Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Barlinek

Stowarzyszenie Klub Żeglarski SZTORM Barlinek istnieje w Barlinku od 1967 roku. Przystań żeglarska przy ulicy Sportowej 1, usytuowana w północnej części Jeziora Barlineckiego, jest bazą rekreacyjno-sportową dla członków Klubu i ich rodzin, jak również wszystkich żeglarzy, którym Barlinek jest drugim domem. Od lat zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży na nowych adeptów żeglarstwa, szerzymy ideę żeglarstwa i zarażamy miłością do tego pięknego sportu.
Mamy do dyspozycji jachty żaglowe różnych klas, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe, kajaki oraz rowery wodne. Cudownie czyste wody Jeziora Barlineckiego, wspaniale rozwinięta linia brzegowa opasana buczynami Puszczy Barlineckiej, cztery wyspy pełne ptactwa, słońce i wiatr - to obliguje nas do chwalenia się miejscem, w którym żyjemy...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6651 PLN z 4500 PLN

54 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 20.04.2015 18:06

Zostań Młodym OptiMistrzem

Rozdajemy nagrody

Dodano 10.05.2015, godz. 12:08

Szanowni darczyńcy,
jesteśmy w trakcie przekazywania Wam nagród, które są elementem naszego projektu.
Część z Was zapewne dostała je już pocztą lub odebrała osobiście.
Niektóre z osób obdarowanych nie odezwały się jeszcze do nas w odpowiedzi na maila. Prosimy Was o kontakt, gdyż jedyne Wasze dane, jakie posiadamy to adresy mailowe. Chcąc przekazać nagrody, musimy wiedzieć na jaki adres mamy je wysłać.

pozdrawiamy
ekipa Sztorm Barlinek