Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Roksana Sobieraj

Roksana Sobieraj

Bytom

Jestem Roksana mam 18 lat. Właśnie skończyłam liceum i wybieram się na studia na turystykę historyczną. W harcerstwie działam już 6 lat. Od września prowadzę 21 Drużynę Harcerską " Błękitna Gwiazda". Moim celem jest uczenie dzieci kreatywności, odpowiedzialności i samodzielności. Bardzo dobrą okazją jest do tego obóz, dlatego zależy mi żeby cała drużyna jechała na obóz.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

508 PLN z 8000 PLN

19 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

6%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.07.2014.

Obóz harcerski

O projekcie

Czuwaj!!!

 

Jesteśmy 21 Drużyną Harcerską „ Błękitna gwiazda” obóz harcerski to czas dla nas w którym każdy ma możliwość rozwinąć swoję umiejętności, poszerzyć horyznoty, zdobyć stopnie i sprawności. 
Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc przy realizacji wyjazdu na obóz.

Zawody pływackie

Festiwal Harcerski

Na mundury i wyjazdy sami sobie zapracowaliśmy ponieważ większość z nas ma niski status materialny i po prostu nie stać harcerzy na mundury, biwaki, obozy.  Niestety nie jesteśmy wstanie zarobić na obóz, większość z harcerzy jest wstanie zapracować na część obozu, dlatego potrzebujemy państwa wsparcia. Każda pomoc się liczy.

Harcerskie zabawy

 Obóz harcerski  w tym roku odbywa się w terminie 21.07-04.08.2014r.  w miejscowości  Krzeczków  w województwie Lubuskim. Całkowity koszt obozu dla drużyny to 17800 zł ( jak już wspomnieliśmy na większość staramy się zapracować sami).  Jest to bardzo duży koszt jak dla naszych harcerzy i większość z nich może tylko właśnie przez koszty nie pojechać na obóz.  Mamy 20 osoby które chciałby pojechać na obóz, dla większości z nich to może być jedyna możliwość wyjazdu w wakacje. Większość z nich spędza wakacje w domu dzięki państwu mogą spędzić je inaczej, a przy okazji nauczyć się wielu nowych rzeczy np.: pierwszej pomocy, terenoznawstwa, mają szansę popływać po jeziorze na kanadyjkach i omegach. Na obozie zdobędą mnóstwo nowego doświadczenia, które mogą wykorzystać w przyszłości.

 Przyrzeczenie Harcerskie

Wszystkie pieniądze zostaną przekazane harcerzom na obóz, jeśli  udało by się zdobyć więcej to z tych pieniędzy wybralibyśmy się we wrześniu na Rajd Szlakiem Wieży Spadochronowej lub już odłożyli je na zimowisko. Im więcej pieniędzy uzbieramy tym harcerze z naszej drużyny, będą mogli wziąć udział w większej ilości wyjazdów, imprez harcerskich.

21 Drużyna Harcerska

 
Z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie.                              
Z harcerskim pozdrowieniem
CZUWAJ!
harcerze i harcerski
21 DH „ Błękitna Gwiazda” 

Zastęp żeński

Zastęp męski

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.07.2014 18:06