Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Multi-Aga

Multi-Aga

Gorzów Wielkopolski

Jestem inicjatorką Projektu Multikulti, nieformalnego ruchu, który w Gorzowie i nie tylko działa na rzecz porozumienia między kulturami. Organizujemy spotkania z podróżnikami, akcje społeczne, edukacyjne, wystawy, koncerty, festiwale, a także wspieramy inicjatywy pomocowe dla potrzebujących - tym razem dla rejonów Filipin dotkniętych klęskami żywiołowymi. To rejon najbliższy memu sercu, bo przez kawał życia mieszkałam właśnie na wyspie Cebu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6443 PLN z 5000 PLN

90 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

128%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.02.2015.

Okulary dla Filipin

MAHJONG!

Dodano 21.01.2015, godz. 21:15

* Nie spać, czuwać! ;) Do magicznego półmetka brakuje nam około stu złotych. To chyba dobra okazja, by dorzucić obiecaną nagrodę-niespodziankę. Więc uwaga, bo kto pierwszy ten lepszy: Miniaturowe wydanie kultowej gry filipińskiej (choć gra się w nią w różnych wersjach w całej Azji!) - podróżny zestaw do MAHJONGA. Opakowany w piękne plecione etui. Ponieważ zestaw kamieni klasycznej wielkości waży około 10 kg to wydanie jest nader praktyczne (bo mahjong uzależnia i dobrze mieć go zawsze pod ręką :)) Jak nam będzie po drodze, to chętnie nauczymy nabywcę filipińskich reguł gry! :

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.02.2015 18:06