Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nununu

Nununu

Kędzierzyn-Koźle

Lena - cześć jestem pomysłodawczynią stworzenia tego niezwykłego miejsca, pomysłu który trafił we mnie niczym strzała amora:) Estetka, hopel na punkcie designu dziecięcego i nie tylko. 28- letnia mama dwójki małych chłopców. Wariatka. Kocham ludzi. Kocham dzieci. Nununu jest moim ogromnym marzeniem. Nununu w całej Polsce jest wielkim celem i nie siądę na tyłku póki go nie osiągnę :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18924 PLN z 50000 PLN

143 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

37%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.10.2019.

NUNUNU - niezwykłe miejsce dla dzieci - oaza dla mam

O projekcie

 

w mojej szafie mam marzenie...

wisi sobie tam nieskromnie...

coraz częściej się uśmiecha...

coraz częściej do mnie woła...

a gdyby tak ten uśmiech roznieść dalej...?

gdyby stworzyć takie miejsce...

pełne serca, 

wsparcia, 

wiary,

gdzie marzenia są ogromne i ten chichot buziek małych...

miejsce ładne nie ot tak... poczarować tam w nim trochę!

marzeniami, 

zabawkami, 

kolorami,

czy pamiętasz te zabawy?

... strój księżniczki ... wielka wieża...

... dzielny rycerz ... Mała Mi...

... Lajkoniki i te sprawy, Pan policjant też tam był!

... może w dom się pobawimy? Upichcimy razem coś!

... coś dobrego, przepysznego - moja mama też chce coś!

... a mój brat ułoży klocki...

... Zuzia lalę utuli do snu...

... berek! i tak w kółko - oj - tak właśnie będzie tu!

 

zamknij oczy ...

 

chcesz sie przenieść w takie miejsce?

romarzyłaś się ciut może? Bo dla Ciebie chcę je stworzyć...

wiesz dlaczego? 

przez gonitwę, 

przez brak czasu... przez te gary... przez krytykę...

że przegonić się chce każdy - ale po co ? Nie wiesz czasem?

chcę Ci dać oazę, Mamo, byś uciekła tu na kawę,

z przyjaciółką, albo sama -

gdzie Maluszek ma zabawę,

bezstresowo... bez pośpiechu... na spokojnie... w gorszy dzień...

i w ten dobry zapraszamy, bo przecież Twoje dziecko bardzo chce!

urodziny? Żaden problem! Będzie pięknie - uwierz mi

piękne karty już czekają...

Ty wypełnij.. i opowiedz mi...

o czym marzy Twoje dziecko? Może pirat? Lub księżniczka?

Elza? Miki? Strażak Sam?

wszystko cudnie przygotuję, by magiczny to był dzień

i dla Ciebie i dla Brzdąca... bo ja doskonale wiem...

ile pracy włożyć trzeba, by marzenia spełniać małe...

i ile radości jest w tym kiedy wszystko jest dopracowane...

 

czy zaufasz mym marzeniom czy uszczypniesz mocno mnie?

... to od Ciebie dziś zależy czy ta szafa zamknie się...

 

 

 

 

Wyobraź sobie miejsce, do którego to Ty ciągniesz swoje dziecko ale tylko po raz pierwszy...
Wyjątkowe zabawki, cudowna atmosfera, kreatywnie spędzony czas, a dla Mamy okazja,
by założyć sukienkę i w końcu napić się ciepłej kawy...

Tu zawsze usłyszysz, że wyglądasz pięknie, że jesteś wspaniałą Mamą dla swoich dzieci.
Od nas wyjdziesz silniejsza a Twoje dzieci zmęczone - nigdy na odwrót...

 

NUNUNU - to sala zabaw dla dzieci i oaza dla rodziców, To miejsce dla młodych Mam, które często, zamknięte w czterech ścianach, pochłonięte domowymi obowiązkami
i oczekiwaniami otoczenia popadają w poczucie winy, depresję poporodową,
w konsekwencji izolując się od kontaktu z innymi ludżmi.

 

Chcemy stworzyć miejsce, w którym każda z nich poczuje się komfortowo, gdzie usłyszy dobre słowo, nie będzie przez nikogo oceniana, porównywana ani krytykowana.

Chcemy na nowo, poprzez cykliczne spotkania z zaproszonymi gośćmi zaszczepić w nich wiarę we własne siły, w to, że są piękne a dla swoich dzieci najważniejsze na świecie, że są wystarczające i wcale nie muszą być idelane..W tym czasie dzieci zapomną o całym świecie w bajecznie wyposażonym miejscu.

 

W naszym NUNUNU będą organizowane niebanalne imprezy urodzinowe dla dzieci, dając zapracowanym rodzicom możliwość zorganizowania niepowtarzalnego wydarzenia przy ich minimalnym zaangażowaniu.

 

Naszym marzeniem jest zawitać z NUNUNU w każdym mieście, w którym potrzebują nas zmęczone Mamy i masa malutkich brzdąców.

Jesteś z nami? Czekasz niecierpliwie? My również przebieramy nogami i.... planujemy otworzyć już pod koniec października. Oficjalne otwarcie bawialni planujemy na 27 października 2019 roku. 

Wraz z otwarciem bawialni NUNUNU zostaną zrealizowane wszystkie nagrody. Nagrody będą wydawane w formie bonów, dyplomów, kart stałego klienta, zaproszeń- zależnie od wyboru formy wsparcia.

Uwaga- jeśli jesteś mieszkańcem Naszego miasta lub okolic dostarczymy Ci nagrodę osobiście. Jeśli nie- otrzymasz ją drogą pocztową w przepięknie zapakowanym pudełku. 

 

Na co zbieramy środki? 

Środki zbieramy na pełne wyposażenie bawialni. 

* lodówka, zmywarka gastronomiczna, ekspress do przepysznej kawy, mikrofalówka

* stoły i krzesła dla gości

* krzesełka do karmienia maluszków

* fotel dla mamy karmiącej

* komoda z przewijakiem dla maleństwa

* meble oraz półki barowe

* regały na zabawki

* maty do zabawy

* zabawki interaktywne, wczesnorozwojowe, sensoryczne, gry edukacyjne, kredki, małe biureczka i krzesełka, klocki, lalki, misie, domek dla lalek, garaż samochodowy, zabawkowa kuchnia dziecięca, akcesoria do kuchni, jeździki, pchacze, deska do balansowania, zabawki magnetyczne, piłki, sortery, zabawkowe instrumeny muzyczne, zestawy urodzinowe, puzzle, układanki, książeczki, zabawki do odgrywania ról, grzechotki itp.

 

Na koniec bardzo chciałabym Ci przedstawić jeszcze mój zespół: 

 

Lena - cześć jestem pomysłodawczynią stworzenia tego niezwykłego miejsca, pomysłu który trafił we mnie niczym strzała amora:) Estetka, hopel na punkcie designu dziecięcego i nie tylko. Mama dwójki małych chłopców. Wariatka. Poważności we mnie brak. No może ciut czasem. Kocham ludzi.. ostatnie zamknięcie w domu z racji macierzyństwa dało mi mocno w kość. Moje dzieci są dla mnie najważniejsze na świecie, ale moja artystyczna dusza dusi się w czterech ścianach. To co zadziało się w mojej głowie przez ostatnie kilka miesięcy to coś niewyobrażalnego.. Mam jasno określony cel i tym celem nie jest stworzenie tylko jakiejś tam zwykłej bawialni, moim celem jest stworzenie niewyobrażalnie klimatycznego miejsca dla dzieci i mam. Moim celem jest pomagać kobietom w stanach jaki przeszłam ja. Moim celem jest stworzenie sieci bawialni NUNUNU w każdym jednym możliwym mieście.

I wiesz co jest najlepsze? To, że wiem, że to się uda. Daj mi chwilę :)

 

Karolina- mózg, terminowość, blady strach przed zawaleniem u niej czegoś. Pomysłodawczyni wstąpienia do projektu polakpotrafi.pl . Choć dzieli nas różnica wieku (haha zastrzeli mnie za to) musiałam ;) - przyjaciółka, moje wsparcie, moja dobra dusza, która wyciągnęła mnie z bałaganu jaki miałam w głowie. Mama Oliwki, ale nie powiedziałbyś, wyglądają jak siostry, ale tylko z tyłu. Haha żartuję :) kocham ją. Szczera, uczciwa, rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda potrzebuje trochę więcej czasu. Również wariatka. Kocham jej sarkazm. Kocham jej świadome podejście do sprawy. Przychodzi hasło, odrazu jest analiza z każdej strony. Gdzie ja o wielu rzeczach bym nie pomyślała- wiem, że z nią się nie zgubie. Zawsze powtarza, życie z Tobą jest życiem na krawędzi ;) ale jest obok i raczej nigdzie się nie wybiera... 

 

Martuśka- znamy się od podstawówki. Trochę jak siostry, trochę jak pies z kotem…  Miałyśmy swoje wzloty i upadki.. ostatnio głównie z mojej winy. Dziś przyjaciółka, matka Chrzestna mojego dziecka. Siostra. Weszłyśmy na jedną drogę i niech już tak zostanie. Matka Polka. Mama Liwci i Filipka.  Zmarnowany talent kulinarny. HA! Żartuję- przecież nic się tu nie zmarnuje, bo…

Założycielka nununowego menu. Od koktajli po lody, ciasta- i uwaga wszystko to domowej roboty. Mam farta do ludzi. Każda dobra jest w czymś innym. W tym przypadku w kwestii kulinarnej nie ma z nią równych. Sama jestem ciekawa jakie pyszności będę jeść na codzień.

 

Małgorzata- haha Gosiulka kochana. To ta z tej grupy terminowośći, konkretności, papierologii, projektów, reklamy i głowy od marketingu takiej, że głowa boli. Anioł. Mama dwóch aniołków Hani i Zochy. Kobieta, która wiecznie się uśmiecha, która nie ma w sobie nerwów. Ale tak jak czytasz. Serio. 

Nie no podam Ci aż przykład: „normalna osoba” vs Gosia.

Jedziesz autem wymusza Ci na skrzyżowaniu jakiś palant. Co robisz? Tak Ty. Bo zakładam, że jesteś normalną osobą. Przeklniesz sobie albo conajmniej stukniesz palcem w głowę, że jest nienormalny.

Co robi Gosia?

Znajduje wytłumaczenie, mówi Jejku ale on się musi gdzieś śpieszyć, Ty no normalnie prawie Go pokropi święconą wodą na drogę żeby mu w tym pośpiechu nic się nie stało. 

No co się śmiejesz? Myślisz, że nie istnieją takie osoby?

Istnieją. O tam jest Gosia :)  

 

Mój brat i Asia- mimo tego, że są daleko… wspierają, wierzą, trzymają kciuki całymi pięściami..

Pomagają w codziennych sprawach i wiąże z nimi daleko idące plany :) 

 

Mama- osoba, która powinna być na pierwszym miejscu tej listy, ale nie chciałam, żeby odrazu zrobiło się tak sentymentalnie. Moja ostoja, moja pomoc w każdej kwestii, ta, która była kiedy nie miałam racji i ta, która ocierała łzy w złym czasie. Moja dobra rada, dobra dusza i najwspanialsza babcia świata. 

 

Jak widzisz każda z Nas jest mamą :)  A i jeszcze Ci powiem, że jak ktoś wda się z nami w dłuższą rozmowę o Naszych planach zaczyna patrzeć na Nas jak na wariatki.

Trzymaj kciuki, żeby nie zamknęli nas w psychiatryku! :) 

 

kontakt:

e-mail: nununubawialnia@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/nununukk/

instagram: @by_nununu 

 

 

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.10.2019 22:10