Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michal Moniuszko

Michal Moniuszko

Sejny, Polska

Kontrabasista, wychowanek Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego, od początku w każdej z realizacji muzycznych Orkiestry. Animator kultury związany z Ośrodkiem i Fundacją „Pogranicze” z Sejn
i Krasnogrudy. Studiował Polonistykę i Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

55071 PLN z 45000 PLN

374 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.11.2018.

Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego-Pierwsza Płyta

CAŁA DYSKOGRAFIA PABLOPAVO!

Dodano 23.10.2018, godz. 16:17

Mamy dla Was nowe Nagrody! Nasz Radek Polakowski - Meir w Dybuku, Cyranek w Wijunach, wiolonczelista i skrzypek w naszej jeszcze wtedy Kapeli Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego - gra w zespole, który obecnie stanowi najbardziej aktualny i współczesny głos w polskiej muzyce rozrywkowej. Pablopavo i Ludziki za pośrednictwem Radka gościli w Sejnach i wspólnie z Orkiestrą graliśmy głośno, z sercem i sensem. Dali jako nagrodę w naszej akcji całą swoją dyskografię, łącznie z najnowszą przebojową płytą Marginal. Dziękujemy! Paweł SołtysAndrzej Giegiel(nagrywał naszą płytę z AgroRecording), Kuba Kinsner i wszyscy kochani Ludzicy! Oczywiście Radek Polakowski jest głęboko i gdzieś tam..., ciągle!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.11.2018 22:10