Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Olga Czyżykiewicz

Olga Czyżykiewicz

Warszawa

Jestem Absolwentką Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, oraz absolwentką dwuletniego studium filmowego Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Z muzyką związana jestem od dziecka i choć moja droga nie była klasyczna, nauczyła mnie by kierować się w muzyce wyobraźnią i intuicją ale przede wszystkim sercem :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13065 PLN z 10000 PLN

97 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

130%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.07.2015.

Olga Czyżykiewicz 'IKE' /debiutancka EP-ka/

O projekcie

  

Uzbieraliśmy 10.000 !! A teraz czas na Video Live! Muzycy na żywo, magiczna atmosfera, a może nawet i chór? Potrzebujemy jeszcze 5.000. Do dzieła!

 

                  "Szanuj swoje pragnienia, one pochodzą z gwiazd"

"Ike" w języku hawajskich szamanów znaczy „Ty sam stwarzasz swoją własną rzeczywistość”. Chodzi tu przede wszystkim o osobiste doświadczanie rzeczywistości, każdej jej części. Muzyka najpiękniej oddaje te osobiste doświadczenia. Projekt   "Ike" to mój  muzyczny eksperyment, to zabawa z  wyobraźnią, to możliwość wyrażenia swoich emocji , doświadczeń, poprzez dźwięk. 

Dlatego  potrzebuję wsparcia. Do współpracy zaprzęgnełam już Wszechświat :). Na udział w projekcie zgodził się  producent muzyczny  - Michał Siwak.  Do realizacji płyty potrzebuję profesjonalnego studia nagraniowego, możliwości zrealizowania mixu i masteringu, wytłoczenia płyt a także stworzenia wyjątkowej oprawy graficznej albumu. 

Jestem Absolwentką Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, oraz absolwentką dwuletniego studium filmowego Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Z muzyką związana jestem od dziecka i  choć moja droga nie była klasyczna,  nauczyła mnie by kierować się  w muzyce wyobraźnią i intuicją ale przede wszystkim sercem :)

Na codzień współpracuję z  artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, tworząc scenariusze i reżyserując dla Nich  videoclipy (TADAM: www.tadamtadam.com). Rowónolegle współpracowałam jako wokalistka z polskimi kompozytorami i producentami muzycznymi tj: Mirosław Czyżykiewicz, Paweł Lucewicz, Marcin Świderski, Spinache czy jako kompozytorka i autorka tekstów dla Aureli Luśni i Margaret. 

Owocem jednej ze współpracy jest debiutancki  singiel " Deep in" współtworzony z Marcinem Świderskim, gdzie także miałam przyjemność wyreżyserować promujący teledysk, czy duet z Mirosławem Czyżykiewiczem w utworze "A tak" .

 Olga Czyżykiewicz & Mirosław Czyżykiewicz "A tak " 

 Życiowe i osobiste zawirowania spowodowały, iż pewnego dnia otworzyłam torbę, spakowałam do niej swój komputer, pamiętnik, ulubiony dres i wyjechałam na dłuższy czas w góry, w moje rodzinne strony.  Tam powstały moje pierwsze szkice, pierwsze kompozycje i aranżacje na debiutancką płytę. I to właśnie te utwory, znajdą się na mojej autorskiej EP-ce.                                                

I PRÓG 

10.000 na wyprodukowanie 

II PRÓG

Jeśli uzbieramy 15.000 stworzymy video life promujący singiel z autorskiej EP-ki. Muzycy na żywo, żywe instrument i chór! 

Doceniam każde wsparcie, każdy gest ,odwdzięczając się  twórczośćią prosto z serca

 

                                                    MUZYKA 

                                                     REŻYSERIA 

Więcej prac na: www.tadamtadam.com 

Foto.  Adam Romanowski

 

1. Zdjęcie z imienną dedykacją specjalnie dla Ciebie 

2. Płyta Margaret z moim autorskim utworem i autografami 

   3. Kolacja ze mną w jednej z Warszawskich restauracji.

           

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.07.2015 21:09