Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Warszawa, Polska

Historia zmagań najmłodszych szybowników sięga 1949 roku. Wtedy to po raz pierwszy w Polsce, na górze Żar nieopodal Żywca rozegrano Krajowe Zawody Szybowcowe Juniorów. Tryumfatorem tej imprezy był Stanisław Wielgus z Aeroklubu Krakowskiego, dziś nestor zasłużony dla lotniczej młodzieży. Wysoki poziom sportowy zawodników sprawił iż zawody juniorów na stałe wpisały się do kalendarza imprez lotniczych.

W 2022 roku dołożymy wszelkich starań by na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Czechach Mistrzowski Puchar Przechodni powrócił do Polski!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6446 PLN z 8000 PLN

40 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

80%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.06.2022.

Operacja Tabor

RSS

HIT! Plakat na ścianę ze zdjęcia w polskich Tatrach! Dodano 17.02.2022, godz. 14:52

Fotograf lotniczy Jakub Świst również wspiera start juniorów w Mistrzostwach Świata 😃 Jego zdjęcia w formie plakatów na ścianę można od teraz kupić w ramach naszej zbiórki. Do wyboru mamy aż
1️⃣2️⃣ pięknych ujęć szybowców, głównie w polskich Tatrach 🤩📸
Rozmiar plakatu to format A1

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.06.2022 16:04