa trenuje także pole dance. Ewa przygotowuje się do matury. Bardzo dzielnie pomaga mamie w prowadzeniu gospodarstwa. Nasz trener Mariusz pracuje w kompanii piwowarskiej. Bardzo lubi jeździć na rowerze i uwielbia piesze wycieczki górskie.

NASZ SUKCES JEST MOŻLIWY TYLKO Z WASZĄ POMOCĄ!!!

Jak to w sporcie bywa, wyjazd na zawody wiąże się z kosztami. Dlatego zapraszamy do współpracy i zachęcamy do aktywnego wspierania naszej Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet. W zamian za pomoc do zgarnięcia atrakcyjne nagrody i nasza dozgonna wdzięczność :D

DLACZEGO CROWDFUNDING NA POLAKPOTRAFI.PL ?

Postanowiliśmy prosić Was o pomoc bo wierzymy, że dzięki niej również w tym roku pojedziemy reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy. CROWDFUNDING naszym zdaniem to najlepsza metoda dotarcia do dużej grupy odbiorców i małymi krokami zrealizowanie wielkiego celu. Wspierając nas sami decydujecie ile przeznaczyć na sponsoring dla nas według własnego uznania. W zamian za wsparcie mamy dla Was coś co lubicie, co Wam się podoba lub jest pamiątką, przypominającą o tym, że jesteście częścią projektu Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet Bitburg 2016. Pamiętajcie, że za naszym sukcesem kryje się Wasze wsparcie. Każda pomoc jest dla nas bezcenna i przybliża nas do realizacji projektu.

NASZA LIGA

Na co dzień każda reprezentantka jest zawodniczką drużyny grającej w Polskiej Lidze Paintballowej (PLP).

PLP działa w strukturach:

- Europejskiej Federacji Paintballowej (EPBF)

- Paintball Millennium Series 

- World Paintball Organization (WPBO)


O PAINTBALLU SPORTOWYM

Paintball sportowy to zespołowa, dynamiczna i  widowiskowa gra, w której rolę odgrywa współpraca całej drużyny oraz taktyka i strategia nakreślona przez trenera. W sportowej odmianie paintballa szczególnie ważne jest bezpieczeństwo zawodników i sędziów, a także zasady Fair Play. Środowisko zawodników paintballowych w Polsce jest bardzo zżyte i współpracuje ze sobą bez względu na przynależność klubową czy miasto zamieszkania.

Na całym świecie obecnie czynnie w paintball gra ponad 5 milionów ludzi :)

TROCHĘ ZASAD

POLE DO GRY to otoczone siatką boisko trawiaste lub pokryte specjalną wykładziną z dmuchanymi przeszkodami o różnych rozmiarach i kształtach. Przeszkody ustawione są w odbiciu lustrzanym.

ROZGRYWKA to dwie 5-cio osobowe drużyny, grające naprzeciwko siebie. Celem jest zdobycie bazy przeciwnika. W zależności od rodzaju zawodów gra się do 4 lub 5 punktów w określonym czasie.

SĘDZIOWANIE prowadzi 10 sędziów obecnych w czasie rozgrywki na polu.

WYJAZD, CZYLI  DŁUUUUGA PODRÓŻ

Wyjazd na mistrzostwa to bardzo długa podróż, podczas której oprócz kanapek towarzyszą nam zawsze bardzo dobre humory. Dzięki zaprzyjaźnionej drużynie paintballowej, która już po raz drugi użycza nam busa możemy podróżować w komfortowych warunkach i skupić się na nadchodzących rozgrywkach. Łącznie w jedną stronę przemierzamy blisko 1000 km.

KOSZTY I WYDATKI

Koszt wyjazdu Reprezentacji na Mistrzostwa Europy to blisko 20 000 zł. Część tej kwoty pokrywają zawodniczki (lub ich rodzice), część wspierające nas drużyny i firmy a także Stowarzyszenie Polskiej Ligi Paintballowej. Własne finansowanie całości kosztów wyjazdu na mistrzostwa przekracza jednak nasze możliwości. Przy Waszej pomocy całość zebranej kwoty na polakpotrafi.pl będzie przeznaczona na wydatki związane z opłatą za paliwo, kosztami wpisowego na turniej, noclegami oraz farbą - kulkami na mecze.

Szczegółowy kosztorys brakującej sumy poniżej:

Paliwo = 1080 zł

Wpisowe na turniej = 3500 zł

Noclegi = 1680 zł

Kulki (15 kartonów) = 1950 zł

Brakująca kwota to ponad 8000 zł (dokładnie 8210 zł)

CEL ZOSTANIE OSIĄGNIĘTY JEŚLI:

Paintballowa Reprezentacja Polski Kobiet weźmie udział w Paintballowych Mistrzostwach Europy Kobiet w Bitburgu 2016 jeśli uzbieramy kwotę 8000 PLN.

Wszystkie zebrane pieniądze powyżej kwoty minimalnej projektu zostaną przeznaczone na rozwój Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet.

Wspieraj nasz udział w tegorocznych mistrzostwach! Pamiętaj, że dzięki Twojemu wsparciu możemy walczyć i z dumą reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej!

NAGRODY:

 

 

 Wejściówka na siłownię ENERGYS w Sosnowcu

 

 

    Gadżety i zniżka 15% na zakupy w Lucky Boys Paintball Store

 

 

 

Koszulka legendarnej drużyny TON TON z autografami zawodników, zdobyta podczas Mistrzostw Europy w 2015 roku. Rozmiar XL

 

 

 

 

 

 

Koszulka utytułowanej drużyny FRANKFURT SYNDICATE z autografami zawodników, zdobyta podczas Mistrzostw Europy w 2015 roku. Rozmiar S

 

 

 

 

 

Aromatyczna kawa i pyszne ciacho do wyboru w najlepszej kawiarence w Dusznikach Zdroju Dzień Dobry Cafe (sprawdzone wielokrotnie, naprawdę pychaa!)

 

 

 

 

  

Voucher o wartości  400 zł na grę paintballową dla 10 osób na polu paintballowym w Bieruniu

 

 

Plakat drużyny HOUSTON HEAT z autografami zawodników i dedykacją dla Paintballowej Reprezentacji Polski Kobiet przywieziony z Mistrzostw Europy w 2015 roku. Format A1

 

 

 Samochodowy uchwyt na telefon

 

 

 

WSPIERAJĄ NAS:

 

Ośrodek Szkoleniowo Rekreacyjny "Strzelnica"

https://www.facebook.com/OSRStrzelnica

 

 

 

 

Paintball Wielkopolska

https://www.facebook.com/paintballwpoznaniu

 

 

VIRST ARENA PAINTBALL

https://www.facebook.com/virstarena

 

 

BIEDRONECZKI PAINTBALL TEAM

https://www.facebook.com/Biedroneczki.Paintball.Team

 

 

 

Lucky Boys sklep paintballowy

https://www.facebook.com/luckyboyspaintball

 

2easy Warsaw

https://www.facebook.com/2easy.warsaw

 

 

 

CAR STUDIO TYCHY   

https://www.facebook.com/Car-Studio-Tychy-848561645178858/?fref=ts

 

   ENERGYS Fitness & Wellness Sosnowiec

https://m.facebook.com/StudioFitnessEnergys/

 

 

 

  Restauracja Konspira,

Wrocław, Plac Solny 11

https://www.facebook.com/restauracjakonspira

 

paintball-imprezy.pl

 

 

 

Dzień Dobry Cafe Duszniki Zdrój

https://www.facebook.com/DzienDobryCafeDZ

 

 

 

RehAN Usługi Fizjoterapeutyczne Andrzej Nawrot

https://www.facebook.com/masazpoznanPL

 

 

 

Polska Liga Paintballowa

https://www.facebook.com/polskaligapaintballowa

 

 

WSZYSTKIM WSPIERAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Kontakt i informacje o nas:

kontakt@prpk.pl

https://www.facebook.com/PaintballowaReprezentacjaPolskiKobiet

https://www.instagram.com/polishwomenspaintballteam/

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.05.2016 21:09