Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Angela Gaber Trio

Angela Gaber Trio

Ziemia

Angela Gaber Trio czyli Polsko -kazachski proces muzyczny. Troje ludzi, którzy spotkali się w jednym czasie i miejscu, a dokładnie w Bieszczadach. Angela Gaber - wokalistka, właśnie planowała jakby tu zacząć nowy rozdział gdzieś bardziej na zachód. Łukasz Sabat, właśnie wrócił po kilkunastu latach z Trójmiasta. I właśnie Alexander Chikmakov przyjechał do Polski z odległego Kazachstanu.
Trio powstało stosunkowo niedawno w 2011 roku w Bieszczadach gdzie mieszkają i tworzą. Obracają się w różnych nurtach muzycznych, od folku po brzmienia elektro akustyczne.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6737 PLN z 3250 PLN

92 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

207%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.02.2013.

Debiutancki album Opowieści z Ziemi Angela Gaber Trio

O projekcie

KIM JESTEŚMY?

Angela Gaber Trio czyli Polsko -kazachski proces muzyczny. Troje ludzi, którzy spotkali się w jednym czasie i miejscu, a dokładnie w Bieszczadach. Angela Gaber - wokalistka, właśnie planowała jakby tu zacząć nowy rozdział gdzieś bardziej na zachód. Łukasz Sabat, właśnie wrócił po kilkunastu latach z Trójmiasta. I właśnie Alexander Chikmakov przyjechał do Polski z odległego Kazachstanu. Co dokładnie, dlaczego tu i co z tego wynikło, może kiedyś przy kawie. Jedno jest pewne, powstał zespół dość egzotyczny i eksperymentalny pod względem muzycznym i nie tylko:) W swojej zaledwie rocznej działalności udało im się zwrócić uwagę autorytetów i słuchaczy. Zostali jednymi z laureatów Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Folkowej „Mikołajki Folkowe 2012”, Festiwalu Twórczości „Korowód 2012” Anny Treter oraz„Grechuta Festival 2011”. Otrzymali zaproszenia koncertowe od fantastycznych ludzi.Ale nie o nagrodach i nie o laurach!!! To tylko w woli przypomnienia i przedstawienia zespołu.

CO GRAMY?

"Opowieści z Ziemi"  to muzyczna wędrówka, podczas której usłyszymy znalezione, zasłyszane, ukochane melodie z różnych stron Ziemi. Oryginalne aranżacje i interpretacje polskich, ukraińskich, bałkańskich i cygańskich pieśni. Muzyka Tria to swoista wędrówka i mozaika dźwięków, sprawia, że słuchacz przenosi się w inny wymiar czasu i przestrzeni. Swoista improwizacja, szczerość, historia, prawda! 

 

Angela Gaber - śpiew kolorowy (śmiechy, piski, krzyki), bęben obręczowy,

Look Sabat – duduk, saksofon, elektronika, przeszkadzajki, wokalizy

Alexander Chikmakov – gitary wszelakie, grzechotki, śpiew

 

Jednym słowem "Opowieści z Ziemi" to debiutancka płyta, którą całym sercem i dusom chcemy wydać. Ważna, pierwsza, ciekawa, trochę pod prąd i na przeciw pop kulturze, czyli łatwo nie będzie, ale wierzymy się uda! Bo przecież Polak potrafi!;)

 

MOŻE LEPIEJ POSŁUCHAJCIE:

Soundcloud

Plywe kacza

Sto se beli mori gore

Wywiad w ramach projektu Regiony

 

DLACZEGO POTRZEBUJEMY DOFINANSOWANIA?

Dzięki pomocy przyjaciół i dobrych ludzi materiał udało nam się zarejestrować, nagraliśmy go w pięknym i dobrym pod względem akustycznym kościele w Mrzygłodzie.

Pozostaje jednak kwestia brakujących funduszy na wytłoczenie płyty oraz grafikę. Kwota która pozwoli nam zrealizować nasze marzenie to 3 250 zł (wliczając już pośrednictwo portalu)

Jeśli nie macie możliwości finansowych poślijcie nam dobrą energię lub słowa otuchy na naszym facebook-owym profilu htps://www.facebook.com/AngelaGaberTrio

Zapraszamy na koncerty, zapraszamy w Bieszczady, zapraszamy do słuchania, bądźcie z nami.

 

Możemy zaproponować od najmniejszego:

utwór mp3 z dedykacją, pozdrowieniami na FB, CD, wejściówka na koncert (a zapowiada się kilka w nowym roku;) dedykacja, wizyta na próbie, lekcje indywidualne lub warsztaty muzykoterapeutyczne z całym zespołem, prywatny koncert.

Lub coś z innej beczki. Chcemy szczerze zapracować, w zamian za finansowe wsparcie oferujemy inne swoje umiejętności!

Look Sabat może wykonać analizę kolorystyczną przy użyciu profesjonalnych chust na 6ciu typach kolorystycznych. Look po godzinach jest analitykiem kolorystą, stylistą oraz makijażystą. Szczegóły na : https://www.facebook.com/LookSabatFashion

Angela inicjatorka Galerii Rzeczy i Wydarzeń Rozmaitych. Zorganizuje warsztaty rękodzieła artystycznego dla dzieci. Elementy muzykoterapii oraz improwizacji plastycznych. Warsztaty także dla dzieci niepełnosprawnych. Szczegóły na : https://www.facebook.com/BAZARSZTUKISłużę także pomocą w domowych pracach a nawet sianokosach.

Alexander czyli Sasza - oprowadzi po niezwykle ciekawym miejscu, które teraz współtworzy ze swoją szanowną małżonką, a mianowicie Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej k. Sanoka. Lub też udzieli indywidualnej lekcji .  

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.02.2013 00:12