Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

captain1999

captain1999

Międzyrzecz

Mam 17 lat, interesuję się informatyką oraz wszystkim co jest z nią związane. Moją pasją jest projektowanie gier. Założyłem więc studio tworzące gry o nazwie "Eagle IT". Biorę udział w wielu konkursach z różnych dziedzin. W przyszłości pragnę zostać polskim Billem Gatesem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

234 PLN z 450 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

52%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.07.2015.

'Wrath of the Wehrmacht' - gra komputerowa

O projekcie

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie!

Mam zaszczyt przedstawić wam nowy, wspaniały projekt!

Wrath of the Wehrmacht to gra tower defense, odznaczająca się dużym zróżnicowaniem ulepszeń oraz przeciwników. Dzięki całkiem niezłej oprawie audiowizualnej mam nadzieję zdobyć wielu wiernych fanów, którzy w ten sposób będą zabijali nudę, nieważne czy to w domu czy w podróży.


Gra ma sprawiać jak najwięcej przyjemności Wam - drodzy gracze i to jest właśnie mój cel, by trafiając w Wasze gusta, sprawić, iż gra będzie rozchwytywana na całym świecie. Jeśli osiągnę sukces to grę umieszczę w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam.

Mniej niż zeroooooooo! Ale tak na serio. Niestety jedyny kapitał jaki posiadam do realizacji tego projektu to mój własny czas, pasja, podstawowa licencja programu i dzielny komputer.

Poniżej trzy dostępne plansze w grze(z waszą pomocą, może być ich więcej):Nie mam jeszcze wymyślonych nazw dla tych plansz, więc cieszyłbym się, gdybyście podali swoje propozycje w komentarzach. Dodatkowo będę mile zaskoczony jakimś pomysłem na planszę/działo czy też konspektem.

SPRAWMY, ŻE TEN PROJEKT BĘDZIE ZBIOREM RÓŻNYCH POMYSŁÓW!!!

 

Dlaczego dodałem ten projekt właśnie tutaj? Nie posiadam odpowiedniej kwoty, a w moim wieku ciężko byłoby zdobyć te pieniądze inaczej. Analizując wiele projektów tutaj dodanych i zakończonych - mam nadzieję, że z Waszą pomocą podbijemy świat!

Poniżej możecie zobaczyć opinie i ocenę mojej ostatniej produkcji, którą pomógł mi wydać człowiek poznany przez internet:

 Istnieje już wiele tego typu wytworów, jednakże mój projekt będzie wyróżniać:

- dwanaście rodzajów wież, z możliwością dalszego ulepszenia,

- kilka rodzajów blokad,

- kilkaset jednostek,

- wielu bossów,

- budująca atmosferę oprawa audiowizualna,

- pasja włożona w proces tworzenia.

 

 

Co jeśli zdobędę 450zł?

Gra zostanie opublikowana w serwisie cyfrowej dystrybucji gier Steam.

Co jeśli zdobędę 1600zł?

Gra zostanie dodatkowo wydana na urządzenia mobilne(smartfony i tablety), działające pod kontrolą systemu android.

 

 

Krystian Waśkowski - wizjoner, programista, CEO Eagle IT. Uwielbia elektronikę, a długie godziny przed komputerem dają efekty w jego pracy - popsuty wzrok :D. W wolnych chwilach prócz rozkazywania liczbom, tworzeniu algorytmów i znęcaniu się nad urządzeniami elektronicznymi wędkuje, a czasem także pisze wiersze. Mamy nadzieję, że talent do informatyki i przedsiębiorczość sprawią, iż w powstanie potężna firma informatyczna.


Tomasz Łagowski - główny tester, korespondent, tłumacz. Ogólnie to kreatywny, silny człek, który potrafi siedzieć godzinami, żeby naprawić najmniejszy błąd. Ponadto wymyśla wiele urozmaiceń w naszych projektach. Testowanie gier to jego pasja, z którą od dawna chciałby związać swoją karierę zawodową. Z waszą i jego pomocą wkrótce pobijemy :) zagraniczne studia jak np. Electronic Arts czy Blizzard. Prywatnie szwagier Krystiana Waśkowskiego.

Jeśli projekt zostanie ukończony, to postaramy się jak najszybciej wysłać każdemu, jego nagrodę. Niestety może nas czekać dużo pracy, dlatego pomimo chęci rezerwujemy sobie czas maksymalnie do 30 dni(nie oznacza to, że nic nie będziemy robić, ale chcemy mieć trochę zapasu). Oczywiście przez ten czas nagrody będą wysyłane i produkowane.

 

POLUBCIE NAS NA FACEBOOKU!!!

Kliknij tutaj!

 

 

Stworzyłem już wiele gier, ale żadnej nie traktowałem poważnie i nie pokazywałem szerszej publice. Jako studio Eagle IT wydaliśmy dopiero jedną grę - "Duck Attack", która dzięki pomocy pewnego człowieka dobrej woli, została wydana na system android i można ją ściągnąć bezpłatnie. NIestety ja nie posiadam odpowiedniej wersji programu, a że nie znam tego Pana zbyt dobrze wątpię, aby chciał pomóc mi przy kolejnej grze. Mimo wszystko bardzo mu dziękuję.

Tutaj można pobrać i ocenić grę:

Kliknij tutaj!

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.07.2015 10:10