Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

alicja.bylicka

alicja.bylicka

Parczew, Polska

Cześć! Mam na imię Alicja i jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego, a dokładniej komunikacji wizerunkowej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1165 PLN z 700 PLN

45 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

166%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.06.2018.

Otwieramy dziecięce umysły

O projekcie

 

Nazywam się Alicja, mieszkam we Wrocławiu i właśnie zostałam Wspomagaczem Kreatywności. Brzmi fajnie i ciekawie? Ty też możesz nim zostać! Przyłącz się do mnie i pomóż obudzić zapał, zaangażowanie i twórczość w dziecięcych umysłach. 

 

Jak powiedział Frank Zappa: „Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.”                    

Pomóżmy więc wspólnie dzieciom z Zespołu Placówek Szkolnych w Przewłoce, wsi w województwie lubelskim, otworzyć ich umysły. 

Chociaż to mała społeczność uczniowska, to jakże fajna – ciekawa świata, pełna marzeń, talentów i energii do działania. Warto więc dać im coś od siebie, nawet jeśli nie jesteśmy stąd czy ich nie znamy.

 

 

Celem projektu jest zebranie pieniędzy na szeroko rozumiane kreatywne zabawki. Chcę zakupić różne pomoce edukacyjne, które pozwolą dzieciom pobudzić drzemiące w nich pokłady świetnych pomysłów.

 

Kreatywność i jej rozwój u najmłodszych jest bardzo ważny w trakcie całego ich dorastania. Powstają już nawet specjalne programy dla dzieci uczące je niesztampowego myślenia, skutecznej komunikacji i umiejętności pracy w zespole oraz prezentowania efektów swoich działań. Warto jednak zacząć od przyjemnej zabawy w przedszkolu, która też może być bardzo efektywna dla rozwoju.

 

Takie pomoce jak na przykład ciastolina, plastelina i modelina czy piasek kinetyczny pozwolą ulepić dzieciom swoje marzenia. Kolorowe pisaki czy ozdobne papiery zostaną wykorzystane nie tylko do przygotowania kartek na świąteczne kiermasze, ale także do rozwoju wyobraźni i umiejętności plastycznych.  Taki niezbędnik plastyczny będzie również doskonałym wsparciem dla działającego przy szkole koła wolontariuszy, które przygotowuje różne prace na kiermasze dobroczynne i bierze udział w akcjach na rzecz potrzebujących.

 

Wierzę, że z Waszą pomocą jeszcze przed końcem czerwca, przed końcem roku szkolnego, kreatywne zabawki trafią do szkoły i zaczarują uczniów.

 

Jeśli uda nam się zebrać ponad 100% zakładanej kwoty zakupimy jeszcze więcej materiałów, które z pewnością przyniosą dzieciom jeszcze więcej radości i uśmiechów.

 

Wspierający otrzymają nagrody, które wybrali, w ciągu dwóch tygodni od zakończenia akcji.  

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu drogą e mailową alicja.bylicka@onet.pl 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.06.2018 22:10