Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mateusz Ostry Ostrowski

Mateusz Ostry Ostrowski

Turek, Poland

Witajcie, nazywam się się Mateusz \"Ostry\" Ostrowski.
Muzyką interesuję się i kocham właściwie od zawsze. Od dziecka przejawiałm inklinacje twórcze a pierwsze piosenki pisałem w wieku 13 lat. Życiowe zawieruchy rzucały mnie jednak w różne strony, dając mi tzw. bogatą przeszłość, natomiast granie, śpiewanie, pisanie cierpiały na tym męki niepomierne..
Muzyka, słowa, przekaz są jednak częścią mnie tak bardzo, że nie mogły już więcej siedzieć ukryte i musiały wyjść na światło dzienne.
Na płycie \"Oto On\" znajdzie się 9 utworów; choć szczerze mówiąc, mam tyle dzieci, że śmiało mógłbym nagrać 4 albumy :-)
Zapraszam, dołączcie do mnie, towarzyszcie mi w tej podróży!
Mam nadzieję, że piosenki z \"Oto On\" i ich przesłanie okażą sie bliskie wam i temu co wam w duszy gra!
Dziękuję!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11014 PLN z 11000 PLN

26 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.01.2016.

Mateusz 'Ostry' Ostrowski

O projekcie


Nazywam się Mateusz Ostrowski. Jestem szczęśliwym mężem Magdaleny i ojcem czteroletniej Mai. Z wykształcenia jestem anglistą i siłą rzeczy zajmuję się nauczaniem j. angielskiego, choć moją pasją i miłością od zawsze była muzyka, i z bijącym sercem myślę o jej pisaniu i wykonywaniu.

Celem przedsięwzięcia na polakpotrafi.pl jest wydanie mojej debiutanckiej płyty „Oto On”.

O wydaniu płyty myślałem już wiele lat, ale dopiero teraz, po wielu namowach, sugestiach i pytaniach ze strony moich przyjaciół, zebrałem się w sobie  i podjąłem decyzję, aby „coś z tym zrobić”. Wcześniej niewiele moich piosenek wyjrzało poza szufladę, jednak teraz postanowiłem ofiarować cząstkę siebie wam; pokazać wam, kochani, co mam w sercu.

Pragnę, abyście poznali moją historię, historię człowieka, którego Bóg "przeciągnął" od bezdomności i nałogu, do małżeństwa, rodzicielstwa oraz spełnienia jako człowieka i jako mężczyzny. 

Dlatego zapraszam was, zostańcie proszę współtwórcami czy raczej współrodzicami tej płyty.

Będzie to płyta bardzo osobista, rockowa, melodyjna, z elementami country, jazzu, bluesa i elektroniki; zawierać będzie ogromny ładunek emocji i miłości, który właśnie na tym krążku ma znaleźć swe ujście.

Zamieszczone na niej będzie dziewięć utworów, wszystkie własnego "wypieku" :-). Między innymi: „Ruah”, „Oto On”, „Jesteś Święty”, osobisty "Moja Dziewczynka" czy anglojęzyczne „Closer” oraz „Everything”. Będzie ostro, będzie również lirycznie, wierzę więc, że będzie ciekawie i pozytywnie. 

Płyta "Oto On" powstaje przy udziale mojego przyjaciela Michała Ziobrowskiego, który wspiera mnie dzielnie, grając na instrumentach klawiszowych oraz zajmując się programowaniem, loopami oraz inną ekscytującą i skomplikowaną elektroniką. Na gitarze elektrycznej szaleć będzie rewelacyjny Przemek Rybka. Chórki będą ogarniane przez wspaniałe wokalistki Rut Czarnecką i Natalię Majewską. Na basie zagra Mirek Stępień, niesamowity muzyk, w którego studiu również dokonamy nagrań, perkusją zaś zajmie się niesamowity muzyk sesyjny.  

Tytuł „Oto On” wskazuje na postać Jezusa Chrystusa a sama płyta ma być wyrazem wdzięczności, miłości, pasji oraz hołdu dla Boga. W moim życiu osoba Jezusa Chrystusa odgrywa kluczową rolę, a Słowo Boże  jest moim kompasem, busolą i dalmierzem JChcę podzielić się moją radością z innymi!

Jednakże, nie będzie to muzyka kościelna, lecz dla każdego, gdyż, szczerze mówiąc, myślę że każdy znajdzie na niej coś dla siebie, coś co go/ją zainspiruje i zachęci.

Zapraszam was, moi drodzy, abyście przyłożyli rękę do tego dzieła i stali się współproducentami tego albumu.

Zapraszam, abyście wraz ze mną wyruszyli w tę podróż!

Kontaktujcie się ze mną przez mojego fanpage’a:

https://www.facebook.com/Mateusz-Ostrowski-119992401694002/?fref=ts

lub przez mój prywatny profil na FB:

https://www.facebook.com/englishclub.mateuszostrowski

 

Strona www jest jeszcze w przygotowaniu. J 

 

 

Jest to moje pierwsze zetknięcie się z tą ideą. Co mnie szczególnie ujęło i w czym się zakochałem to fakt, że crowdfunding pozwala wielu ludziom brać udział w marzeniach innych i daje możliwość pomocy, a co za tym idzie, daje również to fantastyczne poczucie bycia razem i satysfakcji z dołożenia cegiełki do jakiegoś ciekawego projektu oraz radości, która płynie ze wspólnie odniesionego sukcesu.

Crowdfunding daje też wolność nie wiążąc rąk i nóg dziwnymi, wieloletnimi i skomplikowanymi kontraktami, które przypominają więzienie i zabijają duszę artysty.

 

 

Kwota 11.000 ma zostać przeznaczona na nagranie, mix, mastering płyty oraz muzyków sesyjnych.

 

 

15.000 do 20.000 przeznaczone zostanie na wytłoczenie płyty, projekt okładki, no i produkcję płyty aż do skończonego produktu.

Być może nawet uda się nagrać teledysk..? J

 Dziękuję wam!

 

 

 Działo się ostatnio w Orlenie, w Płocku, oj działo!

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.01.2016 18:06