Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Kłysewicz

Marcin Kłysewicz

Southampton, UK

Marcin obecnie mieszka w Anglii ale już za kilka miesięcy wraca do Polski. Najlepszym dowodem tęskonoty za krajem są filmy które wyprodukował razem z bratem Krystianem. Ukończyli z sukcesem projekt Bieszczady - Cztery Pory Roku czyli serię filmów poklatkowych pokazujących oryginalne piękno Bieszczadzkich gór. Pierwszy na tę skalę projekt w Polsce dotyczący tych pięknych gór. Pierwszy i jak na razie jedyny!
Marcin z wykształcenia jest psychologiem percepcji, a z zamiłowania muzykiem kompozytorem oraz fotografem oraz domorosłym filmowcem. W nieustającym pościgu za doskonałością szlifuje warsztat i inwestuje w sprzęt dzięki któremu kolejne multimedialne produkcje nabierają coraz bardziej profesjonalnego wyglądu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

325 PLN z 3000 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 12.02.2016 18:06

Jura w Jaskiniach

7h do końca

Dodano 12.02.2016, godz. 11:27

Zostało nam 7 godzin do zakończenia projektu. Nie udało się chyba że ktoś ma asa w rękawie i w ostatniej chwili zdecyduje się pomóc. Film oczywiście powstanie ze środków które mamy dostępne. Chcieliśmy by i ten, i kolejne filmy z serii, był lepszy. Dołożymy wszelkich starań by tak się stało bo robić dobre filmy jest naszym celem. Zwłaszcza że region potrzebuje dobrej i ciekawej reklamy. Wszystkim wspierającym serdecznie dziękujemy za wiarę w nasze możliwości i wyraźne zamiłowanie do nie tylko dobrego obrazu na ekranie telewizora czy komputera ale także do naszego kraju! Przed nami jeszcze kilka odcinków do zrealizowania więc jakby ktoś chciał nas wspomóc to prosimy o kontakt. Premiera filmu o zamku w Ogrodzieńcu już w tym miesiącu. W przyszłym tygodniu wchodzimy do kolejnych jaskiń. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa :). Do zobaczenia.