Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja LuxSfera

Fundacja LuxSfera

Poznań

Fundacja LuxSfera została założona przez animatorów kultury, aby realizować wspólne projekty.
Stawiamy na współpracę z młodymi artystami, aby pomóc im wystartować. Dlatego też organizujemy Festiwal Młodych Twórców ARTenalia.
Wspieramy grupę Baśnie Właśnie, która zajmuje się opowiadaniem baśni dzieciom i dorosłym.
Więcej o naszych działaniach znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2004 PLN z 2000 PLN

42 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.05.2013.

Open Fireshow

O projekcie

Open Fireshow

 Fireshow, czyli taniec z ogniem to typ widowiska, który na zachodzie zdobył już dużą popularność, a w Polsce powoli przebija się do mainstreamu kultury. W Poznaniu zdążyliśmy się już przyzwyczaić do występów na Rynku i corocznych pokazów podczas ARTenaliów, więc w tym roku postanowiliśmy odświeżyć nieco wizerunek “standardowego” fireshow.

Filmik z Kinią, która kręci hula hoop   http://www.youtube.com/watch?v=0PBHM3gwm1s&feature=youtu.be

Naszym planem jest stworzenie widowiska, które - po pierwsze - nie będzie odbywało się do muzyki z taśmy, tylko do prawdziwej, żywej muzyki granej przez zespół PWS (Przed Wschodem Słońca), co da nam nową iskrę do i tak buzującego ogniem pokazu.

Po drugie - nasz występ nie będzie tylko zwykłym widowiskiem. Sprawdziliśmy już wielokrotnie, że najwięcej frajdy dla publiczności daje współudział w przedstawieniu i postaramy się ten współudział zapewnić - będzie można samemu wyjść na scenę, spróbować swoich sił w starciu z płonącymi głowniami i zobaczyć, że ten ogień naprawdę grzeje. Po mniej więcej pół godzinie nasz pokaz przerodzi się w imprezę taneczną z elementami fireshow! Zespół PWS jest jednym z lepszych odkryć ostatnich miesięcy i dostarczy porządną dawkę pozytywnej, funkowo-punkowej energii, która nikomu nie pozwoli długo ustać w miejscu.

Rozmowa z zespołem PWS  http://www.youtube.com/watch?v=n-4IEBvMjqE

Będą też niespodzianki - płonące instalacje, jakich jeszcze Poznań nie widział, nowy, specjalnie przez nas zaprojektowany i skonstruowany na tę imprezę płonący sprzęt, choreografie przygotowane od podstaw i tuzin innych rzeczy, których nie wypada od razu zdradzać.

 

Jesteśmy kuglarzami, to dla nas normalne stawać na głowie - i obiecujemy, że staniemy na głowie, żeby zrobić pokaz jakiego jeszcze u nas nie było.

 Dorzuć do ognia, tej!

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.05.2013 00:12