Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Open Access

Open Access

Kraków

Zespół Open Access powstał w roku 2013 w Krakowie. Muzycznie nawiązuje on do nurtu power/folk metalowego (z lekkimi elementami thrash metalu). Na koncie zespołu znajduje się wydana w maju 2015 roku EP-ka zawierająca cztery utwory (dostępne w całości do odsłuchu na kanałach YT/Bandcamp/Soundcloud). Przez ostatnie półtorej roku działalności Open Access zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce u boku takich zespołów, jak: Percival Schuttenbach, Grai, Welicoruss, czy też Quo Vadis. Aktualnie zespół przygotowuje się do wydania pierwszej długogrającej płyty, która ukaże się pod koniec 2016 roku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1176 PLN z 5000 PLN

19 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

23%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.11.2016.

Nagranie debiutanckiej płyty

O projekcie

Nazywamy się Open Access i jesteśmy krakowskim zespołem grającym power/folk metal. Istniejemy od 2013 roku i od tego czasu bardzo intensywnie działamy na polu muzycznym oraz promocyjnym. W maju zeszłego roku wydaliśmy nasz debiutancki mini-album/demo, który zawierał cztery utwory. Nagrany został w zaprzyjaźnionym studio Impressive-Art. Płytę wydaliśmy własnym sumptem. Udało nam się sprzedać około 300 fizycznych egzemplarzy krążka. Od tego czasu również dość sporo koncertujemy - udało nam się zagrać koncerty u boku takich zespołów, jak Quo Vadis (legenda polskiego metalu), Grai (wschodząca gwiazda rosyjskiego folk metalu), czy też Percival Schuttenbach (twórcy muzyki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon). Staramy się koncertować na tyle, na ile pozwala nam praca i życie osobiste. W zeszłym roku zagraliśmy również po raz pierwszy na festiwalu Folk Metal Pilgrims w czeskiej Ostravie. Po wydaniu płyty planujemy bardzo intensywnie promować naszą muzykę na koncertach.

Aktualnie przymierzamy się do nagrania debiutanckiej długogrającej płyty (LP), na której znajdzie się 10 utworów. Koszt nagrania całego albumu (rejestracja śladów instrumentów, miksy, mastering) jest bardzo duży, dlatego też na platformie PolakPotrafi.pl chcemy uzyskać kwotę 5 000 zł, która pokryje nam cały proces miksowania oraz masteringu płyty. 

Tutaj można posłuchać kilku naszych utworów (z mini-albumu):

 

Kilka dodatkowych linków:

https://www.facebook.com/openaccessband - oficjalny profil zespołu na FB 

https://openaccessmetal.bandcamp.com/releases - na platformie Bandcamp można w całości posłuchać naszego debiutanckiego mini-albumu "Over a Mountain Peak".

https://soundcloud.com/open-access-1 - na platformie Soundcloud również można odsłuchać naszą płytę w całości.

 

Pod tym linkiem można posłuchać całego koncertu, który został zarejestrowany pod koniec sierpnia 2015 roku w krakowskim klubie "Rotunda".

https://www.youtube.com/user/Lailaihei23/videos - pod tym linkiem znajduje się oficjalny profil naszego zespołu, na którym można znaleźć nasze utwory z mini-albumu oraz materiały z niektórych koncertów. 

Kotankt:

W razie jakichkolwiek pytań, można się z nami skontaktować używając poniższych form:

E-mail: jbugajski1@wp.pl

Numer telefonu: 792-679-780

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.11.2016 17:05